Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Ја сам једном појео лептира (који, истина, бејаше гусеница у то доба). Убрах шљиву и не видех, загризох и поједох више од пола гусенице/будућег лептира. До када ће ми се то дисбалансирати у том лимбу и тако то? Хвала унапрИЈед.

Милош

 

 

 

 

Еееее, у том случају би наш другар Сигал морао наћи неку полуписмену, ружну, лоше грађену аљкавушу (јербо је он све супротно томе). ;)

 

-------------------------

А сада озбиљно, мислим да је то будалесање, не постоји савршени спој, нити се супротности привлаче. Постоји само савршени компромис и договор.

E. Ja jednom stavio u usta onu dlakavu gusenicu u usta. Pljunuo je, a sve dlake ostale. Pljuckao sam 2 naredna dana. Ne radite ovo kod kuce.

 

Vezano za pricu o "domacicama" ovde smo uleteli u prucu gde se uzima za "domacicu" definicija osobe koja nema posao van kuce, tj ciji je jedini posao u kuci - da odrzava domacinstvo.

 

Inace Axe. u pravu si, niej lose biti domacica niti domacin u smislu gazdarica i gazda kuce :)

 

Kompromis je super. Ali da bi se postigao kompromis moraju ljudi da se razumeju...

E, veruj mi, dva puta sam ovo procitao i dalje nemam pojma zasto sam citirao. Uzivaj u zivotu.

 

nema veze pijan sma

I ja sma, ovaj, sam.

 

znaš kako je kod mene....dva piva pa ga izdrkam jedared ;) pa opet dva piva i tako ;)

Ja tako jednom na nekom 18-tom rodjusu u kadu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e, a propo tog ljuscenja krompira: prvom prilikom kupujem onu "americku sudoperu", znas ono sto melje sve zivo sto bacis tu (u svakom horor filmu neko gura ruku u tu sudoperu :)) i onda ne moras da bacas u djubre koru od krompira, sargarepe, ostatke od mesa, koru od pomorandze, jabuke i slicno. 200 evra neki model srednje snage - kazu da hendluje i koske. ce da probam. :) a i nije losa fora da jos vise smuvam (?) moju bolju polovinu - po fazonu "baja investira u kucu, znaci misli ozbiljno". :) :) :)

 

 

ej, to mi je bilo otkrovenje kad sam prvi put stigla ovdje.. guli moja ujna u vegasu krompir, i sve u sudoperu - ja se kontam, jebote, jel ova zdrava, moracemo zvati pet vodoinstalatera da povade sto je ona nagurala :) kad ono garbage disposal.. ovdje jos nisam naisla na stankucu da to nemaju.. (savjet, ne guraj KOSKE u to nikad)

ili self-cleaning oven.. sine, kako je to dobra stvar. ukljucis rernu i sama se ocisti - kao je danas lijepo biti domacica :lol:

 

ja imam posao, radim sigurno i po 60-70 sati nedjeljno, pa opet uzivam kad dodjem kuci da skuvam nesto, uradim ves, usisam i sl. posto mi je otac jako disciplinovana osoba, jos iz vremena JNA, nisam nikad bila okruzena bahatim ponasanjem po kuci.. pa nisam ni sad i smatram se vrlo srecnom zbog toga.

trudim se da uradim sto vise mogu, ali ako ja mogu spremiti rucak, moze i ovaj moj postaviti sto. ako ja mogu ocistiti kupatilo, moze i on usisati. nije invalid.

generalno, smatram da ako je kuca dobro organizovana u smislu stvari = vrlo je lako za odrzavati.

 

dok sam bila student, kreativni nered, a la papiri + odjeca su bili dozvoljeni.. sad ne mogu sebi priustiti taj luksuz jer nisam vise ni student, niti zivim u studentskoj sobi. a ne zelim da budem jedna od onih ugursuznih amerikanki koje godinama zive u kuci bez usisivaca.

 

 

 

 

 

sto se tice ove diskusije oko daske za wc solju - evo ovako..

ako ja mogu njegove prljave gace + carape prati svaki dan, i vecinski se po kuci baviti prljavijim dijelom poslova, moze vala i on spustiti tu dasku, da ne moram jos i tu prste prljati.

to je osnovna kultura po meni, i cisto neko postovanje. a daska je predvidjena da stoji SPUSTENA na wc solji a ne podignuta, pa sad ako su vecinski muski u kuci - onda okej, ali ovako - nece mu ruke otpasti od toga.

