Jump to content

Revolution Renaissance


Recommended Posts

  • 1 month later...

Slučajno nabasah na nešto što sam hteo da podelim sa vama; naravno, prvo morah da se uverim da to ovde već nije poslato/navedeno...

 

U pitanju je 60-ominutni dokumentarac pravljenja/snimanja ovog novog RR albuma:

 

http://www.revolution-renaissance.com/documentary/

 

Niti znam za prošli album nit' sam ga preslušao, ali ovaj je vnogo. A uoooooooopšte mi se i ne dopada Tolkki i njegov način rada... kao što AngroiD ovde reče, bukvalno je pevača 'terao štapom' i pravio sranja po studiju. Razumem da su to pokušaji šala, zajebancije, ali lik je weeeeeeeeeeee... i to sam znao od ranije (kao što otprilike znam njegov rad u Stratovarius-u), ali drugo je čuti ili pročitati i videti (makar i preko snimka). :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono lik je lud, postoji dobar razlog zasto se album Stratovariusa zove `Visions`. Covek bukvalno pije lekove, ima dijagnozu na papiru, i kad ne pije redovno lekice, odlepi, tripuje, ima neke fantazije i vizije koje mu se javljaju, ono psihoneuroticno totalno ...Inace kad je `normalan` je u principu prijatan, jako friendly, i kul, ali kad zaboravi da popije pilulice ... freakshow. Josh je pri tome u fazonu da namerno pravi ili izmislja skandale da bi bend bio u `centru` paznje i da bi se o bendu pricalo ... Ono Genious turned to MadMan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како оно беше, ''од генија до лудака, само длака'' :)

 

Иначе, свима који још нису слушали други албум, најтоплије препоручујем да га и не слушају.

 

С друге стране, слободно нек пусте нови страто

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Da li ste vi normalni? Vratite se na exit temu sa koje ste verovatno i dosli!!! Timmo je kralj, a vi umrite od muke. Covek je i dalje u underground tripu sto kad bi ste umeli da prepoznate morali bi i da cenite!!! Slusajte Coldplay jer oni ne piju lekove i ne trebaju im jer se umesto toga heftaju u zutaru!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tolkijev failure niz se samo nastavlja. Ako je prosli album izvuklo gostovanje Kiskea, ovaj stvarno ne znam sta bi moglo. Mislim, ovaj pevac je sasvim dobar, solidan power vokal, ali svakako u ovom sivilu ne moze da donese neku prevagu. Svetliji trenuci albuma su mi "Age Of AquariuM" i "Sins Of My Beloved", dok mi je low-point "Behind The Mask", uzas.

Takodjer, iznervirala me je "Children Of The Future", uzasan Firewindov "Mercenary Man" rip-off :da:

Posle ovoga TT treba da se sagne Gus G-u i da napusti power metal jednom za svagda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest HEFEST
Tolkijev failure niz se samo nastavlja. Ako je prosli album izvuklo gostovanje Kiskea, ovaj stvarno ne znam sta bi moglo. Mislim, ovaj pevac je sasvim dobar, solidan power vokal, ali svakako u ovom sivilu ne moze da donese neku prevagu. Svetliji trenuci albuma su mi "Age Of AquariuM" i "Sins Of My Beloved", dok mi je low-point "Behind The Mask", uzas.

Takodjer, iznervirala me je "Children Of The Future", uzasan Firewindov "Mercenary Man" rip-off :da:

Posle ovoga TT treba da se sagne Gus G-u i da napusti power metal jednom za svagda.

 

 

Ovo je takva glupost da ja nemam reci. Covek napravi dva solo albuma, jedan dobar, drugi ne i ispade da nikada nista nije znao. Toliko serete da je to strasna stvar. Malo razmislite sta pisete. Hvalite likove iz stratovarius-a koji su obicni pozeri i koji su se celu karijeru slepali uz TT-a. Znaci nazad na Exit temu tamo mozda nesto pametno i napisete!!!

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nadam se imash ushi i sluh, kada si napisao to posle onoga sto je Tolkki radio zadnjih par godina. Mislim ona njegova metal opera Saana, pa onda ovaj drugi album RRa. Ne znam kako je prvi uopste ispao onako dobar, u odnosu na ovo je fenomenalan. Da ne spominjem njegova dva poslednja albuma sa Stratovariusom (Elements pt. II & Stratovarius), to moze da ide samo u kategoriju Epic Fail. Na tih 5 albuma, ima dobrih pesama koliko i na jednom, za Stratovarius prosecnom, Elements pt. I ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je takva glupost da ja nemam reci. Covek napravi dva solo albuma, jedan dobar, drugi ne i ispade da nikada nista nije znao. Toliko serete da je to strasna stvar. Malo razmislite sta pisete. Hvalite likove iz stratovarius-a koji su obicni pozeri i koji su se celu karijeru slepali uz TT-a. Znaci nazad na Exit temu tamo mozda nesto pametno i napisete!!!

 

Zasto je glupost, zato sto se ne slaze sa tvojim mishljenjem? Fakat je da je Tolkki muzicki crk'o u ovoj deceniji, ti mozda otkidas na Elementse, "Stratovarius", RR.... ja ne, par dobrih momenata i to je to. Sve u svem' bleda senka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Evo sad cu da preslusam Saanu posto vam ne verujem!!! Video sam komentare 90% clanova foruma i za Ainu i svi su bili ultra negativni. Za to nemam nijedan drugi komentar sem da je sramota. Aina je vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...