Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

A ti se pravis glup pa ne kapiras da postoje utisci drugih ljudi :P A i igrala sam MW2, najlaksa stvar je biti bolji od nje.

 

To su utisci drugih ljudi,dakle ti ne mozes reci da je bolja posto nisi probala.Meni npr. nije bolja,meni licno je novi Battlefield tesko govno.I MW2 je los,ali ni blizu kao ovo sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banovan sam sa jebenog live-a. Nisam se konektovao od oktobra, čekao dok ne flešujem na novi FW i sad da probam na lajv odma ban, direktno u vugla. Koje su još sankcije osim nemogućnosti upotrebe live-a? Nešto sa HDD-om valjda?

 

Khm, oće neko kupi XBOX Jasper, malo prešo, vozila ga je žena pomorca? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam to sa zakljucavanjem HDDa su morali da promene, trebalo bi da sad ili mozes da ga otkljucas (ako je pre banovan) ili da ga vise ne diraju. Vidi na forumu Xboxrepublika. Tamo takodje mozes prilicno lako da prodas banovanu konzolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ja sam svaku igricu uredno provjeravao ali džabe.

Inače, ne mogu da vjerujem šta mi se dešava. Xbox je drajv je počeo nenormalno da se dere od danas, taman kad izgubih mogućnost instaliranja na HDD. Genijalno. A na onom forumu nadjoh samo uputstva za non-jasper konzole. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ja necu ici online (nisam nikad) dok ne kupim neku originalnu igru, paranoicna sam :haha: Desava se da igraju s perfektnim abgx rezultatom i da ipak padne ban.

 

To zavisi i od toga koji firmware imas.

Starije verzije su imale gomilu provera i zbog toga se igra sporije butovala, nego kada igras sa originalnim firmware-om.

Vecina ljudi misli da je MS na taj nacin banovao ljude.

U svakom slucaju, sa poslednjim firmware-om si miran/mirna na live-u do sledeceg banwave-a.

 

Pa da, ja sam svaku igricu uredno provjeravao ali džabe.

Inače, ne mogu da vjerujem šta mi se dešava. Xbox je drajv je počeo nenormalno da se dere od danas, taman kad izgubih mogućnost instaliranja na HDD. Genijalno. A na onom forumu nadjoh samo uputstva za non-jasper konzole. :(

 

Odradi update preko usb-a i moci ces da instaliras igre.

Licno sam ovo proverio(brat debil konzolu dao drugu debili koji se kacio na net iako sam mu rekao da to ne radi).

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup i ja sam preko USBa, prosto je ko pasulj :da: Radila to da bih mogla da dodajem fles memorije.

Inace trazim dve igre vec danima i na xboxISO i na warez-bb i nikako da nadjem RS linkove a ne MS i jdownloader - treba mi Fable II (njega nema uopste) i Dead Space :( Ako neko nadje nek mi posalje :da:

Znam da je Jdownloader kul al nikako mi ne ide podjednako brzo kao RS premium.

edit: da, skines, otpakujes na nekom flesu i udenes u iskljucenu konzolu. Upalis, updateuje i to je to.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo mi obicno search (na xbox360 Downloads podforumu) izlista gomilu tema na kojima najcesce nema tog naslova (ali ima gomila drugih) ili ima pa su mrtvi linkovi (kao ovih dana, sve mrtvo jos od marta). Trazicu i dalje, naravno :da: Nego mi je warez daleko pregledniji kada je neki siroko zastupljeni naslov u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo mi obicno search (na xbox360 Downloads podforumu) izlista gomilu tema na kojima najcesce nema tog naslova (ali ima gomila drugih) ili ima pa su mrtvi linkovi (kao ovih dana, sve mrtvo jos od marta). Trazicu i dalje, naravno :da: Nego mi je warez daleko pregledniji kada je neki siroko zastupljeni naslov u pitanju.

 

Najbolje je da odradis bookmark na par tema gde ljudi ostavljaju PAL 1gb Megaupload linkove.

Tako bar ja radim ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo završih Alan Wake. Za sad mi je igra godine, vidjećemo 'oće li šta bolje izlaziti. :D

I kraj je vrh. Za nedjelju dana izlazi prva DLC epizoda, vjerovatno bi je kupio da nisam banovan. Izbaciće najmanje 3 epizode još, tako da je za očekivati da pred kraj godine izbace GOTY edition. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obavezno procitajte, neverovatna kolicina istine (i humora) :ph34r:5 Reasons it's still not cool to admit you're a gamer (ima i Page2)

 

Those same PC gamers--who spend 75 percent of their waking hours explaining how PC's are the ultimate gaming platform--seem baffled as to why PC gaming is dying. Hey, remember back when every new groundbreaking innovation happened on the PC? What happened to those days?

Gosh, I wonder why these publishers are putting all of their resources into the harder-to-pirate consoles instead? Forget about the debate over the morality of file sharing. It's not that; it's just simple cause-effect. We're smashing out the windows because it's fun, and then crying because the rain is coming in. It makes us all look like spoiled, entitled brats with no concept of how the adult world works. Don't tell me this is because gamers are mostly kids, either--the average age of video game players is 35.

 

We help ourselves to free game after free game, and then scream bloody murder when Ubisoft goes overboard with anti-piracy measures. When the makers of the Modern Warfare series decided to make the consoles front and center for the sequel--stripping some features PC gamers are used to in the process--gamers threw a tantrum and bombarded Amazon with hundreds of one-star reviews for a game they admit right in the reviews they never actually purchased or played...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da instaliram igrice koje skinem sa torrenta,na kojima se nalaze desetak pojedinacnih rar fajlova i desetine fajlova kojima nisu u rar formatu tipa r30 fajl ili r31fajl itd..

imam Deamon Tools program ali ne moze preko njega..???

 

To ti je 1 rar fajl podeljen u vise delova. Nadji onaj koji je imenovan kao "igra.rar"(dake ne .r01, .r22 itd, nego bas .rar), otvori ga, i ekstraktuj sadrzaj. To je jedini fajl od tih desetak sa kojim treba da se petljas - kad iz njega ekstraktujes, automatski ekstraktuje i iz svih ostalih. To ti je to. Ako je unutra bio imidz, ubaci ga u Daemon tools, ako su setup fajlovi, instaliraj igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavish da se ekstraktuje samo prvi part, dalje ce se ekstraktovati samo do kraja. to je ustvari jedan iso fajl podeljen na vishe delova. kada se ekstraktuje, taj jedan fajl otvorish preko daemon tools-a.

 

edit: brzi je stefan. :bigblue:

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...