 

 

sto se tice Sisusa i pitanja o romantici..

Sisuse druze, rekla sam lijepo - STA GOD KO SMATRA ROMANTIKOM. ja nisam za varijantu cvijeca i svijeca i proljeca.. za mene je romantika neki dan bila, evo bas - karte za Dimmu Borgir. gdje ces bolje.. ili neki dan - punjene paprike za premijeru Canterburys Law serije :)

mojoj mami je svojevremeno bilo romanticno sto joj je cale kupio hi-tech dasku za peglanje :) sta god koga cini srecnim :da:

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo gossipovati - ko sa kim, na koji nacin, gdJe i sta su nosili sa sobom?

 

Detalji ba, detalji! :rockdevil:

 

P.S. Samo da se zna, ja nisam u tom koloseku muvatorskom, ja sam samo radoznao u ove kasne sate kod mene..... Ali nikad se ne zna kada ce naici neka 200kg+ gothicarka! :rockdevil: Darkness + spam + Moonspell = sreca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hidden masturbation joke.

 

Такође и сјајан прилаз пијаној ђевојчици у КСТ-а...

- 'Ош са мном или ћу поново морати сам да дрмам јеленка.

- 'Де, код тебе? 'Ајд.

Стигнете кући, ти извадиш алат.

- Ради шта знаш.

- Али, шта је ово, ја сам мислЕла... Ааааа, Јеленко, добра фора. Дај га 'вамо.

Мукли звук жвакања сунђерастог ткива.

Крај.

 

Vezano za pricu o "domacicama" ovde smo uleteli u prucu gde se uzima za "domacicu" definicija osobe koja nema posao van kuce, tj ciji je jedini posao u kuci - da odrzava domacinstvo.

 

Inace Axe. u pravu si, niej lose biti domacica niti domacin u smislu gazdarica i gazda kuce :)

 

Kompromis je super. Ali da bi se postigao kompromis moraju ljudi da se razumeju...

Капирам шта си хтЈела рећи, али са друге стране шта фали Елени Мијатовић/Карић/Драшковић. Она је класична домаћица по твојој дефиницији. :)

 

Мени домаћин/ћица управо то и значи.

 

Људи морају да причају, а ствари око којих се не разумеју/ не слажу да решавају компромисом.

 

Zbog onoga sto zene zovu sexom?!

Из контекста његове поруке сам схватио да ону такву девојку доводи "у кућу" (жени, ово, оно) па се и моје питање односило на то. Друго је кад на'ваташ 'нако неку несрећницу ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj, ne bih imala nista protiv da ja budem domacica - tj da odrzavamn kucu ako bi moj dragi imao odlicne prihode :) mogu pisati naucne radove i izmedju dva peglanja, nije frka :)

Ali obizrom kakva je situacija ne verujem da ce se to desiti.. Jedino ako dobije neko nasledstvo :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li kako vi resavate problem tipa "imam beo pod (ne pitajte zasto), svaki put kad dodju neki gosti naprave sranje", jel biste vi to terali da se izuva ili ribali svaki dan? :D

Sto se muvanja tice iako mi je tek 20ak leta vec me (mozda samo trenutno) smara ideja nekog novog muvanja/dokazivanja/impresioniranja, ja studiram, on je direktor ( :) ), dajemo po pola za sve sto zajedno trosimo, oboje ribamo sve i kuvamo, oboje kapiramo da je to jedini dobar nacin (za nas). I lepo mi je, mnogo. Neki bi rekli da je smor ziveti u stilu - kuvamo sami sjajna jela, gledamo filmove i serije, pijemo skupa vina i druzimo se s prijateljima po kucama ali sad mi to odgovara. Ako nam opet dune da izlazimo do 5 ujutro po klubovima - super. Ako ne - necu da se opterecujem time sta neko zamislja da je dobar provod. Lako se pada u krizu kad pocnes da razmisljas "eh pre 3 godine smo imali sex 18x dnevno i izlazili smo u Akademiju" i onda oboje istripujete da vise ne radite to jer vas onaj drugi smara (jeste i to cest slucaj). Al onda razmislis i ukapiras da to ne bi radio ni s nekim drugim, prosto i upao u neku mirniju fazu koja moze i ne mora da prodje. Pa ako nekoga krene nesto da drma, okej nek ide, pa necemo valjda da zavrsimo u braku u kojem je neko neizivljen :) i to jos jer mu je onaj drugi kenjao. Nezamislivo.

