Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ja sam pivo malo zabatalio - u poslednje vreme samo zestine :zeleni:

Volim gorke likere (pelinkovac, a pogotovu Jeger koji rula :rockdevil: ), rum, burbon i naravno domaca ljuta

Metaxa mi je isto cool a votku i viski (izuzev Jack Danielsa :mhihi: ) ne mogu da smislim

Sto se piva tice najbolje pivo sa prostora bivse Juge koje sam ja probao ja Lasko, takodje jagodinsko pivo sa onim dedom :haha: je neverovatno dobro mada mi je brat od ujaka koji je iz tih krajeva rekao da mu kvalitet nazalost varira s vremena na vreme

Lav mi je skroz ok, Wifert isto, Jelen mi je sranje, a od stranih sam probao i Amstel, Tuborg, Bavaria, Efes i Haineken - skroz cu cool ali ovo zadnje je teski prosek

Takodje Holsten je po meni iznenadjujuce dobro pivo tj odlicno :smile:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plzensko pivo je nevidjena perverzija.Najbolje koje sam ja ikad probao.Gde ti nalazis,ja po Smederevu nazalost ne vidjam,pio sam samo na Beer Fest-u.

Lav mi je bolji.

 

e,kada ti budem rekao kombinaciju,pasces na dupe...za 650 dindzi karton od 24 komada...to je cena za mene,a za raju ostalu je 900 kinti...sanirana varijanta,bez dozvole za uvoz,zaplenjeno,tako nesto...bolje da vise nista ne govorim,pojavicu se u alo-u...  :haha:

 

 

lav je nase najboljse pivo...sve ostalo je go kurac...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupujem bas u New Castle-u. Burazer mi donosi iz Svedske u onim mini friziderima. Krene iz Svedske pa svrne u Englesku i onda pici ovamo. On je veliki zaludjenik za piva. Tako sam ga i otkrio. Inace on sam proizvodi pivo u svom podrumu iz hobija. Ima trenutno oko 30 njegovih vrsta piva. Najvise pravi ale piva. Takodje eksperimentise sa fermentacijom svega i svacega i ne bi me iznenadilo da na kraju nekom odsece ruku i nju pokusa da fermentise jer je sve ostalo isprobao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema kod nas. Kod nas kao sto je poznato nema da se kupe ale piva(sem Ginisa) sto je po meni kriminal.

 

To pivo je i u Evropi retko, a pola izvoza ide u Ameriku. Od Evropskih Zemalja znam da ga ima u Nemackoj, Svedskoj (tamo je mnogo skupo) i Danskoj.

 

Evo Karnisero rece da ima i u grckoj, ali je to meni nesto sumnjivo. Nemoguce coveku koji gotivi na primer Lav pivo da mu NBA bu prosecno. Imposibile!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,kada ti budem rekao kombinaciju,pasces na dupe...za 650 dindzi karton od 24 komada...to je cena za mene,a za raju ostalu je 900 kinti...sanirana varijanta,bez dozvole za uvoz,zaplenjeno,tako nesto...bolje da vise nista ne govorim,pojavicu se u alo-u...  :haha:

 

 

lav je nase najboljse pivo...sve ostalo je go kurac...

Je l' mogu ja da poručim jedan karton za sutra? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,kada ti budem rekao kombinaciju,pasces na dupe...za 650 dindzi karton od 24 komada...to je cena za mene,a za raju ostalu je 900 kinti...sanirana varijanta,bez dozvole za uvoz,zaplenjeno,tako nesto...bolje da vise nista ne govorim,pojavicu se u alo-u...  :haha:

 

 

lav je nase najboljse pivo...sve ostalo je go kurac...

 

Djubre mafijasko... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sushtini sve se skoro pije od alkohola, najvishe pivo, ponekad vino u nedostatku piva, od zestine rakija,pelinkovac,jeger,mozda tekila, u sushtini samo da se pije neshto :haha: samo vinjak ne pijem vishe, jer imam mnogo losha iskustva.

a od bezalkoholnih pica najvishe koka kola, fanta, i ponekad neshto negazirano kad se poremeti zeludac od sve te sode. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodka Finlandia,ako ima, i to najcesce sa energetskim napitkom. Ako nema,moze i Smirnoff. Jedno vrijeme sam se unistavao od Jegera,ali to je islo uz posao. Jack Daniels kad se ima para,a kad se nema onda vino,pivo.gemišt i ostale muckalice...

 

Ono sto izbjegavam je rakija,osim ako je Zlatna. :mrgreen:

Bravo,moze i tekila ,naravno. Two Fingers mi je najbolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...