Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Kontam da je 90 % ove teme pivo.

Ili vinjak.

Ili tako nesto neki se pucaju na elitizam pa neka jebena pica.

Da budem iskren, ja najvise volim kakao sa mlekom. I zeleni chaj.

Cak sta vise u poslednje vreme samo to i deljem. Cajeve i kakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepam jogurt, vodu, mleko, sok od zove i koka-kolu.

Alkohol retko, ne volim nesto (ajde, sad me razapnite xD). Jedino prolaze rakijica, vinjak (koji je opet, vrsta rakije xD), cesko Pilsner pivo i to bi bilo to. E, i Jelen pivo kad sam zedan. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobio sam pre neki dan dobru staru sljivovicu. Pola popih a pola cu da ostavim za neku dobru thrash svirku da ne pijemo one vestake ispred skca.

 

Razmišljaš krajnje racionalno. Već sam se uplašio da će ovde biti samo priče o surutkama, čajevima, rasolima i ostalim stvarima iz rubrike `bakini saveti`.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

drinkajte plzenskoga piva i domace vinjoze...rubinstajn stari...jebote,kako je dobro plzensko pivo...pa ono je k'o med,nista lepse u zivotu nisam probao...vinjoza treba da se u zakonu okarakterise kao teska halucinogena supstanca...lepo,al ima svoje posledice...vinjak je dobar sluga,al zao gospodar...al ga ipak volim...mislim,ne boli glava od njega,vec se covek probudi sa ogromnim rupama u secanju od predhodne veceri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ginis je meni sranje pivo...samo kosta ko svetog petra kajgana...to je jedan od onih proizvoda koji nije ni za kurac,a kosta ko da je uzrok svevisnje intervencije...

 

Ja obozavam crno pivo, ali crni ginis me je apsolutno razocarao...bolje mi je i crno niksicko od njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ginis je sranje. Najjace pivo na svetu je Newcastle Brown Ale, ako se vec pije ale. Nije crno braon je, ali je bez ikakve pa i najmanje sumnje najbolje.

 

Ko voli pivo, a ovo ne proba ne moze reci da zna sta voli uopste.

 

Flasa.

 

450px-NewkieBrownAleUSImport.jpg

 

Limenka

 

Newcastle-Brown-Ale-Cans-Self-Openi.jpg

 

DSC03573.jpg

 

 

 

newcastle-brown-ale.jpg

 

Ovako izgleda u wellington casi.

 

NBA_in_wellington_glass.jpg

 

 

 

NE PISE ZA DZABE - THE ONE AND ONLY -  :pivopije::rockdevil:

 

 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

drinkajte plzenskoga piva i domace vinjoze...rubinstajn stari...jebote,kako je dobro plzensko pivo...pa ono je k'o med,nista lepse u zivotu nisam probao...

 

Plzensko pivo je nevidjena perverzija.Najbolje koje sam ja ikad probao.Gde ti nalazis,ja po Smederevu nazalost ne vidjam,pio sam samo na Beer Fest-u.

 

Ginis je sranje. Najjace pivo na svetu je Newcastle Brown Ale, ako se vec pije ale. Nije crno braon je, ali je bez ikakve pa i najmanje sumnje najbolje.

 

Ko voli pivo, a ovo ne proba ne moze reci da zna sta voli uopste.

 

 

englezi i ameri su glupi...

 

Sto se vidi iz prilozenog.Meni je New Castle bezveze,skroz osrednje pivo.Nekako mi je slabo,ukus je nikakav...Probao u Grckoj.Nije sranje,preterao sam ali je teski prosek.U rangu Jelena,a vec Lav mi je bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si mozda probao neku tursku verziju jer to o cemu ti pricas nema veze sa ovim pivom. Najjaci ukus piva na svetu. Popijes karton i nema podrigivanja. Pivo za kraljeve i aristokratiju. Ukus ti miluje nepca na prvi kontakt sa tekucinom. Ljudi sa slabijim srcem mogu da dozive kap ili da se slogiraju. Naravno ovo pivo mora da se pije bas hladno. Cim se malo ugreje gubi taj svojstveni ukus.

 

Dao sam to pivo da proba jedno 10 ljudi koji ceo zivot krcaju pivcugu u svim mogucim oblicima i svi su saglasni da od ovog bolje ne mere.

 

Meni prvo NCB pa onda sve ostalo. Lav takodje volim. :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...