Al to je ipak 5 godina poznanstva i 4 godine veze, ne moze svaki par tako. Zajednicki zivot (ne moramo da zaista zivimo u tom stanu al makar da kod nekoga kuvamo/blejimo i sl) je MUST za sve preko godinu dana veze, makar meni. Otprilike u to doba krenemo da se vidjamo vise kod nekoga kuci a manje napolju i tu sve lose osobine izbiju na povrsinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se muvanja tice iako mi je tek 20ak leta vec me (mozda samo trenutno) smara ideja nekog novog muvanja/dokazivanja/impresioniranja, ja studiram, on je direktor ( :) ), dajemo po pola za sve sto zajedno trosimo, oboje ribamo sve i kuvamo, oboje kapiramo da je to jedini dobar nacin (za nas). I lepo mi je, mnogo. Neki bi rekli da je smor ziveti u stilu - kuvamo sami sjajna jela, gledamo filmove i serije, pijemo skupa vina i druzimo se s prijateljima po kucama ali sad mi to odgovara. Ako nam opet dune da izlazimo do 5 ujutro po klubovima - super.

 

Kao da mi citas misli.Ja sam bio skroz u tom fazonu dok sam imao ozbiljnu vezu i nisam se zalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li kako vi resavate problem tipa "imam beo pod (ne pitajte zasto), svaki put kad dodju neki gosti naprave sranje", jel biste vi to terali da se izuva ili ribali svaki dan? :D

Plocice u hodniku su mi bele sa bledo roze sarom pa imam istu muku.. Inace kupila sam nekih 5-6 pari papucha i sad se svi izuvaju. Prvo se malo bune ali brzo svi naviknu. Jeste frk aza Marinke.. ali hej, one i donose najvise djubreta....

 

Neki bi rekli da je smor ziveti u stilu - kuvamo sami sjajna jela, gledamo filmove i serije, pijemo skupa vina i druzimo se s prijateljima po kucama ali sad mi to odgovara. Ako nam opet dune da izlazimo do 5 ujutro po klubovima - super. Ako ne - necu da se opterecujem time sta neko zamislja da je dobar provod.

Kod mene izbaci vina ubaci zestinu :) Ostalo je manje vise isto..

 

Moj prijatelj kaze da j eto momenat kada se dog-people pretvaraju u cat-people :) umesto lunjanja napolju sedish kuci :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

стивен би то ногом у главу па пустио керове да их изуједају а онда би их смувао и јебао. нико не пипа стивенов под јбт.

 

U filmu mozda,ovako bi te oterao tamo gde sunce ne sija :evotigana:

 

Znaci nije snobovski dati ljudima papuce i reci "izuvaj to nemoj da te sanjam!" :) ok super.

 

Fatal Error,jebem ti forum

 

Kod mene je obavezno izuvanje,jer se i ja kod svakoga izuvam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je obavezno izuvanje,jer se i ja kod svakoga izuvam

 

To me podseti na "Oblak u Bermudama"

- Dugo nisam izlazio u grad tako da sam se sinoc izuo ispred diskoteke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok resen jedan od mnogih problema... svaki put kad se jede nesto tu je soja sos po podu, cokolada na krevetu, sok u kuhinji po plocicama... a ja gledam i cupam kosu. Sto je najgore to su ljudi koji nikad nisu bili "metalci", skroz kulturni i sl ali ko prasici.

Mozda je to za novu temu - aljkavi gosti, odrzavanje stana :)

edit: plus moj najgori horor - sedenje na samoj ivici troseda=nov trosed za pola godine :udri: "a zar ti nije zgodnije da privuces taj sto?" "ma jok" "neka neka evo da ti bude blize" "zasto?" "da bi seo celim dupetom jebem ti mater!!" :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ DF

Takvi su najgori, ovi drugi bar znaju da su prasici pa paze :)

 

Za ovih 8 godina koliko zivim bez matoraca postala sam prava tetka... A sve to zbog toga sto posle nekog vremena shvatim da samo cistim za drugim prasicima.... Tako se sad obavezno izuva, svako dobije krpu kad jede van stola, salvete na svakom cjosku, podmetachi za case... Nekako je sve to doslo spontano... I vidim niko se ne buni, nauce se sve ljudi...

