Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

arsis-ok ali po meni nishta posebno

keep of kalessin-skroz su me iznenadili.ok su zvuchali,samo se dosta zna izgubiti gitara i duplak dosta toga prekriva,barem je bilo tako na mojoj strani..i trebali su da sviraju the black uncharted.definitivno su me ubedili da qpim kartu u februaru,i shto je bilo odlichno momci su bili skroz opushteni i stalno se slikali i potpisivali diskove i karte..

marduk-a shta reci zbog ovog benda sam i kupio kartu.nije loshe,bolje nego zimus al' i dalje se tu gubi mortusov vokal,stojao sam na levoj strani kod ograde i gitara se skroz ok chula(u nekim trenutcima je prekrije duplak tipa na unthrodden paths) ali mortusov vokal je barem tu gde sam ja stajao zvuchao dosta tanano.bas nisam ni chuo izgledalo mi je kao da devo svira u prazno..no opet meni je marduk zvuchao ok,mada mozhe to i mnogo bolje.i da naravno morgan opet nije izashao iz bekstejdza..

kataklysm-nishta posebno,presedeo sam ih na stepenicama sa barjaktarom :pivopije:

morbid angel-atmosfera odlichna.zvuk prebudzen.stojao sam jedno vreme na sredini sale i glava me je otkidala koliko je bilo otpanjeno.nisam ljubitelj te grupe pa nemogu nishta vishe ni reci..

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar koncert . Morbid Angel- odlicni -pravi profesionalci. Ostali bendovi neubedljivo , prosecno ,izuzev Kataklizma koji su posle Andjela bili najbolji.Marduk - skroz prosecan bend, ocekivao sam mnogo vise od njih. Odlican je bio i covek koji je namestao bubanj morbidima. majice i pivo skupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, to je bila burn my coffin - jedina koju sam prepoznao :D

 

između pesama Morbida, na brzaka otrčim da popijem lečka vode a u hodniku vidim gomilu ljudi koji sede na stepenicama totalno smoreni, ono kao "al su dosadni Morbid Angel jebote bog" :confused: ovo nikad neću razumeti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсис - пропустио. Но, није важно јербо их ионако не слушам.

КОК - чуо мало и отишао у хол. Ништа спец.

(Ч)Мардук - гледао сам већи део наступа, ваљда... Песме су им доста једноличне и подсећају једна на другу, мада, било је 2-3 које су свирали спорије и оне су се издвојиле од осталих јелте. Певач као да је почео да остаје без гласа како се крај приближавао. Мени се бар тако учинило. Углавно, није моја шоља чаја.

Катаклизма - група вечери! Звук је био супер, избор песама (мада ми је жао што несу још неке свирали као, рецимо, "Амбасадор бола" или "10 секунди до краја", али добро), комуникација са публиком на нивоу, а атмосфера тек... Ух, сви смо :rockdevil: заједно као 1. =) Криво ми је и што не узех аутограме и од њих и што се не сликах. И мислим да сам видео басисту како стоји позади наслоњен на зид са пивом у шаци и гледа Анђелковиће. Не позади иза бине него код тонца. Углавном, похвале за њих!

Морбидни Анђео - прегласни су били! Стварно, зашто мора бити толико појачано?? Због тога су гитаре биле мало нејасне. :-/ Атмосфера је била ок, мада ми се чини да се маса мало уморила и да је било живље на Катаклизми. Давид је био расположена да брбља што је позитивно. Чак ме мало и насмејао. И замерам им што несу свирали "Доминацију"! А она нова песма је добра. Треј изгледа као клинац неки. Има такво лице. Хехе! Једино сам од њега добио потпис и сликао се са њим. И још се он мени захваљивао. Хех! Био је скроз опуштен. =)

Све у свему, задовољан сам. Још само кад ми уши не би зујале. х) Толико од мене. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

^

mene su morbidi smorili.ja takvu muziku neslusham,a ostao sam sa ortakom napolju jer je prijatelj koji je doshao sa nama doshao samo zbog morbida pa smo ga sachekali.jbg nemamo svi iste ukuse.

