Jump to content

Twisted Metal!


The Joker

Recommended Posts

Najbolja pucacina IKADA!!!Vas voljeni klovn je veliki,OGROMAN obozavalac ove igre,pogotovo Sweet Tooth-a(jeste,patim od opsesije homicidalnim psihoticnim klovnovima).

Koji su vasi utisci povodom ovog serijala?

 

Evo i mojih-Imao sam cast da izgustam prvi deo ove igre u dalekoj Ameriki letos.Igra je odlicna,iako su zavrsni filmovi zapravo samo tupavi tekst.Zasto?u originalu se igra zvala High Octane,i kao zavrsni filmovi su zaista snimljeni FILMOVI,sa zivim glumcima.Medjutim,ako se svaki zavrsavao Kalipsovim zahvaljivanjem igracu na igranju High Octane,a ime je u zadnjem trenu promenjeno,sve je navrat nanos menjano,te je ispalo tako kako je.Igru vredi obrnuti jer je kvlt,a ako je ovde iko imade,placam SUVIM ZLATOM!

 

Drugi deo-mislim da o tome nista ne moram ni da pisem.Obavezna lektira za svakog ozbiljnog gejmera.

 

Treci i cetvrti deo-Mongoloidi iz 989 studios razvojnog tima su u ova dva dela survali jadni serijal u agoniju sarenila,osljarenih igara i stupidnih,nemastovitih likova i prica.Ne vrede pomena.

 

TM Black-Najpsihoticnija i najmracnija igra koju sam prevalio preko pleca.Bolesni likovi,od kojih svako krece iz ludare.Grafika,muzika,atmosfera,kontrole,likovi,propratne price istih...neopisivi, teskobni,umobolni....PA ZAR TI TREBA JOS?!IGRU IGRATI!!!!NEMA DALJE DISKUSIJE!!!

 

Twisted Metal Small Brawl nije zasluzio ni redak teksta.

 

TM Head On je najnovija igra u serijalu,i nazalost nisam imao prilike da je igram puno,ali ono sto sam video me je impresioniralo,ali i dalje tri koplja iza TM Black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto nema vezine veze sa originalnim konceptom i idejom Twited Metala,u kojoj je Calypso jedan obican prearant,sto je izrazito glupo.Jeste da on voli da prevesla,ali u trojci nema stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,sad proverih na vikipediji shta beshe ovo,kad ono uchini mi se poznato.

Secam se onog lika Axela,sa onim ogromnim tochkovima,pa videh da se pojavljuje u dvojci.

Tu igru sam igrao pre jedno 10 godina tako da su mi ostala samo bleda secanja ali znam da sam otkidao na igru. :rockdevil:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se samo setim lepih dana kada sam imao sony 1, i kada smo ja i ortak kao ludi prelazili deo za delom da bi videli sve animacije i naravno otkljucali nove likove, delovi su postajali sve tezi i tezi, a nerviranje sve vece :D

Dvojka je i dalje najbolja igra u celom serijalu, dok je Black imala dobru atmosferu, ali se videlo da je igra bila stand alone za sebe...

 

Ovo posle njega sto je izlazilo za psp i onaj kao kiddy tm, ni ne racunam u nastavke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za PSP je head on,i on nastavlja gde je stao TM 2....

Najvolijem kod TM jeste sto je sav kao jedan ruzan san...

u head-on se otkriva da je Sweet Tooth zapravo druga licnost Marcusa Kainea(Roadkill),sto je do sad bilo samo naslutivo.

Svaki deose samo jaaaako blago razlikuje,tako da se dobije utisak kao da to sve i nije stvarno,nego masovna nocna mora(pogledati zavrsnu sekvencu Roadkill-au TM 2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treci i cetvrti deo-Mongoloidi iz 989 studios razvojnog tima su u ova dva dela survali jadni serijal u agoniju sarenila,osljarenih igara i stupidnih,nemastovitih likova i prica.Ne vrede pomena.

 

Pfffffffffff, 4-ka je najbolja, barem meni :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect,s njom je jako tesko igrati!!!!

Moj favorit u dvojci ,sem Sweet Tootha,koji u dvojci nije ni za kurac(spor,neprecizen,armor kao od kartona,a nema mogucnost sejva...) je Spectre,a i Mr Grimm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Без обзира на то шо сам одиграо МНОГО игара у животу (негде око пет хиљада, сасвим суптилно), други део ове игрице код мене зауизима друго место, одмах након ЛОК серијала. Не знам да ли сам се икад тако забавио као што је то био слушај с Twisted Metal 2 : World Tour.

 

Трећи део је за мене представљао један масовни ВАТАФАК, док је четврти био иоле нормалнији.

Наравно, неизоставни део јесте и један од мојих најомиљенијих лудака икад, господин Needles Kane ( Sweet Tooth ) који је уједно и алтер-его RoadKill-a.

 

Недавно сам играо Head On и наишао на бонус материјал који представља избачене филмске завршнице првог дела!!! То ме је фасцинирало, осетио сам како се након 10+ година поново осећам као да имам 7, 8...

Преко ЈуТјуба сам нашао такозвану завршницу и могу рећи да сам скинуо све на HD :]

Наравно, ево завршнице с Sweet Tooth-om (текст сам научио напамет до сад... :) )

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dptbrbcx4zc

 

Само ћу рећи ''Аћаћаћа'' :)

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil::rockdevil::rockdevil: NEEDLES!!!!Crazy Harold the Wacky Lunchsack!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Elem,to na jutjubu su zavrsnice igre High Octane,TM1 zavrsnice su samo tekst koji skroluje,jer nisu imali kesa da u filmovima High Octane zamene tkstom Twisted Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...