 

edit

prica o sedenju na trosedu - :):) vidim da si na istom putu :):):)

 

 

Jeste gadan off topic, sad cu da otvorim temu za to...

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi koji cesto dolaze kod tebe recimo vec znaju rezim i pravila,pa se i trude da se prdrzavaju.To je ok,meni recimo ide na zivce ona druga strana koja misli da se kod svakog treba ponasati kao u svojoj kuci i to ume prilicno da iznervira.Jebote dodje mi ortak,prdi kao idiot,dal' ima nesto za zdranje,jos zapali cigaru iako se ne pusi u mojoj sobi,pa naravno promasi pepeljaru i sve se raspe po stolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista ne mogu da se setim zasto sam ovo citirao. :pivopije:

Sad sam se setio. Nista pametno, sto se od mene i ocekuje. :)

 

sto se tice ove diskusije oko daske za wc solju - evo ovako..

ako ja mogu njegove prljave gace + carape prati svaki dan, i vecinski se po kuci baviti prljavijim dijelom poslova, moze vala i on spustiti tu dasku, da ne moram jos i tu prste prljati.

to je osnovna kultura po meni, i cisto neko postovanje. a daska je predvidjena da stoji SPUSTENA na wc solji a ne podignuta, pa sad ako su vecinski muski u kuci - onda okej, ali ovako - nece mu ruke otpasti od toga.

Daska je predvidjena da moze i da se spusti i da se dize, jer da je predvidjena samo da je spustena ne bi mogla da se dize. A veruj mi, vise zelis da je digne, nego da je popisa, pa da posle sednes u to. A sto se prljanja ruku tice, u svakom slucaju ces (ja se iskreno nadam :) ) oprati ruke posle minulog rada, tako da ti je svejedno hoces li ih isprljati spustanjem daske.

 

Evo bas sam sad razgovarao sa devojkom oko toga i rece mi da vise voli kad vidi da je posle muskarca podignuta daska nego da je spustena, jer je tad 100% sigurna da je nije popisao.

 

Zna Sisus sta valja :pivopije:

Pa naravno da zna. :pivopije:

Mali hint: sarma je bolja kad je manja, nego kad je veca. ;)

 

Такође и сјајан прилаз пијаној ђевојчици у КСТ-а...

- 'Ош са мном или ћу поново морати сам да дрмам јеленка.

- 'Де, код тебе? 'Ајд.

Стигнете кући, ти извадиш алат.

- Ради шта знаш.

- Али, шта је ово, ја сам мислЕла... Ааааа, Јеленко, добра фора. Дај га 'вамо.

Мукли звук жвакања сунђерастог ткива.

Крај.

 

Pitali Lalu sta je radio nocas, kaze on: "Ma sosa mi zvakala." "Mislis, lalo, pusila." "Ma to je ono kad se digne". :)

 

Из контекста његове поруке сам схватио да ону такву девојку доводи "у кућу" (жени, ово, оно) па се и моје питање односило на то. Друго је кад на'ваташ 'нако неку несрећницу ...

Ma ne shvataj mene ozbiljno kad pijan kenjam po forumu. :pivopije:

 

Je li kako vi resavate problem tipa "imam beo pod (ne pitajte zasto), svaki put kad dodju neki gosti naprave sranje", jel biste vi to terali da se izuva ili ribali svaki dan? :D

Ja ne volim kad mi se neko izuva. Lakse mi je da usisam, nego da isteram smrad nogu iz kuce.

 

Plocice u hodniku su mi bele sa bledo roze sarom pa imam istu muku.. Inace kupila sam nekih 5-6 pari papucha i sad se svi izuvaju. Prvo se malo bune ali brzo svi naviknu. Jeste frk aza Marinke.. ali hej, one i donose najvise djubreta....

 

 

Kod mene izbaci vina ubaci zestinu :) Ostalo je manje vise isto..

 

Moj prijatelj kaze da j eto momenat kada se dog-people pretvaraju u cat-people :) umesto lunjanja napolju sedish kuci :):):):)

Dobro je, ja vec mislio da me 'vata kriza srednjih godina.

 

 

визуелизиро сам лика који прдне па промаши пепељару.

:)

 

Sisus:

 

Priznajem, uradio sam copy/paste. Jbg, alkohol.

 

 

Ja:

 

Nema veze, to svi rade, treba biti majstor i za odabir.

 

:pivopije:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...