Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

@Triad 1: Paulaner nije toliko tesko naci..ima ga u onoj podzemnoj radnji kod beogradjanke.

 

Familija?!? Moracu da proverim. Hvala :pivopije:

 

@Schneider

Pa i ja mislim da bi veliki marketi trebali da imaju uvozna piva.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima zanimljivo od alkohola u Ameriki?

 

Tekile (''Patrón'' omiljen mojoj zeni, ja nisam bas neki ljubitelj), raznorazni perverzni kokteli, od piva dobar mi je ''amber bock'', mada planiram uskoro da probam sve od piva sto se ima, da vidim sta je tu dobro a sta nije. Ljudi tamo od piva najvise vole ''Guinness'', koliko sam primetio.

 

Mada, pricam o jugu, na severu je drugacije verovatno.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne sme, ja jos nisam probao pa ne znam sigurno, neka proveri to prvo za svaki slucaj, umeju da budu retardirano strogi po aerodromima. Ja sam bas u Teksasu, u junu se vracam i ostajem tamo, pa cu proveriti detaljnije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde na B.brdu? Pitam posto mi je brdo blize nego da idem cak do centra po Paulaner :D

 

:pivopije:

Prva raskrsnica od okrentnice tramvaja kad se krene npr ka siti holu tj centru pozeske (ne ono odvajanje za onaj konjicki klub nego bas raskrsnica), sa desne strane je ta radnja...oko 100 din je konzerva paulanera.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva raskrsnica od okrentnice tramvaja kad se krene npr ka siti holu tj centru pozeske (ne ono odvajanje za onaj konjicki klub nego bas raskrsnica), sa desne strane je ta radnja...oko 100 din je konzerva paulanera.

 

Hvala :pivopije: Znam tacno na koju radnju mislis. Prvom prilikom svracam tamo da kupim Paulaner :rockdevil:

 

@MissionVao

 

Zahvaljujem na info-u :pivopije:

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se ne opijam, nisam se preparirao godinama, pa zato gledam na alkoholna pića kao i na svako drugo. Zato kažem da mi ukus vinjaka nimalo ne odgovara, za razliku od nekih piva ili vina.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...