Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

spricerica...prava stvar...sidu leci...moze i pivo...ma moze sve...kada sam pomija...loza rakidzona...pravi koktel je dzabulani,nasatao za vreme svetskog prvenstva...dzin,votka,loza i tonik...ubistvo...u casu od po litre,to je navijacki,a obican je 0,33...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stvarno imao par slucajeva kada sam bio totalno lud, pod uticajem rakije. Secam se na ulici su prolazila dva lika, bili su to skinsi, onako skroz opasnog izgleda kao i obicno, i ja stao ispred njih, oni se pomerili a ja opet ispred njih i tako dok me nisu zaobisli u sirem luku. Nemam pojma sto sam to uradio. Ziva istina. Bilo je to dok sam cekao ortaka blizu centra grada. Zeznut je osecaj, ne osecas strah, kao da si neunistiv, a verovatno si ranjiviji nego obicno, zbog alkohola. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je na zestu sve super...opusten sam...mene crno vino grobari...to vec 4-5 godina ne cirkam...na balu od grozdje u karlovcima sam cirkao crnjaka i ono je strasno...pijem,pijem,pijem,sve ok i odjednom mrak...posle 3-4 sata mi se vraca osecaj da hodam i da sam se negde zaputio,al ne znam gde...kada sam prespavao i kada su pocela secanja da naviru...maju ti jebem,ono je strasno...samo sto nisam srao po ljudima...tragedija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ја вала могу и по литар ракије на вече да попијем,после тога нисам баш чист.

Викао сам неким девојкама да су одвратне и дебеле,онда сам схватио да то не треба да радим јер ће ме неко избубецати

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Evo sta mi se desilo kad sam popio Simex ( bljuvotina za 100 dinara , tad )

 

Usao sam da narucim pljeskavicu kada sam isao kuci , zatvorio sam oci na tren , otvorio oci , ja u svom krevetu......ono ...WTF ?

 

Dunem , ne osetim luk od pljeske , pretresem jaknu nema para (imao sam 200 dinara a pljeska je tad bila 80 dinara )

 

Kako sam dosao kuci , sta sam radio u hamburgeriji , sta je bilo sa parama , samo Onaj tamo zna.

 

Sutradan kada sam prolazio pored hamburgerije video sam razbijeno staklo .......mozda je slucajnost.

 

Par dana kasnije drugar mi je ispricao da me sreo u centru kako grlim neku banderu.....NIKAD VISE SIMEX !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radio kod nekog coveka moleraj pre 3 godine i on nas po zavrsenom poslu casti sa 5 flasa njegove rakije. Pokazao nam covek svoj podrum pica koji je bio stvarno prva liga. Vidi se mnogo ulozenog novca i rada. Mene majstor pozove uvece da mi da pare i da probamo rakiju sto nam je dao. Ja odem i popijem 3 casicw, a majstor udari 4. On inace pije minimum litar rakije dnevno svaki dan. Bez toga bi sigurno umro jer je tezak alkos. Kako sam popio trecu casicu tako mi se slosilo i zaglavio sam kod njega u WC jedno pola sata i tamo praznio zeludac. Izlazim iz WC-a i krecem kuci, a majstor ustaje da me isprati i pada u nazad i udara glavom u zid. Iz 5. pokusaja uspeva da ustane i da me isprati i zatvori vrata. Moja zgrada je oko 200 metara od njegove kuce. Do zgrade sam isao ulicom ne mogavsi ni u jednom trenutku da idem pravo. Upao sam u kanal bar jedno 20 puta, a vozila po putu nisam video uopste vec samo svetla posto je pao mrak. Onako poluslep stignem kuci i legnem u krevet. Probudio sam se posle nekih 20 sati. Od tog dana rakiju okusio nisam i ne verujem da cu skorije. Zivot mi je ipak drazi od kojekakvih brlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

simeks je halucinogena otrovstina...najeftinija brlja koja przi jetru...onaj njihov vinjak ne moze ni ogavni okus kokakole da ubije...

 

 

Nije ni cudo sto je tako jeftino. Sad samo kad pomirisem meni bude muka.

 

Imam josh jedan dozivljaj da ispricam , ali ovo je totalno neocekivano.

 

Izasao sam sa drustvom i stali ispred Apoteke ( mesto kod Dvorista ) i pili pivo. Ali ne samo jedno pivo. Ovo je sad najcudnije. Popio sam :

 

- dvolitru Lava ( plastika naravno )

 

- dvolitru Jelena

 

- dvolitru MB

 

- Jednu i po litre Apatinskog

 

- tada sam vec izgubio svaki kriterijum i popio sam vise od 1 litre Niksickog piva koje jako prezirem.

 

Najcudnije od svega je sto sam imao crne rupe u secanju a to mi se nikad nije desavalo od piva. Moguce je da je zbog razlicitih vrsta.

 

Drugar mi je pricao da kada sam prolazio pored jednog fensi kluba , da sam ismejavao nekog napucanog bildera izbacivaca od 2 metra u rozoj majici i da sam krenuo prema njemu i sva sreca drugar me odvukao na vreme . Jbt .......ja se toga ne secam.

 

Dakle deco , nemojte ni da mesate pivo

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Од алкохола Јелен и ракију ораховачу.

Сокове слабо пијем,понекад фанта или неки воћни.Кока кола јок

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti loš, brate, samo nemaš šešir. :lol:

Uz gore pomenuto, moram da odam priznanje i čajevima, pre svega zelenom i crnom s mlekom, koje volim svakodnevno da pijem. A u undercover vojsci sam se počeo nalivati produženim espresom s mlekom. Poza ftw, forever alone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...