Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Pa i nije baš toliko jednostavno, čini mi se da treba dodatnog hardvera. ;)

Meni traži lik u CG 50€, a znam da je to praktično posao od 10 minuta kad imaš sve spremno. Što je sreća u nesreći, jer da je flešovan nema šanse da bi spremio prijemni valjano pored svih ovih novih igrica. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sati gameplaya obicno prodje dok se naviknete na joypad toliko da ste precizni kao s misem? Igrala sam RE4 na taj nacin i brzo mi je 'ulazilo u prste' ali tamo nije bilo preciznih oruzja, brze akcije, snajper si koristio u situacijama gde mozes da kuliras 5min dok ne nanisanis... A sad recimo u L4D gde je besprekorna kontrola i kretanja i nisana od sustog znacaja nikako mi ne ide :no: Mislim nije to neophodno za samu igru ali u nekim gustim situacijama na najvecim tezinama cini razliku izmedju pojeli su te i zbrisao si :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se naviko posle nedelju dana otprilike, ali imao sam iskustvo igranja na analogu od PS2. Doduše, L4D nisam igrao, navik'o sam se uz Call of Juarez. Inače mnogo mi je brži xbox-ov analog od sonijevog, i zgodniji za pucačine zato što je tvrdji, kraćeg hoda i konkavnog onog gornjeg dijela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играње на ИксБоксу је милина, поготово када је врућина оваква...само немојте цигарете близу јер се троши к'о кафа.

 

 

 

Иначе, разлог због чега ја имати ПиСи3 :]

 

Е, да, имамо и Crysis 2 Cryengine за PS3 :] и цена је тренутно релативно океј за просечан џеп али је херц набављати игрице јер су све на блуреју.

 

Но, фајнал Фантази је без сваког премца овог пута. Коначно онај осећај као када је по први пут изашао СНЕС :D

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao najgori geekovi igrali smo decko i ja Alana Wake-a na smenu poslednja 2 dana :haha: Sve reci hvale su suvisne, mogu samo da preporucim svima koji mogu da je odigraju :da: Atmosfera i prica te emotivno potpuno uvuku, kontrole su sjajne, gameplay takodje...

32" definitivno nije dovoljno za split screen, a kamoli onaj retardirani iz Resident Evil 5 (po dijagonali). Vec planiram da kupim jos jedan xbox :redface:

Podsetite me, bese na Live ne mogu da prepoznaju da si ista nekorektno radio osim ako ti igra ne prodje 100% OK kroz onaj program za proveru? Tj ne 'vidi' se da je fleshovana konzola, samo se igre proveravaju?

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup, samo sam zaboravila ime :D

Nadam se da ce uskoro naci neku kul misholiku alternativu joypadu cisto zbog lakoce umrezavanja (za coop fps-ove). Sva trenutna resenja su ili jerky ili zahtevaju neku hardversku modifikaciju.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaju i konzolu, ali ako je konzola na LT-u bezbjedna je valjda. Jedino što moraš provjeravati naravno sa abgx svaku igricu. ;)

 

Sta mu dodje LT? Glup sam. Nisam kacio svoj xbox na live, a to me kopka otkako sam je pazario :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://kentie.net/article/d3d10drv/index.htm

 

Ovo je sajt jednog studenta Holandeza koji je napisao potpuno nov DirectX 10 renderer za prvi Unreal engine, što će reći Unreal, Unreal Tournament, Deus Ex i Rune. Savetujem svima koji imaju Vistu ili 7 (i naravno grafičku kartu koja podržava DirectX 10), a planiraju da ponovo prođu neku od ovih legendarnih igara, da instaliraju ovaj renderer - pisan je od nule, pa eliminiše gomilu bagova koje originalni renderer stvara na modernim računarima, podržava S3TC teksture visoke rezolucije (imate ih ovde za Unreal i Unreal Tournament, kao i za Deus Ex pod imenom New Vision), ima moderne mogućnosti tipa Antialiasing do 8x i Anisotropic Filtering do 16x, HDR (!), i još par stvarčica za grafički fejslifting igara, a da pritom ne menja sam sadržaj igre (teksture, modele itd.) ni za promil, pa je samim tim sasvim OK za online igranje itd. Ja sam baš skoro prošao Deus Ex i UT sa teksturama visoke rezolucije i ovim rendererom i neverovatno je koliko je utisak o ovim realno prastarim igrama (Deus Ex danas slavi deset godina od izlaska) promenjen.

 

Na istom sajtu imate i Deus Ex Launcher, koji omogućava konfiguraciju svega pre pokretanja Deus Ex-a (štedeći vam restart igre), i što je možda i najbitnije, eliminiše onaj retardirani skalabilni GUI koji izgleda kao kurac na svakoj rezoluciji iznad 1024x768.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...