Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

hvala na preporukama...

 

odigrao WorldOfGoo... zanimljiva ali ne preterano zahtevna...

a braid je... pa, prava boles'! odgledao sam, nakon što sam je odigrao, kako se skupljaju zvezde, oni ljudi nisu čitavi! ni za sto godina ih ne bih našao sam...

 

makinarijum se skida... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao Brutal Legend. Dosta dobra igra. Odlicno dizajnirana sa odlicnom muzikom, glasovnom podelom/glumom, odlicnom grafikom i zanimljivim gameplayom koji doduse zna biti malo monoton. Must play za svakog hevi metalca! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? Vidim da igra nije lose prosla na reviewima, svugde je oko 7 ocena, malo sam gledo gameplay, lepo izgleda. A i hocu malo da skacem sa stolice  :bigblue: Jebote, sad tek vidim sta je igara izaslo, a ja o njima pojma nemam  :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brdo igrica ima koje me interesuju, ali nikako da nadjem vremena da ih igram. AVP mi se ne cini kao dobra. Prvo cu igrati kad se nadje vremena AC II (popizdeo i kupio original, posto i dalje nema crack-a), pa zatim konacno The Saboteur da zavrsim. Davno sam je poceo igrati, ali nema se vremena. Zatim cu da vidim Metro 2033 da skinem. Sta mislite o Battlefiel Bad Company 2? Jel' vredi skidati?

 

:pivopije:

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brdo igrica ima koje me interesuju, ali nikako da nadjem vremena da ih igram. AVP mi se ne cini kao dobra. Prvo cu igrati kad se nadje vremena AC II (popizdeo i kupio original, posto i dalje nema crack-a), pa zatim konacno The Saboteur da zavrsim. Davno sam je poceo igrati, ali nema se vremena. Zatim cu da vidim Metro 2033 da skinem. Sta mislite o Battlefiel Bad Company 2? Jel' vredi skidati?

 

:pivopije:

 

Meni je ta igra tesko sranje.Sve do sada izaslo ove godine,sem Mass Effect 2,je sranje.AVP pogotovo.

Eto skinuh danas i instalirah novi Command & Conquer...sunce ti jebem,sta je ono...katastrofa,uzas nad uzasima.Recima se nemoze opisati koliko je igra losa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i pitam, posto vidim ljudi po raznim forumima hvale bad company 2. Cak su isli dotle da je bolji od Modern Warfare 2 (koji je OK, mada mi se mw1 vise svidja). Dacu sansu igri, pa cu videti na sta lici :pivopije:

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceka se da izadje Splinter Cell Conviction (nadam se da ce biti dobar, posto mi je Double Agent bio uzasan) i Prince Of Persia The Forgotten Sands (valjda su uradili nesto dobro). Do tada ce se piciti AC II, Metro 2033, The Saboteur...a i Mass Effect 2 bi mogao jos koji put da se odigra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Conviction demo gameplay i ne sviđa mi se. Ali, to je do mene jer me nerviraju ta stealth sranja. I PoP gameplay sam gledao, dobar je. Oseća se ona atmosfera iz prošle trilogije, a to je veliki plus. Ono novo govno nisam mogao da smislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Conviction demo gameplay i ne sviđa mi se. Ali, to je do mene jer me nerviraju ta stealth sranja. I PoP gameplay sam gledao, dobar je. Oseća se ona atmosfera iz prošle trilogije, a to je veliki plus. Ono novo govno nisam mogao da smislim.

Koliko sam ja skontao, novi SC nece imati ni s od stealtha. Brate mili, Sam uleti u sobu, primi 20kg olova i nista mu...Ja cu danas da uzmem BC2 pa sta bude. AVP neka priceka malo.Odrace me pirati za ovo sunce ti, mrzi me da skidam 16GB :bigblue:  

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne bi imalo smisla ako SC nije stealth. Zbog toga mi se najvise i svidja. Videcemo. Samo Ubisoft da ne stavi zastitu kao na AC II. Onda bi se i SC najverovatnije morao kupiti original...ccc

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...