Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Uzimam u tehnomaniji neki za 27.000...nema tu tople vode izgleda...vlasnik stana placa za frizider, tako da puca kurac bash me brige...

uzima se gorenje sa 5 dina garancije, bitno je da hladi i da je chist, i to je to

 

@gojko - buraz, nemoj biti lood, radi price fixing sve u shesnaes'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu su skuplje sudopere superiornije u odnosu na one jeftinije?

Ja ne vidim nikakvu narocitu razliku, sem u dizajnu modela, mada ovo sto meni treba je jednostavno i ima za razlicite novce

a kako nisam kaficj ni menza, ne vidim zasto bih kupovala neku skupu sudoperu.

 

Ali, s druge strane, mozda neko do vas ima dobar argument zasto treba investirati u ovaj komad kuhinsjkog inventara.

 

Elem, premisljanja i saveti o kupovini sudopera, anyone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Oće nekad kod jeftinih sudopera sve da se klati i raspada, kao Forma Ideale police, da ne poveruje čovek, vidi posavetuj se sa nekim stručnijim oko konkretne sudopere koju si pikirala, valjda se ne raspadaju sve koje imaju prihvatljivu cenu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebem li ga, nije me preterano interesovalo da analiziram kad sam se susreo sa tim, ali se nije klatila samo česma, klatio se ceo taj metalni deo, da l' je bio loše ugrađen, ili se negde raskovao sam od sebe, nem pojma, tako gazda sređivao gajbu, a štekario se maksimalno koliko je mogao pa je bio raspad.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pobornik one Gandalfove-keep it simple, keep it plain i Isusove-do it yourself.

 

Sudopera, izmeris plocu, isto tolika donja iverica, tri vertikalne, dvoja vrata i pored manja vrata i fijokica i unutra po dve policice, onaj klizeci za fiJokicu, 6 sarki, iza sperka, ukrasni ivicnjaci i granicnici, ruckice i dole sest nogarica i vuala..saletova plaklena kujna je spremna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sve imam, samo razmisljam da menjam sudoperu umesto ove duple koaj je sad ugradjena,

tipa kupim novu plocu i novu sudoperu, ugradi se i stavi an ovo i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neki kamen u plasticnoj smesi valjda, nisam sigurna sta je tacno ali imaju moji od toga izlivenu sudoperu s prostorom pored za odlaganje, i dobro je. Ne znam tacno sta se time dobija. Mada se lako cisti ima pad ka sudoperi pa mozes da sljusnes vodu da speres mrve i tako to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ima neki kamen u plasticnoj smesi valjda, nisam sigurna sta je tacno ali imaju moji od toga izlivenu sudoperu s prostorom pored za odlaganje, i dobro je. Ne znam tacno sta se time dobija. Mada se lako cisti ima pad ka sudoperi pa mozes da sljusnes vodu da speres mrve i tako to..

 

Malo zakašnjeli reply, ali vjerovatno je u pitanju kerok li korian. Kompozitni materijal u raznoraznim bojama koji moze da se savija i oblikuje po zelji. Ima firma u Subotici, Bane. Rade po zelji. Nije jeftin, ali praktican materijal. Nema spojeva na ivicama, neporozan itd itd.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo zakašnjeli reply, ali vjerovatno je u pitanju kerok li korian. Kompozitni materijal u raznoraznim bojama koji moze da se savija i oblikuje po zelji. Ima firma u Subotici, Bane. Rade po zelji. Nije jeftin, ali praktican materijal. Nema spojeva na ivicama, neporozan itd itd.

 

Kerok, jbt. Meni u glavi Kvark.

 

Ma da, nije losa fora. Na Islandu zve zivo od toga, cela kupatila.

 

Nemam antenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

woooo

bas je lepo :wub:

mada do renoviranja kupatila ima jos ojha

 

inace, jako su mi se dopali oni materijali za prekrivanje plocice

hocu da se raspitam koliko je to po kvadratu, i da li se isplati to ili skidanje i postavljanje novih plocica

meni izgleda mnogo bolje, posto drugaciej je kupatilo

 

http://bojazakeramickeplocice.com/

 

bojazakeramickeplocice2.JPG

 

bojazakeramickeplocice5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Carli

Trebio sam ja bubasvabe pre 6 meseci, nije ih bilo, pojavise se, sad cu opet. Imam onaj otrov sto koriste profesionalni eksterminatori (usluga je valjda oko 1500 da ti poprskaju ceo stan, dobijes garanciju 6 meseci.

 

Mogu da ispitam kako zove pa da ti kazem, mislim da moze i filter od klime time da se poprska ili tako nesto.

Oni Rajdovi i ostale gluposti slabo pomazu, mora hc varijanta :D

 

Kako SE zove

jebo edit preko telefona

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Carli

Trebio sam ja bubasvabe pre 6 meseci, nije ih bilo, pojavise se, sad cu opet. Imam onaj otrov sto koriste profesionalni eksterminatori (usluga je valjda oko 1500 da ti poprskaju ceo stan, dobijes garanciju 6 meseci.

 

Mogu da ispitam kako zove pa da ti kazem, mislim da moze i filter od klime time da se poprska ili tako nesto.

Oni Rajdovi i ostale gluposti slabo pomazu, mora hc varijanta :D

 

Kako SE zove

jebo edit preko telefona

 

da ali necu da sipam nikakav otrov u klimu as you can imagine :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...