Jump to content

Emir Hot


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

neznam skinuo sam album i poslusao sam ga i ovako.sam album nije los ali nije jedna pesma sem one sevdah metal rapsody i nema nesto sevdaha u sebi.mislim koji je to fazon nazvati album sevdah metal i onda ne ubaciti nista sevdaha nego dati obican metal album.ovo je prevara.ja sam ocekivao nesto u fazonu ono blind guardian i heloween se sastaoju sa savetom isovicem i zaimom imamovicem.ali umesto toga dobio sam jedan obican metal album.kao veliki ljubitelj sevdalinki sam jako razocaran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh puste želje, bilo bi lepo ali koliko je realno ostvarljivo.

 

Pogledaj koji sve vrhunski muzičari sviraju sa Emirom, ipak su oni VIS metala.

Inače, Sevdah Metal Rhapsody je zaista nenadjebiva stvar. :da:

Mada pomalo me iritira vokal - jer je i suviše prog.

Nema tu nikakvih trilera, a obogaćeno time - cenim ga da bi bilo baš cool. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam skinuo sam album i poslusao sam ga i ovako.sam album nije los ali nije jedna pesma sem one sevdah metal rapsody i nema nesto sevdaha u sebi.mislim koji je to fazon nazvati album sevdah metal i onda ne ubaciti nista sevdaha nego dati obican metal album.ovo je prevara.ja sam ocekivao nesto u fazonu ono blind guardian i heloween se sastaoju sa savetom isovicem i zaimom imamovicem.ali umesto toga dobio sam jedan obican metal album.kao veliki ljubitelj sevdalinki sam jako razocaran

 

U većini pesama imaš sevdah u muzičkom obliku. E sad, za tekstove se svakako nije moglo očekivati da budu u tom fazonu, i ne treba da budu. Meni je omiljena pesma You, u kojoj ima najmanje narodnjaka (ako ih uopšte ima). Naravno, sviđa mi se to što ima pesama koje su prava gitarska powerica i po tome mi znatno više leže nego Artension, gde su Terrana i West zajedno radili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U većini pesama imaš sevdah u muzičkom obliku. E sad, za tekstove se svakako nije moglo očekivati da budu u tom fazonu, i ne treba da budu. Meni je omiljena pesma You, u kojoj ima najmanje narodnjaka (ako ih uopšte ima). Naravno, sviđa mi se to što ima pesama koje su prava gitarska powerica i po tome mi znatno više leže nego Artension, gde su Terrana i West zajedno radili.

 

ima sevdaha u muzickom obliku u svakoj pesmi??ma da daj tamo nema vise od 1 procenta sevdaha.taj album je cista prevara,ono kaze to je sevdah metal a nigde nema sevdaha.ja sam razocaran,ocekivao sam kao ljubitelj sevdalinki da cujem sevdah metal a umesto toga sam dobio jedan obican progresive power album.jedini bend koji je napravio pravi sevdah metal jeste kultur shock

EVO ZA SVE KOJI HOCE DA CUJU KAKO ZVUCI PRAVI SEVDAH METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, u tu krajnost Hot nije hteo da ide. Ipak je on u svojoj 12-oj godini bio član thrash metal benda i ne može se od njega očekivati da odustane od tr00 metal prženja zarad malo sevdaha.

 

pa koliko sam ja razumeo taj emir hot je njegov side projekat tako da on nije trebao da odustane od nicega.a sem toga muzika je muzika ne treba se ogranicavati sa pravcima ne vidim po cemu je nesto manje ili vishe tr00 ako je manje metal.a nisam ja hteo da kazem da album sevdah metal od emira hot ne valja.album je super,redovno ga slusam.samo kazem da mi je glupo zato sto je nazvan sevdah metal kada na njemu nema sevdaha koga ja toliko volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koliko sam ja razumeo taj emir hot je njegov side projekat tako da on nije trebao da odustane od nicega.

 

Pa sta mu je onda glavni projekat, ako mu je ovo side-project?

Bojim se da si pogresno razumio ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta mu je onda glavni projekat, ako mu je ovo side-project?

Bojim se da si pogresno razumio ;)

 

:pivopije:

 

oni southern storm i ono drugo

 

Jesi li čuo za bend Eagles of Death Metal? To je primer pogrešnog naziva.

 

jau znam za bend cuo sam ih,zvuce onako smesno i interesatno u isto vreme.hvala sto si me podsetio na njih trebao bi nesto da skinem a za pocetak moram da nadjem onu pesmu o nekoj tamo 19-godishakinji(inace pesma zvuci totalno gej)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni southern storm i ono drugo

Ne, ne, nije on u tom bendu vec par godina. A ni SS ne postoji sada u tom obliku, to je sada Irina & Storm. Tako da mu ovo dodje kao glavni projekat, a imao je side ispade i sa Deanom Cleom, gostovao mu je na solo albumu, valjda sve gitare snimio... cuo sam ranije semplove, i to je neki neoclassical power, ne znam da li je album zavrsen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album i mogu vam reci da je odlican. Nije mi se dopao na prvo slusanje, ali sam posle promenio misljenje. Od mene ocena 7,5/10. Svidjaju mi se sve pesme osim Forspil, Sevdah Metal Rhapsody i Hola Martisorului. Btw. gde ima da se kupi original i za koliko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

On trenutno svira u bendovima Masterplan i Artension, a stalni je i dugogodišnji član i Axel Rudi Pell-ovog benda, gde sam ga najpre i zapazio. Svira i sa Tarjom Turunen i videćemo ga u Beogradu u oktobru. Svirao je godinama u bendu Rage, jedno vreme u Metaliumu, sa Tony MacAlpine-om, Rolandom Grapow-im i u nizu drugih projekata i bendova, a ima i svoje solo albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...