Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

nisam hitno mi je trebalo, nabavio sam

fala

 

trebalo je da sredim pećke za vikend a iskrslo mi da sutra idem van zemlje (e a koliko naplaćuju taksisti od aerodroma do centra sidneja... ili njujorka, sve jedno, ne idem ni tamo ni ovamo) pa sam morao da se snađem da se keva ne smrzne u nedelju kad se vrati kući... što me podseti, pre neki dan vidim na periferiji traktor sa rotacijom... kontam, valjda mogu i oni da imaju jedinicu za interventno oranje kada već popovi voze pod rotacijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo' mater, pa ja mislio da je ovo tema ako neko, tipa ne zna nešto otkucati na računalu :haha: :haha: :haha:(nisam zalazio ovde)

 

Još veće iznenadjenje kad sam video koji je MEGA-GIGA-CAR-KRALJ otvorio temu!!!

 

AZAZEL!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako neće? ja sad imam neki Samsung šporet sa tim usranim staklenim sranjem, burazer bez problema pekao ćevape u tiganju

 

ok povlacim. ja sam kod druga imao katastrofalna iskustva s tim, naprosto nije bilo dovoljno jako. ali citam sad, mozda tiganj nije bio dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjao sam bateriju na ploci maticnoj, sad nece da mi radi youtube nikako, reinstalirao sam sve flash, javu, browsere, svaki video radi, samo youtube nece. Rade sve na ostalim sajtovima i direkt sa harda osim youtubea, napise kao error, try again later. Ne radi mi optika, pa nisam reinstalirao sistem, ako neko ima ideju nek sibne ovde, bios sam sve regulare podesio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...