Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Dobio sam još jedan kilometarski mejl u kome mi drži predavanje o izdavaštvu, distribuciji i tako tome. Ali ne bih da se vraćam na ovo.

 

Imas li iole predstavu koliko kosta pokretanje jednog regionalnog casopisa koji zavredjuje da mu najvece kuce salju promose? Sta mislis, onako, otprilicno, da li je rec o 4, 5 ili 6 cifara u evrima, of course?

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu vam samo navesti primer jedne cene iz kataloga:

 

52100 BOXCD AMON AMARTH Twilight Of The Thunder God [Ltd.Collector's Box]

 

eur:75.90

kosta:9486

cena:14500 din :) :) :)

19.09.08/Strictly limited Collector´s Deluxe Boxset, includes the ltd.Edit. 2-CD+DVD Digibook + Comic + Set of 5 Amon Amarth-Bobbleheads!! Only few copies available !!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj cd kosta na sajtu AA 30e.

ovo je sigurno neki limited promo, samo za prave fanove :) :)

 

 

inace ontopic:

 

Iron Maiden-Sevent son of a Seventh Son

Iron Maiden-Piece of Mind

 

treba burazer da mi donese za neki dan otisao na eksurziju javio mi juce da je kupio. zao mi samo sto nije Mastodon, Primordial ili King Crimson nasao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

Је л' се мени чини или је стварно у једном од бројева у уводнику пљувао позере који га нападају по форумима, (мислећи, наравно, на Јуметал)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

Је л' се мени чини или је стварно у једном од бројева у уводнику пљувао позере који га нападају по форумима, (мислећи, наравно, на Јуметал)?

 

Nesto mi se cini da jeste. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba burazer da mi donese za neki dan otisao na eksurziju javio mi juce da je kupio. zao mi samo sto nije Mastodon, Primordial ili King Crimson nasao...

 

:wub:

 

Imajuci u vidu u kom su mu stanju diskovi kako Astrallis rece, pre ce biti da je neko "patinasto" izdanje. :) :) :)

 

:) :) Realno da kupiš kod uličnog prodavca više bi ti se isplatilo. :)

 

dam mu ja po picki 15 hiljada

 

Hahaha... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi te zezo? Ti old-school oreginali su kud i kako jeftiniji nego kada kupujesh neki malo skuplji. Ako ti iko ikad ide u neku stranu zemlju obavezno mu reci da ti nabavi nehsto od tog starijieg prog rocka jer su oreginali smeshni tipa 4 funte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi te zezo? Ti old-school oreginali su kud i kako jeftiniji nego kada kupujesh neki malo skuplji. Ako ti iko ikad ide u neku stranu zemlju obavezno mu reci da ti nabavi nehsto od tog starijieg prog rocka jer su oreginali smeshni tipa 4 funte.

Ali su skoro sve reizdanja i to ko zna koja po redu. Ja sam prije par godina naletio na Nirvana - Bleach prvo izdanje iz 89....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...