Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Cekovi su univerzalji i nema troskova odrzavanja, kartice koje cepaju na rate su samo za firme (i cak samo za pojedina prodajna mesta) s kojima banka ima ugovor. E sad to je ok ali ja hocu da npr sad uzmem trpezariju ali necu sve u istoj radnji. Baska sto mozda nema na istom prodajnom mestu sve...

 

Revolving nedaj boze to sluzi da budes dozivotno u dugu.

 

revolving ili bilo kakva kreditna kartica - jok. :) iskljucivo debitna kartica u mom slucaju. troskovi odrzavanja kartice su mi 300 din mesecno.

 

jel sa cekovima fora da imas odlozeno placanje u smislu da odmah uzmes robu, a kad legne plata onda skinu pare? jel ima jos nekih pogodnosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

revolving ili bilo kakva kreditna kartica - jok. :) iskljucivo debitna kartica u mom slucaju. troskovi odrzavanja kartice su mi 300 din mesecno.

 

jel sa cekovima fora da imas odlozeno placanje u smislu da odmah uzmes robu, a kad legne plata onda skinu pare? jel ima jos nekih pogodnosti?

 

Pa placanje na rate

Share this post


Link to post
Share on other sites

revolving ili bilo kakva kreditna kartica - jok. :) iskljucivo debitna kartica u mom slucaju. troskovi odrzavanja kartice su mi 300 din mesecno.

 

jel sa cekovima fora da imas odlozeno placanje u smislu da odmah uzmes robu, a kad legne plata onda skinu pare? jel ima jos nekih pogodnosti?

ne skinu kad legne plata, već kad stupi datum koji si napisao na čeku.

po mom mišljenju, nema drugih pogodnosti osim plaćanja na rate i 0% kamate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skines obrazac sa neta, popunis, fotokopiras racun i poneses original, i na obican papir napises broj fiskalnog isecka. Sve to odneses u poresku upravu i predas, ali samo kad je u toku konkurs za to. Sledeci je mislim na leto.

 

http://www.bebac.com/tekst/kako-da-vratite-pdv-na-bebi-opremu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...