Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

(mora biti Jelen)...

 

amateru

 

Mada, razumem taj lokal-patriotizam (Apatin ti u komshiluku - pod uslovom da se nisam preshao i da si iz Crvenke), te je "Jelen" logichan izbor, ma koliko god bio losh. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što već reče neko nekad ''O ukusima se ne vredi raspravljati'' (mada mi se kenja od te izreke al ajd)...

 

Imao sam priliku da probam i strana piva al ipak na kraju ostadoh na Jelenu,mada mnogi odavde piju Lav

zato što im je Jelen previše gorak?! Kakvo pivo treba da bude nego gorko,Jelen ima pravi ukus,taman kako treba...

 

Jelen mora biti pošto sam jbg navikao na njega i svakom pivu mi nešto fali,isto kao što sam navikao na Winston blue

i Doff beli (crni mi je odvratan,prejak)... Lav mi je bljutav a i smučio mi se ovog prvog maja (navratio do drugova na kampovanje u šator a tamo neko i bio ugazio u govno,neko meso se pokvarilo pa stoji pored i blato i jednostavno kad sam

uzeo da pijem sve mi se to skupilo,kao da sam pio sva ta sranja a ne pivo) a pre pijem onu Rodićevu mrndzu Frutelu nego Tuborg (gore pivo u životu probao nisam).Ali zaječarsko uopšte nije loše mogu vam reći,al kad se nema kinte pije se i Apatinsko,Pivo pivo i Merak (e to je budj onaj pravi)! :bigblue:

 

Jbt kad se setim samo kako smo se lešili od onog otrova MB-a i to u limenkama... Bila neka promocija,zelena limenka je koštala 20 dinara a crvena 25 dinara i jaka rečenica je bila: ''Ja častim''' :haha: .

 

A što se tiče ovoga patriotizma ne pijem Jelen samo zato što je naše pivo (isto ko što nisam pio MB nikad osim kad nije bilo te promocije (što je dzabe i bogu je drago) a koliko ga samo hvališe Svetsko a naše i šta ti ja znam),ako je pivo neko stvarno dobro i ako meni odgovara

piću ga bez obzira na cenu i dal je strano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrenjaninska pivare je, koliko ja znam, zatvorena.

 

Aha, još davno. Ali je sad neki lik otvorio privatnu pivaru valjda pa pravi Bečkerečko pivo. Čudnog je ukusa ali ono, pivo je. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to zavisi kako piješ i koliko i dal piješ iz čase sa penom ili iz flaše.Ja se svake subote olešim

al polako cirkam,al čisto toliko da mi lepo bude,da mogu normalno da pričam i da sam u dobrom raspoloženju,ne volim

baš da se lešim pa da ne znam gde bodem,da me vukljaju i da pravim sranja,a i kad se olešim tako onda se zabodem negde

i iskuliram malo dok se ne otreznem da se ne bi blamirao,osim ako je toliki raspad pa da se svi raznesu ko debili pa zašto

bi se ja onda izdvajao i smorio kao jedini normalan medju gomile alkohola (to više nisu ljudi,to je sam alkohol) :bigblue:

Najviše volim da cirkam u svom omiljenom kafiću ovde u Crvenki Galiji jer je ekipa stvarno fantastična,muzika odlična (uglavnom neki rok al bude i metala kako kad),svi se znamo i za 20

godina koliko traje taj kafić nikad nije menjao naziv i nikad nije izbilo neko veće sranje.

 

A i to što jes jes,daj šta daš,kad se nema dobro je svako :D

Edited by Memento_Mori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žestina je zlo a pogotovo ako se meša... Jednom sam se samo napio od pelinkovca i jednom od rakije

i rekoh sebi nikad više žestinu,povraćao sam ceo dan i molio boga da umrem koliko je to loše bilo,šta god da

popijem šta god da pojedem sve ode napolje pa čak i jedan mali gutljajčić vode,jedan samo običan pokret je učinio da krene

uragan bljuvotine od dole a taman kad sam prestao da povraćam (legao sam u krevet dedinskim koracima da ne bi opet pokrenuo lavinu) i tako ležao ukočen do 23:00 uveče) i kad je to sve prestalo i ja se dobro najeo uvati me dijareja... Isti slučaj i sa rakijom i sa pelinkovcem.Kad sam to preživeo,sve ću preživeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada preterate sa pelinkovcem kao ja sinoc, niposto nemojte ujutru piti cedevitu... ja ne povracem ni kada popijem ni u mamurluku, ali prvi put u zivotu sam imala nagon da izbacim sve iz sebe...

Ja sam prestao da ga pijem kad sam povratio govno.

 

Tj. nisam prestao da ga pijem u potpunosti, ali skoro pa ga uopšte više ne pijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je to žestina (pa čak i onaj od čokolade,ne prija mi uopšte),meni samo pivo odgovara i eto vino što nekad popijem (al nikad se ne napijam od vina,u njemu baš uživam,najviše 2-3 one vinske čaše al nikad ono iz tetrapaka)... To su bile godine za vršenje eksperimenata sa organizmom Novalis? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko ja znam, nije mogucje da neshto iz creva predje nazad u zheludac da bi moglo da se ispovracja. onda taj pelin def ne valja ako si pijan od njega pojo govno..

Ne razumem se baš u koprofagiju toliko kao ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je pelinkovac muchki sjebao jednom. Cirkali smo to i pivo. Najnormalnije pao razlaz, spavanje, sve kul. Ustajem ujutro, sve je ok... do podneva kada me je odjednom zaboleo stomak i otrchao sam do klonje. Od grcha nisam uspeo da se okrenem ka wc sholji, vec sam zid ofarbao u crveno :haha:

 

Ne pijem ga vishe. Iz slichnih scenarija sam izashao kao neljubitelj rakije, ruma, viskija, dzina i tekile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su bile godine kada sam bio mlad i neiskusan, pili smo prosvercovanu rakiju (drugar imao buradi rakije), u limenci, na eks i posle se gubili celu noc.. em sto ima gadan ukus, em je jaka, em mi bude muka posle.. nezdravo skroz.

 

Pivo deluje lagano, uzivas dok pijes, a najbolje je kad te tek tek malo uvati pa si sav srecan i pun energije, i onda samo odrzavas to stanje. Prestao sam odavno da se opijam, uvek idem do odredjene granice.

Vino je takodje za uzivanje, nista bolje od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ja bukvalno govna povraćao, Rogozub je bukvalista. :D

 

Ali nešto neverovatno ogavno crno, izašlo iz dubine. Pio to, pa prešao na pivo, ali sam spavao ukupno sat vremena, to me uvek sjebe. Drugi po redu najgori mamurluk u životu. Prvi bio od rakije i piva, isto neispavan, ali od rakije nisam odustao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam meni bas pelin prija zbog gorcine kao sto volim i Sveps da pijem isto zbog gorkog ukusa :haha:

 

I zaista nikada nisam imala losa iskustva sa njim, izgleda da je u ljubavi sa mojom jetrom, cak sam i pivo iskombinovala sa pelinom i nista, dok nisam popila cedevitu...

 

Doduse moram da se slozim sa Novalisom nista bolje od vina ;)

Pre par nedelja bili kod prijatelja decko i ja koji ima vinograd pa njegovi prave belo vino, ja ne volim belo vino, ali ono je tako ukusno i dobro bilo, mene je uhvatilo pola case tog vina koliko je jako bilo... :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...