Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Menjaju gitare jer su pesme na pola nastupa bile iz domination ere , i tokom Domination ere su svirali 7-zicane gitare. Tako da je drugi shtim verovatno i tako to ... okle ja znam nisam ja muzicar :))haha. Ali zbog toga. :)

 

Pa kako ne znas? :)

 

eve ja cu ti kupim ovo :

l_fba9ccac1db04de697f26d1ce5efaf47.jpg

da se ne mucis mlogo ...

 

 

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marduk i Morbid-i razvalili (mada mi je bilo bolje u bašti), Arsis nisam ni gledao, Keep je bio ok, a Kakatlysm uopšte ne slušam pa ne bih da komentarišem. Sve u svemu, sjajan koncert ali previše bendova, crkoh na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu samo da kazem da nisam bio na boljem koncertu u zivotu. (jeste da nisam bio na puno, ali jbt ovo je bilo jebeno dobro)

Sa obzirom na minimalnu reklamu i sve nisam mogao da verujem koliko je ljudi bilo.

Sto se nastupa tice:

 

Arsis - niko ih ne slusa, ljudi se kao ispalili sa trazenjem sutki i slicnog... a i nisu nista preterano.

KOK - ljudi ne da su me odusevili nego... qqq! jebali su keve, ali stvarno. ne slusam ih nesto preterano, samo par pesama, ali posle ovoga hocu, a i masa je super reagovala na njih.

Marduk - nisam neki preterani ljubitelj, ali su ljudi dokazali zasto ih smatraju za jedan od najboljih black bendova. oduvali su i publika je odlepila isto.

Kataklysm - stvarno su ljudi odsvirali do jaja. totalno haoticno, i publika je jako dobro reagovala... zao mi sto nisu svirali par stvari koe volim, ali jebiga. momci stvarno prze, i imaju sasvim zasluzen status.

Mobid Angel - nisam ih nikada voleo, iako pretezno volim death metal. ali po publici se dalo videti da ih ljudi obozavaju. jedina i ogromna zamerka je na racun previse pojacanih zvucnika. preterali su sa tim.

 

Sto se mene tice - KOK i Kataklysm su jebali keve. Marduk takodje. Morbidi i Arsis manje vise. ali jbg, to je moj ukus.

 

Zao mi ljudi koi su propustili ovaj dogadjaj. ali jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

arsis nisam gledao,i nije mi nesto zao.

kip of kalesin mi je i uzivo dokazao koliko je govno zapravo,kao i to je bilo protracenih pola sata zivota.

marduk je,naravno,objasnio,cold mouth prayer za otvaranje,fistfucking god's planet za kraj,i oni su definitivno,po meni,bend veceri.jeste bilo bolje prosli put,ali samo zato sto su duze svirali.

kataklysm-ono se zove smrtnometalno jebanje keve.takva energija se ne vidja cesto,i oni idu na zasluzenu drugu poziciju posle marduka.

morbid angel je bio super,nisam gledao do kraja,zbog prevoza[jer je neko bio optimista i dosao na vreme,a koncert je opet kasnio],jedino nas je vinsent ubio onim hardcore technom pre koncerta,jebote,dobra je to muzika,al' nemoj me muciti pola sata sa jednom istom pesmom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da rekao sam vincentu da je gej:P

ti si najveci car :pivopije:

mrtav sam ozbiljan...

 

je li ti odgovorio sta?

 

em se na bini ponasa kao peder, vrcka nesto guzom, i kenja nesto kao mi smo ovde zbog vas, kad mu je u hodniku prisao lik njiegovo godiste ili mozda cak 5-10 godina stariji i trazio mu da mu se potpise na disk, ovaj nije hteo... do busa su ga pratila tojica likova iz obezbedjenja da mu neko slucajnone ne pridje(jer je on tako hteo). meni je on najmanje zanimljiv od svih clanova morbida sve mi je jedno blo da se slikam sa njim, video sam ga u hodniku i nisam mu ni trazio da se slikamo, srecom, jer da jesam navjerovatnije bi me iskulirao sto sam shvatio tek posle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si najveci car :pivopije:

mrtav sam ozbiljan...

 

je li ti odgovorio sta?

 

em se na bini ponasa kao peder, vrcka nesto guzom, i kenja nesto kao mi smo ovde zbog vas, kad mu je u hodniku prisao lik njiegovo godiste ili mozda cak 5-10 godina stariji i trazio mu da mu se potpise na disk, ovaj nije hteo... do busa su ga pratila tojica likova iz obezbedjenja da mu neko slucajnone ne pridje(jer je on tako hteo). meni je on najmanje zanimljiv od svih clanova morbida sve mi je jedno blo da se slikam sa njim, video sam ga u hodniku i nisam mu ni trazio da se slikamo, srecom, jer da jesam navjerovatnije bi me iskulirao sto sam shvatio tek posle...

