Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Aks je pajserska kompanija sa cijim kuririma se cesto jurim, narocito kad treba da donesu novac povratnicom, umeju da se prave blesavi i donose stvari kad njima odgovara, tipa "ja mogu tad da vam dostavim i to je jedino vreme kad mogu" ono, kush

Bex nisu losi.

Post ekspres je najbolji za one koji nece da razmisljaju da li ce biti kuci ili ne, moci ce u posti da nadju svoj paket.

 

A ako je post ekspres poskupeo, i ovi ce, ako vec nisu.

 

Meni je iskreno post express najgora varijanta. Jer oni ne pozovu kao ostale kurirske sluzbe vec dodju i ako nisi tu ostave cedulju. I onda smaranje u posti. A bex meni npr dodju u firmu ako nisam kod kuce.

 

Post express dodje kuci. Za obican paket moras u postu...

 

(Za slanje)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo mi je bitnije kada i u kakvom stanju će paket stići od toga kako ću ga preuzeti, a na tom polju sam imao jako loša iskustva sa bexom konkretno, da ne pričam o tome što lažu ovi kuriri za iznos poštarine i da su najveća đubrad.

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene uvek zovu iz post ekspresa

 

al postoji neko pravilo da se posiljke upucene na adresu na Zvezdari koje nisu primljene odnesu tog dana u Mirijevo, pa da tek sutradan budu dostupne za preuzimanje u posti u Bulevaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je l' zna neko neki dobar servis za vrata? (a opet, da ne deru :D)

 

Imam rupu na vratima, ne razumem se u to ali to su onako jedna lepa braon vrata ali koja deluju da su jeftinije izrade, sa svake strane kao da imaju zalepljenu šper ploču, i jedna od njih je udarena i ulubljena, trebalo bi mi da mi neko to popravi, kontam da može da se odlepi ta ploča pa da se zalepi druga ista takva.

 

Ako može da ne kupujem cela vrata...

 

Blagodarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kost ili hrskavica?

 

hrskavica, radjen rendgen; namestio lekar devojci ali joj bukvalno nista nije rekao, ni zakazao kontrolu

jedino znam da je bilo jako krvarenje i da posle udarca nije bolelo, ali nisam video kako izgleda

 

bio je iskrivljen nos ofc

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem li ga, trebalo bi da je to to

 

ja sam to slomio prošle godine, otišao na ORL, tamo mi rekli da se namešta odmah ili operiše kad proše više od 6 meseci

pošto sam došao tek nakon 5-6 dana, nisu mogli da mi nameštaju, nego treba da operišem

 

isto mi ništa nisu dali, niti zakazivali bilo kakvu kontrolu

nemam nikakve tegobe, osim što osećam da krcka pod rukom

imao sam krvarenje nekoliko minuta nakon udarca i otok tih nekoliko dana, posle se to povuklo i od tada nemam nikakav problem

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' zna neko neki dobar servis za vrata? (a opet, da ne deru :D)

 

Imam rupu na vratima, ne razumem se u to ali to su onako jedna lepa braon vrata ali koja deluju da su jeftinije izrade, sa svake strane kao da imaju zalepljenu šper ploču, i jedna od njih je udarena i ulubljena, trebalo bi mi da mi neko to popravi, kontam da može da se odlepi ta ploča pa da se zalepi druga ista takva.

 

Ako može da ne kupujem cela vrata...

 

Blagodarim.

probaj kod nekog stolara, kapiram da bi trebalo ponovo da ti furnira tu stranu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...