Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Mirovanje? Volim mirovanje i rado ga se secam :haha:

Nemam uslove da mirujem s opruzenom nogom sem nocu. :(

 

Manje vise to, znam simptomataku terapiju jer se s kolenima patim od srednje skole, vise me interesuje uzrok jer me prvi put boli iza kolena. Da znam koji pokret da izbegavam.

 

U principu jedino sto sam neuobicajeno radila su koluti unazad i sletanje na koleno ali to je opterecenje na prednju stranu zgloba.

 

Da li moze od previse istezanja zadnje loze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je popustila hrskavica kad si naprasno dobila na tezini. Cepaj glukozamin i trckaraj kad god mozes, izbegavaj pokrete gde tetiva trpi opterecenje i savijanje noge. Sedenje, sa ispruzenom nogom. Lakse je i za samozadovoljavanje, tako da nece biti problema ni u kom slucaju. Slusaj Acu Ilica prve albume.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je bol pozadi, mogla bi da uradis ultrazvuk kolena da nije u pitanju Bekerova cista koja se tu nalazi i koja obicno pravi problem tog tipa.

http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/bakers-cyst/basics/definition/con-20023332

 

Btw retko posecujem ovu temu, sibaj na pm slobodno za ovakve stvari ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yumetal doktor naravno. Ja mogu kao yum veterinar.

 

Zar je ne bih napipala? Meni je bolje kad se krecem. Najgore je kad se usedim na poslu.

 

Skup ultrazvuk covece. Videcu ako ne prodje da posetim nekoga. Al ako mi kazu da lezim i stavljam led onda cem da trazim refundaciju od yumetala :haha:

 

Imas li neki dobar sajt za sportske povrede tog tipa? Bas kontam sta je moglo da napravi taj problem. Realno ja visim na tom delu stalno mislim mozda je i nazuljano ali nije to taj bol.

I da li znas neku privatnu dobru ordinaciju koja se bavi takvim stvarima? Ili doktora? Mogla bih generalno da se raspitam mozda ima nesto novo u terapiji.

E da, onaj kinezio tejping jel znas o tome nesto?

 

Ocu slacu pp sledeci put.

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aks je pajserska kompanija sa cijim kuririma se cesto jurim, narocito kad treba da donesu novac povratnicom, umeju da se prave blesavi i donose stvari kad njima odgovara, tipa "ja mogu tad da vam dostavim i to je jedino vreme kad mogu" ono, kush

Bex nisu losi.

Post ekspres je najbolji za one koji nece da razmisljaju da li ce biti kuci ili ne, moci ce u posti da nadju svoj paket.

 

A ako je post ekspres poskupeo, i ovi ce, ako vec nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...