Jbg. on hoce da se odmori posle certa pola h, h.. Posle je bio sa ostalima u L.Roomu, i opusteni su bili za medalju!Sandoval kada je krenuo Sodom u klubu, krenuo da skace,da slamuje i da peva.....Izgleda bas "ne voli" taj bend...;)

Ja ne znam kakav vama zvuk treba da bude da bi bio dobar, uglavnom ja sam bio na sredini, i cuo se svaki jebeni trzaj!!!!Imam i audio a i onaj drugi snimak, i na oba zvuk ubija, cak i na glupoj galeriji.....

Audio kacim uskoro...

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marduk - nisam neki preterani ljubitelj, ali su ljudi dokazali zasto ih smatraju za jedan od najboljih black bendova. oduvali su i publika je odlepila isto.

 

:da:

Zaista sjajna atmosfera tokom njihovog nastupa, drugar nije mogao da veruje kolko sam se gubio dok su oni svirali... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koji moj da radim na afterpartiju?:P

da njih smaram i da im ljubim bulju i da budef u fazinu"ju roook man,grejt sow:P",:P

iskreno mislim da je i njima najbolje da ih ljudi malo iskuliraju da se i oni odmore,

gledo sam ih kako sviraju i to mi je dovoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koji moj da radim na afterpartiju?:P

da njih smaram i da im ljubim bulju i da budef u fazinu"ju roook man,grejt sow:P",:P

iskreno mislim da je i njima najbolje da ih ljudi malo iskuliraju da se i oni odmore,

gledo sam ih kako sviraju i to mi je dovoljno

 

Bas tako...nikad nisam razumeo one koje svrsavaju kad vide clanove svoje omiljene grupe, to mi je bas ono - jadno...

Slusas i uzivas u muzici i to je to, sta sad treba da im ljubim bulju jer oni prave dobru muziku...svasta...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

marduk-a shta reci zbog ovog benda sam i kupio kartu.nije loshe,bolje nego zimus al' i dalje se tu gubi mortusov vokal,stojao sam na levoj strani kod ograde i gitara se skroz ok chula

Si ti onaj lik što je pitao da stane u prvi red za Marduk? :pivopije:

 

marduk mora naci novog bubnjara

Ja mislim da je bubnjar ok,nego je zvuk bio sranje.

 

između pesama Morbida, na brzaka otrčim da popijem lečka vode a u hodniku vidim gomilu ljudi koji sede na stepenicama totalno smoreni, ono kao "al su dosadni Morbid Angel jebote bog" :confused: ovo nikad neću razumeti....

Ozbiljno,i ja primetih isto kada otrčah do klonje(i pritom propustih pola Chapel Of Ghouls :( ).

 

 

Pozdrav za Sinoda, Sandmana i Uruka, videh ih par puta na koncertu. :da:

Takodje. :pivopije:

I ja tebe par puta videh,al' reko da ti ne smetam,jer k'o što reče Uruk,bile su ti pune ruke posla. ;)

 

Ma, koncert je bio extra! Keep Of Kalessin su odlicno svirali. Kasnije mi je Thebon poklonio majicu Armada, bila sam sa njima u backstage-u i bas su cool. Ispricasmo se slatko i popih im pola piva tamo. Odatle sam gledala Morbid koji je jeb`o kevu! Oduvase ga! Bilo mi je extra. Morbid svira , a ja pored sa Thebon-om uzivam i pijem pivo... A, da, novi njihov gitarista mi je poklonio trazalicu i jedan je od Thebon-ovih boljih drugara. U svakom slucaju, KOK opet gledam u februaru sigurno! U novoj majici... He, he, he!

Primetih ja da ovi iz KoK-a sa nekom devojkom posmatraju Morbide sa strane.

Postala si im grupi girl. :)

 

da video sam i sandman-a, na mobidima takodje...

 

:pivopije:

 

Arsis - niko ih ne slusa, ljudi se kao ispalili sa trazenjem sutki i slicnog... a i nisu nista preterano.

To nije tačno.

Ima ljudi koja jako cene ovaj bend,bez obzira što ih je malo.Ja sam ih podržao kupivši poslednji album.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa,odusevljena sam bila.

Arsis - Odlicno zagrevanje

Keep of Kalessin - Onaaako,nisu me bas oduvali sa nogu

Marduk - oh yea :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Kataklysm - Odusevljena,ja sam se zaljubila u ovaj bend do kraja :wub:

Morbid- Pa ah...upala sam i malo u sutku,tu sa strane,(tolko me ponelo,znaci bas bas hahaha)mislim da bih popila martinku u glavu da sam usla dublje u masu :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnije mi je Thebon poklonio majicu Armada, bila sam sa njima u backstage-u i bas su cool.

 

Jesi sigurna da ti je poklonio? :mrgreen:

 

savet sebi: nosi cokoladice, vise vode, manje piva, i ne kupuj karte sa WoIjem :lol:

 

Aha, sad sam povezao nick i osobu :)

 

Btw, je l' neko izvalio ko je jebeno ostavio ČARAPE ispred sale na sedištima? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...