Jump to content

Mass Effect


Sinstrel

Recommended Posts

Da.

 

Kasumi i Shadow Broker nisam igrao, ali ovi ostali DLC-ovi su golo sranje. Uopšte ne deluju kao sastavni deo dvojke, više duhom i filingom izgledaju ko da su iščupani iz keca i skroz kvare tempo.

 

Meni je Overlord super.Imas pravo sto se tice filinga,pogotovo se oseti u Overlordu.Ali nebitno je to,dokle god valja.Shadow Broker se nastavlja na onu side misiju sa Liarom,odlican DLC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrnuo mass effect 2, preživeli svi sem... paa... celokupne posade, Tali Zore i Mirande... Ipak sam zadovoljio svoj fetiš za poremećenim kučkama odabravši Džek onda kad je trebalo, dao sam šutkartu Illusive Menu i Cerebrusu... Kažu Mass Effect 3 ima 1000+ zapleta i raspleta u priči u zavisnosti šta si uradio u dvojci... jedva čekam... mrzi me dvojku da igram ponovo, možda skinem one dlcove, skontao sam da sam ispao gej što sam igrao s muškim likom... sve u svemu, sjajna igra, ulepšala mi je ovo leto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Јуче сам прешао игрицу. Заиста је одлична. Знатно побољшана у односу на 1. део. Можда је и мени деловала мало краће него што сам мислио да ће бити, али није страшно. Што се тиче посаде, преживели су сви сем Гранта. Почећу поново са истим ликом и груваћу му ренегејд поене и сви ће преживети! А касније ћу вероватно и 3. пут да је пређем са новим ликом који ће бити парагон па да имам двојицу да убацим у 3. део. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opet nece jebem mu sve sa mu jebem!!!

 

imam i ja probleme koje i ti. ovo za sejvovanje sam i preboleo mislivsi da tako mora i da sama igra na normal nivou dozvoljava sejvovanje samo na checkpointovima, medjutim danas evo i sranja sa mapom svemira.

 

si uspeo da resis problem? ili instaliras drugu neku verziju igre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...