Jump to content

Mass Effect


Sinstrel

Recommended Posts

Niko jos nije igrao?

 

Dobra je igra. Nemam vremena pa je ne igram mnogo ali ovo sto sam do sad video je sasvim ok.

Igra mnogo mirishe na KOTOR. Koliko sam imao prilike da procitam, isti tim koji je radio KOTOR radio je i Mass Effect.

Sto se mene tice to je skroz ok jer sam fan KOTOR-a.

Grafika i zvuk su vrhunski. Prica nije losa ali je nekako poznata.

 

Pisem za koji dan kada je malo bolje prostudiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad izašao ispravan krek:

 

http://rapidshare.com/files/120994248/Mass.Effect.CRACK.ONLY-ViTALiTY.rar

 

SecuROM kompletno očišćen i igra radi nešto brže. Nažalost, krek ne ispravlja problem sa overheatom oružja (bag u igri, ne u kreku). Ali ovaj ispravlja (mada je baziran na Reloadedu i radi nešto sporije):

 

http://rs336.rapidshare.com/files/121005630/The_MASS.EFFECT.PROPER.CRACKFiX.READ.NFO-iND.rar

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško, poslednji Gniarfov fix koji ispravlja overheat (ovaj drugi, iND) datiran je na 06.06... znam za taj od ranije, tj bilo ih je nekoliko, al oni ispravljaju samo galaxy mapu i sejvove, weapon overheat bag ostaje i morao bi da se čeka prvi patch da nije ovog od 6. juna.

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred kraj igre u poslednjoj borbi kreneš da pucaš, overheatuje ti se oružje i neće da se oladi. Nekima se dešava i odmah na početku, nekima pomaže reloadovanje pozicije a nekima ne. Problem je do igre a ne kreka, s tim što su se Gniarf i ekipa potrudili da to poprave na svoju ruku (u onom iND kreku od 6. juna i sad u ovom novom patchovanom Vitalitijevom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Presao igru pre par dana. Hmf, sta znam. Posle toliko iscekivanja i bombasticnih najava igra ipak nije nista specijalno. Zanimljiva jeste, skupa jeste... ali nije preterano zarazna. Bice i drugi deo to je sigurno s obzirom na zavrsetak igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cepi je obavezno jer igra rula , ima mnogo pucanja sto smara i voznja vozilom koja je lepo uradjena chak imaju i razlicite gravitacije na planetama ali posle odredjenog vremena tog paklenog relija smorish se . ono sto odushevljava je pricha , znachi pricha je perfektna i posle kada dodje do kulminacije i svrshavanja po maticnoj bazi totalno si usplahiren za opstanak zivota u svemiru .

neprijatelji su prezajebane bubice koje iz nego razloga uvek sjebu sve sto bog stvori a ne kaze se sto to rade znachi bube su neki mentoli koji bacaju nenormalne kolicine h8 ka organskim bicima jer im se digao paja i jbg mnogo su kaurceni kao i glavni lik koga vodish . on moze da muva pipa i vata mnoge bejbse ali samo jednom konkretno nesto uradi osim puta kada te neka kurva ispali i odvede te na snoshaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graficka, rami...

 

 

suosjecam s tobom..minimalac je geforce serije 6 i giga rama ..a moja kanta nema ni prvo ni drugo.

 

 

inace minslim da je ovo jedna od najljepsih igara koje cemo imati/imamo priliku igrati u 2008. (neki od nas tek kad se prislepaju prijateljima s makinama haha).sudeci po svim recenzijama i trailerima koje sam citala/gledala, bioware jos jednom dokazuje da zna svoj posao.

 

 

kakve su teksture i AI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god monirocinu imala ona ima da da bljesti rezolucija je uradjena perfektno ipak 6 meseci posla posle pojavljivanja na konzolama koje mogu samo da se nadaju takvoj grafici AI je ok ima mnogo prepreka tako da se oni vesto kriju a kada upadnes odjednom onda svi nagrnu nisam primetio da je neko postupio glupo sto bi mozda bio slucaj sa ljudima znaci AI je prebudzen ! :)

 

ja imam g force 8500 GT i samo giga rama na kvalitetnoj skoto na kredit kupljenoj makini i nisam mogao da je poteram u nekoj max rezoluciji ali sa giga rama u solidnoj rezoluciji sa malo detalja ipak stekce i ne bih je preporucio za potpuni ugodja treba ipak 2 giga jer igra zasluzuje to bioshock wicher i mass efect dodacu igrama moje sezonske godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba ti dva giga rama nego bolja grafička, 8500 GT nije dovoljan za Unreal 3 endžin. Čak da promeniš i na 8600 GT osetio bi solidnu razliku.

 

Nego, izašao patch i prvi DLC.

 

BioWare and Demiurge Studios have released a patch for Mass Effect, updating the PC version of their game to version 1.01. In other news, the Mass Effect Community website announces the release the PC edition of the Bring Down the Sky downloadable content. There is a process for acquiring the DLC that involves generating a new CD key.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Skinuh igru,poceh instalaciju i problem.Onaj klasicni,sto je dosta ljudi imalo."error opening file for writing saferun.exe i saferun.dll".Pronasao sam neka resenja,mnogima je pomoglo disable ili uninstall virtualnih drive-ova,medjutim kod mene ne pomaze.Druga varijanta je kao da se instalira sa harda,medjutim ja i onako instaliram sa harda (nije rec o ISO).Ima neko resenje?

 

OS je Windows 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, raspakovao si ISO pa instaliraš sa harda, ili instaliraš sa virtuelnog drajva koristeći ISO montiran sa harda?

Probaj da pokreneš setup u compatibility modu za Vistu ili XP, i koristi najnoviji Daemon Tools Lite (radi na sedmici).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,skinuo sam verziju koja nije upakovana u ISO.Vec je cela igra bila rarovana i postavljena.Dakle,nije image.Kao i mnogima,pukne mi na pola instalacije,i ispise onaj error koji sam napisao.E sada,resenje koja su nekim vredela,meni ne vrede.Jedno resenje je da se disebluje image drive ili potpuno skine Daemon Tools.Probao,ni jedno ni drugo ne vredi.Drugo resenje koje sam nasao je da se igra prekopira na hard i sa njega instalira,medjutim meni je vec igra na hardu tako da to nije to.Vec sam probao progurati setup i u vista i u xp compatibility modu,i ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...