Cold Mouth Prayer

Burn My Coffin

Infernal Eternal

Seven Angels, Seven Trumpets

The Levelling Dust

Untrodden Paths

Bleached Bones

Throne Of Rats

Fistfucking God's Planet

 

evo setliste marduka od sinoc :]

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

image004fa3.th.jpg

 

:wub:

 

 

između pesama Morbida, na brzaka otrčim da popijem lečka vode a u hodniku vidim gomilu ljudi koji sede na stepenicama totalno smoreni, ono kao "al su dosadni Morbid Angel jebote bog" :confused: ovo nikad neću razumeti....

 

Mator si da bi razumeo... Koliko vidim, samo decacima do 20 god se ne svidja MA. Ukusi... znaju da budu bas govno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis - Sasvim solidno, cak poprilicno interesantno.

 

KoK - Ok ali nista specijalno.

 

Marduk - Dosta bolje nego zimus, oderali posteno, meni bilo sasvim dobro, dosta zanimljiva set lista ali ipak falilo je par stvari, sve u svemu - vrlo dobro.

 

Kataklysm - Dobar zvuk i nastup al dzaba sve kad nemaju nista relevantno da kazu i pokazu i pesme su im generalno krajnje neinspirativne i po sablonu, bez imalo kreacije, meni smor.

 

MA - Mogao je biti bolji zvuk, al OK skroz sve u svemu, ne slusam bas puno ali postujem maksimalno.

 

 

Fino vece i vise nego solidan provod, vrijedilo je doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, napisacu shto krace mogu, dakle:

Arsis-Moze se reci da sam ochekivao vishe, na neki nachin razocharali...

Keep Of Kalessin-Sasvim pristojno, svirka na nivou.

Marduk-RAZVALIO!

Kataklysm-Nisam njihov fan uopshte, al ono sinoc je bilo ok.

Morbid Angel-OBJASNILI! Jedino je jebeni zvuk malo pokvario uzivanje, ali dobro...

Sve u svemu, odlichno veche, uzivao sam maksimalno, bejah svo vreme u drugom redu, i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da ostavim jedan mali oglas...

 

 

Sinoc mi je neko na koncertu uzeo duks Domination (Morbid Angel,naravno).

 

Ako vrati,nece biti nikakvih problema + jos ce dobiti piva kol'ko oce.

 

A ako ne vrati,a budem na nekom prepoznao moj Domination duks,nece mu sve kosti biti na mestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da ostavim jedan mali oglas...

 

 

Sinoc mi je neko na koncertu uzeo duks Domination (Morbid Angel,naravno).

 

Ako vrati,nece biti nikakvih problema + jos ce dobiti piva kol'ko oce.

 

A ako ne vrati,a budem na nekom prepoznao moj Domination duks,nece mu sve kosti biti na mestu!

 

:)

 

Geriatric? Pre ce biti timeless. :da:

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis - propustio

KOK - dosao pred kraj, bacio pogled na likove sa razmazanim maskarama ispod ociju i odmah izasao napolje, zvuk im je bio krs, barem ono sto sam tada cuo kada sam usao...

©Marduk - repetitivno, pevac zvuci kao da mu crnja sa kitom od 20 centimetara para cmar i ic ga ne mozes razumeti sta prica, a kamoli da peva...

2 pesme su bile slusljive...

Kataklysm - definitvno imali najbolji zvuk od svih bendova, kontakt sa publikom dobar, bolji su uzivo nego na diskovima, gde su nekako dosadnjikavi...

Morbid Angel - Prebucno je bilo, napanjili zvuk kao manijaci, da nije bilo toga koncert bi bio bez ijedne zamerke.

Vincent bi trebao da ode u komicare, kapiram da se i on smorio od sviranja death metala vec 20 i kusur godina, pa sada malo razveseljava publiku (a i sebe) sa onim facama, i preterano idiotskim glasom i mlataranjem ruku. :)

Definitivno cu bolje da ispratim rad ovog benda sada, posto su me uverili da uzivo rasturaju.

Setlista je bila otprilike sledeca (fali mi nekoliko pesama)

 

Rapture

Pain Divine

Maze of torment

Sworn to the black

Nevermore

Lord of all fevers and plague

far from grace

Chapel of ghouls

show me where the slime live

blood on my hands

god of emptiness

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda jeste smesno, ali nisam toliko dobro upoznat sa njihovom diskografijom, preslusao sam samo nekoliko best off izdanja pred koncert, cisto da bi imao uvid u materiju.

 

Diskografiju cu im skinuti kroz nekoliko dana pa cu e malo vise upoznati sa muzikom i nazivima pesama. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...