Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Grafika jeste katastrofa.Ne generalno,vec u poredjenju sa danasnjim igrama,koje su merilo kvaliteta.Zastarelo je i budjavo.Ali,to uopste ne umanjuje kvalitet igra koja je zaista odlicna.Mnogo bolja i od Bioshock-a i Wolfensteina.Sjajna atmosfera (zna biti jezivo u picku materinu),odlicna prica i naravno sjajna krljacina.Najvise mi se svidjaju ona putovanja krzo vreme,seeker puska (kontrola metka je genijalno odradjena) i odlicni gadgeti.Sve u svemu,super igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh i ja Singularity, dobar je. Grafika nije nista specijalno, ali taj nedostatak zato nadoknadjuje atmosferom. Sve u svemu, vredi skinuti i igrati. Sad stavih na download Battlefield: Bad Company 2. Posto dosta ljudi govori da je bolje od COD: MW2, pa rekoh da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac druga igra.Dodate su novine koje mi nisu bile potrebne uopste.I naravno,smori brzo jer su misije iste.

Te stvari sto su ubacene su bas i doprinele da igra bude zanimljivija. Nisi ti to puno igro cim kazes da su sve misije iste...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Triad: jeste bolji od MW2 ali svi kazu da je Battlefield daleko bolji kad igras u multi :da: I ja ga skidam, videcemo...

Skidam i Red Dead, Singularity i Alana prelazim, bice i Bioshock 2 samo se plasim da ce tek na xboxu biti nemoguce nisanjenje (ako ostane ona ista tandzara iz Bioschock 1 :haha: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je realno koliko je Alan Wake dobar. Odigrao sam jednu i po epizodu u dahu i igra mi se još al prsti i oči izdaju.

Twin Peaks na steroidima. Ne znam jesam li više oduševljen samom igricom ili raznim tribjutima Twin Peaksu. :D

 

Jesam li pogriješio što stavih na hard? Nisam htio da mi bude prelako da ne bi prebrzo završio igru, ali ne bi ni da je opuč teško. :D

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...