Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Jbg brendirana, zasticena, profi masinerija, profi pakovanje....sve to utice na cenu

 

Pio dunju(jebala majku), kajsiju(vise mi se dopada moja od strica, jaca je) i sljivu...mogu reci da je sljiva u rangu nekih og ovih domacih koje imam a da su do jaja(e sad da li je bolja ili nesvesno dajem prednos' familijarnim radzama, da ga bem)

jbg, greje iz stomaka kako treba, ne zeze u grlu odma, ukus klasa, sto kaze jare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лав >>>> Јелен, научно доказано.

Мада пишаћа > Јелен.

 

A koji naucnik je to dokazao?Neki prehrambeni tehnolog koji je tehnolog koliko si i ti novinar?

 

Juče sam se trovao vinom sa sprajtom,

 

Jebote kume,sto radis takve gluposti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

imam jedno pitanje koje je delimično ontopik

 

naime, ja nikad u životu nisam bio pijan, to jest pio sam ali ništa se ne dešava

 

pa da pitam iskusne koliko treba da se popije da bi se nešto osetilo :haha:

 

ozbiljno, par puta sam popio 10-12 čaša šljive, dunje, tekile, kajsije, litre i litre piva, i ništa, nisam probao viski jedino. Od podmornice mi je jedino bilo muka i to je to

 

i da, od dunje mi nije hteo da se digne, al nije to važno

 

znam sad da će Lemi da kaže da sam amater sa tih 10 čašica, al jbt ortaci ne mogu da stoje a mene blam

 

Koliko u stvari vi morate da popijete da bi bili pjani, to je glavno pitanje

 

Pomagajte!

 

ana.rs forum

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delimicno i kapiram na sta ciljas, mene gandza nikada nije zveknula, ni ceo dzokavac, jedino me usporavala par puta , dok su oko mene "umirali", bezali od balona i sl...

Ako ne moze da te opije, ne moze, bole te uvo, pij ako ti godi zestina, a ne radi ubijanja, to je bilo IN sa petnaes' leta, sad se pije od muke, utehe i meraka.

Mene je drmalo i od tri casice ili jedne flase piva, a nekad ni pola gajbe ni od cele flase vodke nisam bio patosiran...tako da, pravila nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delimicno i kapiram na sta ciljas, mene gandza nikada nije zveknula, ni ceo dzokavac, jedino me usporavala par puta , dok su oko mene "umirali", bezali od balona i sl...

 

 

Znaci zveknula te je.

Sve sto ti nije normalno stanje je rad necega sto si konzumirao. Nebitno sta je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...