Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

ja volim kad me moja devojka bije.

 

ili decko...

 

 

 

 

 

 

 

 

najboljsi caj je nana...a dobar je i bend...

 

ne treba da se navikava na to,dobro je...meni se taj zeleni ne djasvi,ovo-ono...

 

mislim da je opet onaj rad...neko istripovao raju da si od toga haj,bez toksina,raste pijenis,pa se svima dja...valjda sve sto ima neku filozofiju,mora da valja...

 

k'o ove vode sto se kupuju,a takvu istu mos i  sa cesme da sipas...sem ako nisi u nekom zajebanom mestu gde kazu da je voda otrovna...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a jel ima neko neki dobar predlog za neki avantgarde koktel, al sa nekom klasicnom cirkom tipa pivo, vino, rakija, njakvi i sl. da je eksperimentisao.... uvek sam gotivio te spontane mixeve ... ono, sve u jednu casu pa sta bude... :cool: :cool:

 

Ma samo pomesaj sve sto imas u jednu casu i to je to. Tako sam ja radio u srednjoj pred skolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo pomesaj sve sto imas u jednu casu i to je to. Tako sam ja radio u srednjoj pred skolu.

 

pa da do jaja je to, al ja sam mislio da se malo vodi racuna sa ukusima... nemam ja problema sa jacinom..... nego cisto da se ne kocim dok pijem :zeleni: mada realno imas pravo, sve treba probati.... :cool:

 

a inace ovaj gore predlog tekila + pivo... hmm mora se probati...:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...