Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Важи, али да се окупаш. Не мећем у прљаво. :)

 

 

 

Почех да спамујем. Боље да сам отишао напоље.

 

У ствари, одох...

Поздравчићи.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам једном појео лептира (који, истина, бејаше гусеница у то доба). Убрах шљиву и не видех, загризох и поједох више од пола гусенице/будућег лептира. До када ће ми се то дисбалансирати у том лимбу и тако то? Хвала унапрИЈед.

Милош

 

-------------------------

А сада озбиљно, мислим да је то будалесање, не постоји савршени спој, нити се супротности привлаче. Постоји само савршени компромис и договор.

 

Cinjenica je da si u startu progutao gusenicu, znaci leptira nije ni bilo, a to se na srecu nece odraziti na tvoj centralni nervni sistem, vec samo na crevni sistem... tako da mozes to da tumacis kao dodatni unos proteina u svoj organizam, koji ces na kraju israti ;)

Tina

 

A sada najozbiljnije :) kompromis je majka, samo treba poznavati sebe a i osobu sa kojom ste da znate kakav kompromis treba sklopiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za pricu o "domacicama" ovde smo uleteli u prucu gde se uzima za "domacicu" definicija osobe koja nema posao van kuce, tj ciji je jedini posao u kuci - da odrzava domacinstvo.

 

Inace Axe. u pravu si, niej lose biti domacica niti domacin u smislu gazdarica i gazda kuce :)

 

Kompromis je super. Ali da bi se postigao kompromis moraju ljudi da se razumeju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja do malopre drmah jelenka...
Hidden masturbation joke. Наравно, постоји могућност да је мислио о бренду пива али како нисам нашао хумор у томе одлучих се за предлог бр. 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hidden masturbation joke. Наравно, постоји могућност да је мислио о бренду пива али како нисам нашао хумор у томе одлучих се за предлог бр. 1.

 

znaš kako je kod mene....dva piva pa ga izdrkam jedared ;) pa opet dva piva i tako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok bre....ja bih samo hteo da napalim buduću vlasnicu kako bih posle dolazio da obilazim mače...znaš ono kao da vidim kako je i te fore ;)

 

Ccccccc... kakav offtopic... dodji dodji u posetu da te warnujem po glavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, cekamo do sutra ko ce da se smuva vec jednom pa da gasimo temu.. nema leba cistiti offtopic sad....

 

EDIT

Evo sad ima odgovarajuci naziv i nema vise offtopica :):):)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz iskustva lako je ziveti sa necijim vrlinama, kada uzivas da zivis sa nekim a da ti njegove mane ne smetaju, to je finta, leptirici u stomaku su ipak za pubertet i smaraju.

Ulica Zmaj od Nocaja, tamo su cuda moguca...

 

:) Nisi prolupao,desava se i meni,pogotovo kad ribam kupatilo,ili kad ljustim krompir. :pivopije:

@Tanya,i ja sam seljacko dete.Verovatno mi je iz tog razloga normalno da mi kosa povremeno smrdi na sarmu i zaprsku. :pivopije:

Sarma je najbolja kad se zapece u zemljanom sudu.

 

Matori ti i Nigrutin ste mi prvi na listi za Čast s pivom..

 

Daj da se nadjemo i ko ljudi da se pocastimo(...i da ti je srecna nova godina :) ) - ovaj deo je iz Zokija cigana....

 

 

Eeee da, i nek neko slucajno ne pomisli da je ovaj post ontopic, da ne pomisle da sam svakakav :lol:

 

What you see is what you get

 

Priznajem, uradio sam copy/paste. Jbg, alkohol.

 

e, a propo tog ljuscenja krompira: prvom prilikom kupujem onu "americku sudoperu", znas ono sto melje sve zivo sto bacis tu (u svakom horor filmu neko gura ruku u tu sudoperu :)) i onda ne moras da bacas u djubre koru od krompira, sargarepe, ostatke od mesa, koru od pomorandze, jabuke i slicno. 200 evra neki model srednje snage - kazu da hendluje i koske. ce da probam. :) a i nije losa fora da jos vise smuvam (?) moju bolju polovinu - po fazonu "baja investira u kucu, znaci misli ozbiljno".

 

----

 

 

ne bih bas preporucio dresiranje - da ne bude posle da daska nije upisana jer on pisa u lavabo. ;):)

Zaista ne mogu da se setim zasto sam ovo citirao. :pivopije:

 

Зшто би ти, господин човек, уопште имао везе са једном таквом девојком? Хоћу рећи - зашто себе доводити у ситуацију да будеш са неким ко ти ни малкице није сличан?

Zbog onoga sto zene zovu sexom?!

 

Ima onova ovo sve sto pricate ljudi, jos samo glasanje da sprovedemo ko vise kako voli dasku :)

 

Meni je default podignuta daska, jer je tako funkcionalnija...

 

Mos da pljunes, da sipas ukiseljeno mleko etc... + mos da pisas ko covek. Mislim da su upravo zbog te musko zenske rasprave ameri izmislili onu potkovica dasku, samo i tu treba biti precizan....

 

 

Ne bi me cudilo da su je izmislili za 8 mart :kojisamciniknajstrasniji: :red:

Jbg, ne secam se. :pivopije:

 

 

leptirici = hemijski disbalans u limbickom sistemu, koji ima svoj rok trajanja kao i svaka hemijska reakcija... mnogo je bolje baviti se proizvodima hemijskih reakcija oni su na duze staze ;)

Jel znas ti koja je razlika izmedju aditivne i suptraktivne sinteze?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...