Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Odatle sam gledala Morbid koji je jeb`o kevu!

Ti si ona sto je za vreme Morbid-a stojala sa strane sa...ne-znam-kim? :confused:

 

P.S Ja ne znam sa kim sam se sve zajebavao, ja sam bio onaj u havajci! :rockdevil:

Hahahaha,kad sam te video u masi iza mene pomislio sam da si neki nadrogirani saban koji je promasio diskoteku te veceri :) :) :)

:meshuggah::pivopije:

 

 

...i chim sam popio martinku u lgavu rekao sam bolje da se sklonim odavde.

Whimp :)

Treb'o si bre da ostanes tu gde si i bio do kraja koncerta :da::rockdevil:

 

 

... i vinsent krece "one, two fuck you" :) :)

Uzeli to od Bullet Boys-a (90-ih,tamo negde) :)

 

 

Imam trzalicu gitariste,samo ne znam ciju (kog benda) :):udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetih na MetalFest2008 majicama koje su se prodavale da sa ovim paketom koji smo mi dobili ide jos par bendova.

Aborted, Hail Of Bullets, i jos 2kom. Sta bi sa njima?

 

pa to je local support valjda >DDD

 

e da i ovi sto se zale na zvuk ocigledno nisu bili na puno koncerata posto se ja ne sjecam boljeg zvuka u skcu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ladno se i ja vidim u Megadeth majci,pored neke ribe sto rezi :)

By the way,toj ribi tu (Jelena se zove,ako sam dobro zapamtio) je Tray dao trzalicu u ruke posle svirke :cool:

(mamu joj jebem :) )

EDIT:by the way,nekog fotografa (mozda tog) sam jednom-dvaput zveknuo u glavu slucajno :)

 

 

Kad sam vec kod toga,sto me iznenadila neka mala sa Belphegor majcom (mala je...uhhh :D ),pustio sam je ispred mene da stoji kad su svirali Kataklysm,riba je znala sve pesme,od prve do poslednje :pivopije:

Sto je relativno retkost za devojke :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vec kod toga,sto me iznenadila neka mala sa Belphegor majcom (mala je...uhhh :D ),pustio sam je ispred mene da stoji kad su svirali Kataklysm,riba je znala sve pesme,od prve do poslednje :pivopije:

Sto je relativno retkost za devojke :)

 

Znam na koga misliš, ali nek se javi sama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsis sam promasio, Keep of Kalessin su mi jos jednom dokazali da njihova muzika nije za uzivo. Marduk su se brutalno zajebali dovodjenjem novog bubnjara i od jednog od najboljih zivih black metal bendova, napravili kvartet amatera. Stvarno steta... Kataklysm ne slusam, ali su jebali kevu. Odlican bend uzivo. A Morbid Angel... Ne znam sta da kazem, a da to ne bude siromasno ili nedostojno... Jedna od najvecih metal bendova ikada!

 

A sad sto se tice zvuka... Koji je ono poslednji metal koncert na kojem sam bio, a da je zvuk bio dobar?! Jebi ga, ali zaista ne mogu da se setim... Ne znam da li sam zaostao negde u vremenu, ali jel' cool, brutalno i okrutno imati los i susteci zvuk?! Nemam nista od toga sto cu da gledam muzicare na bini, nemajuci pojma sta sviraju i o cemu se tu u stvari radi. Dosao sam da slusam pesme bendova koje volim, a ne da moram da cepim usi i da jedno pola pesme provedem u pogadjanju o kojoj se u stvari radi. Bolno iritiruajuce...

 

Inace ko god da je doveo ovaj paket u Srbiju, svaka mu cast jer ju je upisao u metal istoriju dovodjenjem ove kultne turneje koja ce zasigurno biti upamcena u metal istoriji kao jednoj od najjacih ikada... Drago mi je da sam joj bio svedok.

 

pa najjaci zvuk je svakako bio kad su kanibali bili,na morbidima jezvuk bio super stvarno malo preglasan al neka to extremni metal...

 

turneja je stvarno ubica,to stoji zato mi je i drago sto je bilo ljudi,da nije to bi znacilo jos jedan od poslednjih trzaja domace metal scene.Ovako bilo je super.

 

Bajo:na kraju,cija je ono krv bila na tvojoj majci?moja nije.

 

al zamalo da bude kad sam te digo mislim da mi je kicma pukla na 5 delova,vidim tamo u izvidjacima te dobro rane..

eeee

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk na Morbidima je bio uravnotezen, kad sam stavio cepove za usi i dalje sam cuo sve gitare itd, to nije problem, problem je sto je bio preglasan... A los tonac moze da upropasti zvuk i na mnogo skupljoj opremi...

