Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

kao sebe da slušam. s tom razlikom, što ja moje sudove ne mogu sve ni pod razno da zaprljam jer ne bih imala gde da ih smestim. . jedino frižider da uposlim ko ovaj majstor braca ... bakteriolog... poslednjih dana sam bila disciplinovana valjda jer sam kuvala pa se zalaufam i operem sve što mi padne pod ruku :)

 

e a da čujete ovo.

jednog leta, otišle keva i ja na zlatibor, seka bila negde, ćale ostao sam kod kuće. ja tada već uveliko nisam živela sa mojima...

 

sve u svemu, kad smo se posle 10 dana vratile nisam mogla da verujem šta vidim. ćale napunio kristalnu pikslu i jede kikiriki iz nje! odavno su svi prestali da puše u kući i lepo se čovek snašao. sudovi svi prljavi ali uredno isprani i poslagani, tacnice na duboke, duboki na plitke, plitki na tiganj, tiganj na drugi tiganj, drugi tiganj na jednu šerpu koja je u drugoj šerpi, i sve to stoji kao krivi toranj u pizzi, al u sudoperi!

 

a on zoblje kikiriki iz piksle.

e lepo da ne poveruješ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ovog leta, je moj brat ostao 10 dana sam u stanu. I sad ja se vracam, posle tih 10 dana, kad ono frizider pun prljavih sudova. Oo Pitam ja njega "Sta je ovo?!", kad on je tih 10 dana uzeo dva tanjira, dve viljuske, dva noza i samo iz njih jeo. Posle svakog obroka vrati jedan set u frizider, da se ne bi nahvatale bakterije, i tako jedan set za jedan dan. Objasnjenje je to sto, da je menjao tanjir i set svaki dan, kad-tad bi se napunila sudopera, a njega mrzi da pere sudove. :) :) :) :)

 

Mastermind!

 

:)

 

Masina za sudove je stvarno iz raja izasla sprava. Ko sestra koju nikad nisam imala mi je.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koliko ti braca ima godinaH?

stvarno je izvrsno to sto je uradio,priznaj da se i ti toga ne bi sjetio a?:)

 

87' je. :)

 

Ja ne podnosim prljave sudove i uopste prljavstinu u stanu, tako da kad sam sam, sve odmah cistim/perem, a ovako uglavnom nista ne diram, posto sve keva obavi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja se pitam. :violent:

gazdine čarolije, to je jedna.. druga je moja.

 

don't ask..

 

Mhah genijlano. :udri:

 

Ja sam mojima sredio roletne pre neki dan. Moracu i ovu jednu kod mene... Baksuz uvek mi se sj***

Treba da postavim police u podrumu...

 

Jbt, danas pricam sa kevom da li cemo da radimo i prozore ili samo roletne. Koliki je to posao, za roletne? Dan-dva majstora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhah genijlano. :udri:

 

 

 

Jbt, danas pricam sa kevom da li cemo da radimo i prozore ili samo roletne. Koliki je to posao, za roletne? Dan-dva majstora?

 

Ugradjujete nove roletne ili???

Ma ja sam mojima samo popravio, obicne roletne sa kutijom unutra, nisu pvc il sta vec...Pukao po jedan red i samo izvukao polomljene delove i namestio onaj kanap, nesto jace od sat vremena sam se petljao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon što sam probala da operem prozore (sad više ne vidim koje je doba dana), dala sam oglas da tražim spremačicu :udri:

 

 

 

Ja CU!!!!treba mi kinta!!!! :surprised:

 

 

Sto se roletni tice ,moj cimer bivsi se jednom zajebo,bilo nam sve zivo sjebano po sobi ,i naleti u cik zore neki majstor od onih sto saraju po zgradama i dok sam ja stigo da da se obucem i rasvestim on pristane... 800 dinara po roletni uzimaju za 10 minuta posla s tim sto ga oni razvuku na 25....svako ono moze sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjujete nove roletne ili???

Ma ja sam mojima samo popravio, obicne roletne sa kutijom unutra, nisu pvc il sta vec...Pukao po jedan red i samo izvukao polomljene delove i namestio onaj kanap, nesto jace od sat vremena sam se petljao.

 

Ma nove, ove su odvratne. Ne mozes ni da operes ni nista. Nego, znas da se moji sele na prlece, pa sad treba i da se kreci i da se farbju prozori i vrata i da se seli i da se kupuje namestaj, i onda ce sve to da pristigne od jednom... Zato pitam koliko je vremena. Ali ako su roletne tako dan posla, to ce da urade dok krece, a prozori ce da cekaju... Bice pristojni kad ih prefarbamo ;)

 

East, stvarno sam svesna da to sve svako moze sam, ali sve jedno vise volim majstore... :)

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Ух, сва срећа па је мој садашњи дечко веома мајсторичав ... а и радо предузимљив на сваку моју заповест. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...или од мужева. :)

 

Ма ролетне су најогре кад се покваре, поготово ако су као ове моје бангаве, гломазне и екстремно прашњаве. Сваки пут кад их поправим помислим како сам скапирао фазон али не вреди, следећи пут кад се покваре опет кренем да "учим" испочетка и наравно поштено се изнервирам. Најбоље су оне фенси тракасте ролетне које се померају хоризонтално што их уграђују у ове нове станове. Штите од сунца, лако се одржавају, страва изгледају и никада се не кваре. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...