Jump to content

Mass Effect


Sinstrel

Recommended Posts

Pa dobro ajde reci mi sta za tebe predstavljaju Riperi, posto je meni kraj veoma logican i predpostavaio sam posle drugog dela da ce biti tako nesto.

 

I bice novi Mass Effect, samo sto ce se dogadjati nekoliko hiljada godina posle ovog desavanja. Nesto ko sto je bio Hiperion tranzit u Endimion.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reaperi za mene predstavljaju... Pa ono sto su oduvek predstavljali. Pretnju svim rasama univerzuma. Cistaci. Oni koji usisavaju moc. Nista drugo ne mogu biti. Oni su se razvili do te mere da mogu da uniste svaku civilizaciju i rasu, i sprecavaju druge da to cine. Ja tu ne vidim balans.

 

Kraj je u najmanju ruku mogao da bude razlicit za svaki izbor. A ne samo menjanje boje. I ocigledno je da je Shepard inoktriniran. Sto znaci da se Reaperi plase da Shepard ne ucini nesto sto ce ih spreciti u tome sto cine. Ako su vec visa sila, zbog cega se boje jednog smrtnika?

 

Drugaciji kraj mora biti, DLC mora postojati. Novi deo nece biti sigurno, jer je ovo Trilogija. I bila bi blasfemija protiv fanova i igraca da iseru jos jedan deo.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најављен је додатак за лето. Кажу да неће бити нових завршетака него ће на тренутне додати још материјала. Већ ми се не допада то јер сам хтео још крајева, али хајде, можда ме пријатно изненаде. Бар не може бити лошије него што јесте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Uglavnom EA je porucio svima koji se osecaju da im kraj Mass Effect 3 nije pruzio nikakvu satisfakciju i nagradu za sav njihov trud, da odu do najblize poslasticarnice i da na EAov racun uzmu jedan sladoled za dzabe. Tako EA misli da je to dobra kompenzacija za sav vas ulozen trud. Sve sto treba da uradite je da odete do najblize poslasticarnice, i da kazete da ste spasili zemlju i univerzum od reapera i trazite odgovarajucu nagradu za to.

Ovde je ponudjen video dokaz, da ovo nije sala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Probao neko Citadel DLC?Ja ga sada stavio da se skida,overice se cim sidje.

Omega i Leviathan su mi bili sjajni,u prvom je neprocenjivo rokanje sa Arijom,a u drugom odlicno objasnjeni Reaperi.Sto se Extended Cut-a tice,odusevljen sam.Kraj igre je napokon dobio smisao,to je to.Meni savrseno.

Vidim da se u Citadel moze igrati sa svim likovima iz prethodnih delova.To zaokruzuje pricu odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iz dvojke (uradicu copy-paste):

 

ME2_Zaeed.exe

ME2_ShadowBroker.exe

ME2_Overlord.exe

ME2_Kasumi.exe

ME2_Hammerhead.exe

ME2_Arrival.exe

 

Mada, ja sam imao sve DLCove, ovo su ti najveci sa misijama i novima likovima.

 

U trojci imas

 

Extended Cut, Omega, Leviathan (koji mi je ujedno i najbolji DLC) i poslednji Citadel (5 i kusur gb)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...