Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Bash se sada razmisljam poshto su se sigurno Trey i Vincet u mladjem dobu druzili sa Schuldinerom da ih nagovorimo da odrade neku Deathovu pesmu onako kao tribute. : )

 

Pazi, ovo si sad lupio i nemoj nikad vise da raznisljas u tom pravcu... :udri::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash se sada razmisljam poshto su se sigurno Trey i Vincet u mladjem dobu druzili sa Schuldinerom da ih nagovorimo da odrade neku Deathovu pesmu onako kao tribute. : )

ја сам чуо да ће да свирају цео сет песама deatha...

проверена информација...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt...sad se presabirah....i skontah kako me zajeba onaj lik iz Mungosa kad mi istampa greskom kartu za Kreator umesto Kupera....sada ne mogu da je vratim dok se zvanicno ne otkaze, tako da nemam kinte za ovo (jebem ti i Maidene i Exit :) ) :cry:

 

Za utehu je makar da sam vec gledao Morbide i Marduk...ali mi krivo zbog KoK !! Valjda cu se skrpiti do onog certa sa Samaelom !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatoru može da se obije o glavu "boli me qrac" fazon. Mogu da primetim da je na top 10 listi najprodavanijih karata na Eventimu HammerFall bio stigao do 6. mesta čini mi se, i Kreator se motao na listi dosta dugo (dok nisu objavili Maidene), pritom vidite kada treba/kada su trebali tek da budu ti koncerti, npr Diorama koja je 20-og se ne skida već duše vreme sa liste, a ovaj koncert ja nijednog trenutka ne videh tu...

Jel se prodaju još negde karte osim na blagajni SKCa i preko Eventima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...