 

o tome se radi. be mi se koliko kosta oprema, treba da znas sta radis sa tim. i skc jednostavno nije akustican prostor, mozes ti da radis sta hoces ali pojacavanje i ona sala ne idu ruku pod ruku.

 

i nema sanse da je bilo bolje nego u budimpesti, ceo bre zivot pricam ljudima o tome sta sam tamo cula, to nije bilo humano. tad i nikad vise nisam cula nesto slicno. da, bilo je preglasno, da bolele su me usi skoro 10 dana ali zvuk je bio... kristal. i secam se da smo izmedju sebe komentarisali kad je krisiun zavrsio svoje kako je bio jebeno dobar zvuk i kako ne mozemo da zamislimo kako ce ih morbidi prejebati pa kad se to desilo otisli smo kuci znajuci da skoro necemo cuti takav zvuk ovde. pa da kazes da sam bila klinka pa se lozila, nisam.

 

jebes ga, exit ima brdo skupe opreme pa jos uvek useravaju zvuk i na manjim i na vecim koncertima.

 

http://www.nadlanu.com/Site/Images,intLang...mID,114974.html

 

ovo je mrzelo da cekaju morbide, pa slikali uglavnom marduk.

 

hahahahaha, sad sam ukacila celavog mi druga na jednoj fotki, njegovo najklasicnije moguce izdanje. :D

Edited by deedee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ste vi pametni.... prvo se raspitajte o kom toncu je rec , pa onda jete gomna ...

 

Eve sad cu da uploadujem Rapture pa jete gomna kako je los zvuk ...

 

Jebo vas ja sve , ste dosli da gledate dal ima 120 ili 160db na koncert , dal suste gitare, dal trejov tehnicar stimuje gitaru iza, dal vinsent vrcka guzicom, dal sandoval moze da hoda posle koncerta, dal je u budimpesti bio bolji zvuk, il ste dosli da gledate MORBID ANGEL ?!

 

Jebo mamu, MANGEL , a vi trazite dlaku u jajetu :)hahhahaa..

 

sad cu da metem rapture pa ondak pricajte nesto ! :)

 

hahahhahaa

 

115mb, pa ce potrajati upload ! :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vec kod toga,sto me iznenadila neka mala sa Belphegor majcom (mala je...uhhh biggrin.gif ),pustio sam je ispred mene da stoji kad su svirali Kataklysm,riba je znala sve pesme,od prve do poslednje pivopije.gif

Sto je relativno retkost za devojke icon_smile.gif

 

Ja nekako neznam zashto mislim da je to Alx odavde sa YUMa. :)

Valjda je to ista ona devojka kojoj je WoI objasnjavao sta je Iguman i Sinod, za vreme kada je trebao da pochen Kataklysm.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam dosao da gledam MA. i nije mi jebeno bitno koliko im kosta oprema niti kako im se zove tonac. bitno je sta taj XY tonac uradi sa tom preskupom opremom. ako ce tonac vec da bude u tom fazonu (pokidam vam lobanje prevelikom bukom) onda jebiga deli cepove publici, odnosno kome treba, kako je standard na stranim koncertima

u basti sam uzivao, a ovaj sam presedeo ispred zato sto nisam mogao da trpim ono

ako je dlaka u jajetu to sto mi je muka onda jebiga trazim dlake u jajetu

skc jeste akustican prostor, veoma

kontam ja frubi da je tebi bilo kul, al moras shvatiti da ima i ljudi cije se misljenje razlikuje od tvog ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, nema mi sta da se raspitujemo o toncu, bilo je preglasno. Nista se ne zalimo puno, ali konstatujemo.

I sad ces ti da okacis Rapture (sto je keva :) ) i naravno da tu nece biti preglasno, jer kamera ima limiter ili sta li vec, a i slusas taj snimak kuci na sobnoj jacini.

 

Jos jednom, svaka cast za dovodjenje organizatoru, ali ne moramo da ljubimo noge, prilicno pun SKC je dovoljan. Bilo je kao sto sam i ocekivao, izmedju 800-900 ljudi.

 

Ja snimih par pesama Morbida mobilnim pri kraju, slika je jos i ok, zvuk je los, ali posto vec okacih, evo linka, pa ko hoce nek' izvoli

 

http://www.megaupload.com/?d=IHBH6WOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si ona sto je za vreme Morbid-a stojala sa strane sa...ne-znam-kim? :confused:

Da, stajala sam tamo sa Thebonom iz Kalessina. Pili pivo i gledali Morbid. Sto?

 

Primetih ja da ovi iz KoK-a sa nekom devojkom posmatraju Morbide sa strane.

Postala si im grupi girl. :)

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...