Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Иако га данас праве шиптари, Пећко пиво је и даље најбоље на овим просторима. Нема боље воде за пиво од оне из Руговске клисуре.

 

О том пиву сви причају, баш бих волео да га пробам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpsons are going to Kosovo! Next year. This year we are going to work.

Реално, мора се отићи доле по пећко пиво и залихе Скендербега

 

едит: пио сам неко данско пиво, око 10% алкохола, лименка од литар. И није ми се свидело. Пиво није алкохол, пиво је храна!

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

213131.jpg

 

Ja ovo obozavam. Posebno mi se svidja sa tekilom. Pijem ga po principu da pre njega grunem piva koliko moze da stane i onda kada preteram sa njim se lepo iskulira. Vraca u zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa tekila ima najvise alkohola, a i ukus mi se bas svideo. Iskreno na pocetku nisam ocekivao da je toliko dobro, ali posle nisam mogao da stanem. Samo ovaj Power nisam probao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pio sam neka bas dobra jača piva (mahom belgijska), ona izmedju 7-12% alkohola. Nemam pojma kako se prave, ali veći procenat alkohola ne sme da u velikoj meri utiče na ukus.

Lav 7 je uzasan, a koliko znam u Srbiji ne moze da se kupi solidno jako pivo. Od onih kojima sam zapamtio ime, sećam se da su u redu Grolsch Kanon (11,6%) Porterhouse Brain Blaster (7%), Baltika 9 (8%), Satan Red (8%).

 

Satan_Red_Beer.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada ste pomenuli vec ona slovenacka piva...ima u ns jedan lokal,fensi uredjen,onako pomalo kurvanjski...uglavnom,80 kinti je veliko pivo...ima lako i union,a ta piva sa tim articokama su 100 kinti...preko puta daltonke,pored babribe se nalazi...zove se blu stori...subotom bude neki domaci rok,neka lajv svirka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drsutvo jel pio neko od vas sve tipove onog viskija Label,mislim na Red Label,Black Label,Blue Label?

Jedan moj drug kaze da postoji White Label i da je to najbolji ja ga nikad ni video nisam.

Najjaci je satro onaj star ne znam ni ja kolko godina , on je zuti , prodaje se kao malt edition ... Pure malt ...

Meni je svaki dobar , malt>>black>>red label ako bas mora da se redja :D

Ostale nisam probao (jos) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим сви напљуваше Лав 7 овде.Не знам,мени је скроз ок био. Јуче пробао први пут златни Лав,ништа посебно. Ових дана мора да се проба о бели Јелен,баш ме занима какав је.

У принципу,све је то дрвљење. Само тамно Никшићко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao i ja zlatni Lav, sta znam nije lose ali cu se ipak drzati obicnog Lava :mrgreen:

Taj beli Jelen je bese psenicno pivo?!? Probacu i to ali nesto mi ne odgovara Apatinska pivara nikako. Puca mi glava od svih njihovih piva sto proizvode osim od Niksickog.

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

213131.jpg

 

Ja ovo obozavam. Posebno mi se svidja sa tekilom. Pijem ga po principu da pre njega grunem piva koliko moze da stane i onda kada preteram sa njim se lepo iskulira. Vraca u zivot.

 

А је л' ово као пиво или? Ако је пиво,онда ценим да је голо говно. Увек су ми била безвезе пива са укусом боровнице,лимуна и осталих глупости. Зна се шта је пиво,јебеш та фенси срања.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...