Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Kahm, ako ti se namesti zgodno, a ideš u Bg, pa ugradi se ono 100 kinti pa mi donesi ;)

Pa u BG sam, ne znam kad cu kuci...a i Macko,malo je 100 kinti ;) , nego, stavila sam negde vec da nije losa medovaca iz rakia bar shopa, imas za 1200 din...pa probaj! ove sa slavije su kako te ubode :D rizicna investicija, ali jeftinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, Kokopelli, bude tamo u pravu si..

 

Nego, ti baš držiš cenu? Ja se ne bih ugradila za više, blam bi me bio :haha:

 

ima za 1200 neka fensi u Idei, ne znam kakva je al je bar bočica lepa. Al ovaj je prodavao za 600 din po litre na tezgi na vašaru. Mis'im, nisam toliko očajna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, Kokopelli, bude tamo u pravu si..

 

Nego, ti baš držiš cenu? Ja se ne bih ugradila za više, blam bi me bio :haha:

 

ima za 1200 neka fensi u Idei, ne znam kakva je al je bar bočica lepa. Al ovaj je prodavao za 600 din po litre na tezgi na vašaru. Mis'im, nisam toliko očajna ;)

Mogu ja dobru medovacu da ti nadjem u Rumi, domaca proizvodnja. Ti nadji kurirsku sluzbu i plati postarinu i posiljku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačko, imaš često te tzv. sajmove meda na Slaviji i kod Karađorđevog parka. Češće na prvoj lokaciji. A gdje naći orahovaču?

 

Чешће су на тргу Н. Пашића и на Ташу. Ораховачу код мене у селу. Нема боље ниђ у Србији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та ораховача је мени живо срање. Та слаткаста пића су ми комплет одвратна.

Јуче видео црвени Бадвајзер,онај чешки,код другарице. Нисам га попио годину дана,мораћу да купим 2-3 лименке. Јесте да је доста скупо,ал' вреди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja dobru medovacu da ti nadjem u Rumi, domaca proizvodnja. Ti nadji kurirsku sluzbu i plati postarinu i posiljku. :)

 

Mmm Najc, facoooo! Bi bila u fazonu da ti se javim kad budem išla u Novi Sad pa da prodjem kroz Rumu??? To je relativno često u mom slučaju, tipa tamo za nedelju dve? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se kad budes u prolazu. Neki ljudi iz Rume prave medovacu, dugo su prodavali samo med, sad i novosadske kafice snabdevaju rakijom. Bar su mi tako neki pricali. A svi koji su je probali kazu da je dobra.

Ja je ne pijem, tako da ti ne mogu izneti licno iskustvo. :)

 

Oćuuu fala falafalaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au ljudi, pa vi pijete kao sundjeri :D

spongebob-hangover.jpg

 

'Oću i ja medovačuuuuu! :)

 

Sinoć sam s baticom došao glave domaćoj kajsijevači, pa smo prešli na ono što je ostalo - crni nikšić... da, bio je ponedeljak.

 

Večeras posle fuce, pod lipom, samo tri točena... za sada...unsure.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...