Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ja sam od rakije poceo da uriniram u uglu diskoteke, sva sreca bilo mracno pa niko nije video.. posle isli napolje i takmicili se u sklekovima ispred ulaza, ko neki sabani, a nakon toga se nicega vise ne secam. Kazu mi da sam opet urinirao ispred nekih devojaka u parku i ispustao krike, ali to i nije tako strasno, ovdasnje seoske devojke (ja ih zovem kamile) to ionako vole, nisu ni za sta bolje.

Probudila me konobarica kad je bio fajront, nekako sam se nasao u kafani na drugom kraju sela i spavao celo vece na stolu i povracao po sebi i stolu, neki judi me odveli kuci, ali ne znam ko, cuo sam samo glasove i tu sam spavao na travi do zore. Posle toga sam rekao nema vise rakije.

 

Ipak, bolje sam prosao od druga koji je otisao u stan kod zajednickog ortaka (gde je bila pocetna faza opijanja), skinuo se go ko od majke rodjen i iskenjao u kantu za djubre ispred mame od tog ortaka koja ga je zategla kako spava tako. Ne mogu ni da zamislim sta je posle bilo.

 

Treci clan nije ni uspeo da napusti stan, cim smo izasli iz zgrade pao je ko mrtav, sva sreca nije udario glavu o ivicu stepenista, jedva smo ga preneli gore u stan. Dok smo ga nosili, neka baba je vikala na nas i pretila da ce zvati policiju, jedva sam uspeo da je smirim, ne znam ni ja kako, izmisljao sam neke gluposti i ona je samo otisla.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od rakije poceo da uriniram u uglu diskoteke, sva sreca bilo mracno pa niko nije video..

Hahahaha, ja sam pišao u bilijar sto, tamo gde izlazi bela kugla. Beat that. :P

 

I radio sam razne druge gluposti, koje danas nikad ne bih ponovio, ali nije to sve bilo toliko od pijanstva, koliko do činjenice da sam bio lud k'o struja. Stigle godine, pa sam se malo smirio. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino me nasmeja...

 

 

Kazu mi da sam opet urinirao ispred nekih devojaka u parku i ispustao krike, ali to i nije tako strasno, ovdasnje seoske devojke (ja ih zovem kamile) to ionako vole, nisu ni za sta bolje :haha::haha::haha:

 

Jbt,pa ja sam mislio da sam ja lud što sam pišao u šank u diskoteci,al vas dvojica ste postavili rekorde definitivno :haha:

 

Znači devojke pogodne za shit i pee orgije :haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod pišanja, jednom liku sam popišao starke. Ja lepo i kulturno isukao kitu da pišam u kantu u parku, a lik pijan leži na klupi pored i krene nešto da me zajebava. Ja mu kažem da ćuti da ću ga popišati, on i dalje sere. Samo sam skrenuo mlaz na njega, tj. njegove žute starke. :haha:

 

E da, i jednom kad smo se vraćali sa svirke u Apatinu, sedeli u šaragama u busu, piša mi se u PM, a stanica nije blizu. Jbg, šta ću, izvadio i pišam u busu sedećki, da niko ne primeti. Slivalo se po celom busu sve do vozača. Ma budala, svašta sam ja radio. I kitu sam jednom ožario na koprive. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedno vreme bio opsednut time da slikam svoja govna a kad sam bio odvaljen to mi je bilo

posebno zanimljivo,al slikao sam samo ona koja imaju neki oblik,svakom dadoh naziv,evo par naziva:

 

Some kind of monster,kornjaca,facebook,pola cicagliše u majgeri stavu,dzoint,sombrero (sanitarni 1) a takodje i radovi sa pišanjem,uspeo sam pjan da ispišam onu nuklearku iz Simpsonova

 

 

2hhk3lf.jpg

 

A jednom prilikom sam 'otrovan' od piva zapalio jaknu paleći upaljač u dzepu,i što je najjače što ja to nisam skontao

dok mi jedan tip nije rekao mrtav ladan ''Dečko ti goriš'' :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse nemoj se vise hvaliti, molim te. :udri:

E, sad ću da im ispričam kako sam sa Prkeljom išao u Jazak. :P

 

Ili da mu ne kuva dve nedelje, pa da vidi shljam kako je lepo kada govno ne grebe od suve hrane.

Mnjeh, ona mi ionako ne kuva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fekalije su sranje .

 

Ja sam od rakije poceo da uriniram u uglu diskoteke, sva sreca bilo mracno pa niko nije video.. posle isli napolje i takmicili se u sklekovima ispred ulaza, ko neki sabani, a nakon toga se nicega vise ne secam. Kazu mi da sam opet urinirao ispred nekih devojaka u parku i ispustao krike

 

 

ja sam pišao u bilijar sto, tamo gde izlazi bela kugla. Beat that. :P

 

 

Kad smo već kod pišanja, jednom liku sam popišao starke. Ja lepo i kulturno isukao kitu da pišam u kantu u parku, a lik pijan leži na klupi pored i krene nešto da me zajebava. Ja mu kažem da ćuti da ću ga popišati, on i dalje sere. Samo sam skrenuo mlaz na njega, tj. njegove žute starke. :haha:

 

E da, i jednom kad smo se vraćali sa svirke u Apatinu, sedeli u šaragama u busu, piša mi se u PM, a stanica nije blizu. Jbg, šta ću, izvadio i pišam u busu sedećki, da niko ne primeti. Slivalo se po celom busu sve do vozača. Ma budala, svašta sam ja radio. I kitu sam jednom ožario na koprive. :haha:

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

ja bolje da ne pricam gde sam sve mokrio :mhihi: , upropasticu vam apetit za naredna 3 dana . :zuba:

u svakom slucaju , dragoceno iskustvo je iza mene . :evotigana:

 

pijem pelinkovac cele ove nedelje pa ne znam za sebe. naravno , sto popijem odma' i ispisam . 'bem ti slabu besiku da ti ebem . :alkos:

Edited by Pristojni urinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loza, konjak, pivo, vekija, rakija il' sljiva,

viski, pelinkovac, zuta osa, musolini, bambus,

gemist, ljuta il' pitrolon - burbon, ustanicka,

hepok mostar, rubin, badel, zvecevo il' manastirka,

vinjak, votka,bevanda, petrolej il' kerozin,

soda, VD40, malo belo presjeceno,

daskovaca, govnovaca, kurvoazje, seri-brendi,

domaca travarica, palincura il' pivo !

 

:rockdevil:

 

A kad ste već kod gadljivih stvari,imadem ja jedan homemade video,osobe sa slabim želucem ne ulazte odje a ako udjete

pogledajte do kraja :bigblue:

 

http://tinypic.com/player.php?v=25uo8d3&s=7

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije rakija kriva, napijao sam se i ja od rakije i svakakvih žestina ali nikada ništa slično nisam radio...

 

Rekao sam da rakija ima takav uticaj na mene, zato je i ne pijem odavno. Plus, bio sam mlad i neiskusan. :)

Sada i kada bih pio rakiju, ne verujem da bi pravio takve gluposti, ali ne zelim ni da probam - ne prija mi, ubije me kiselina, glavobolja, gadan ukus..

 

Samo pivo i vino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam da ti gvirnem u profil, bio sam siguran da si devojčica... :haha::haha: A dobro, volim i ja nekad popiti to što si naveo, ali zvuči kao gej stejtmnt, realno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...