Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ne znam kada zvanicno izlazi ali ja sam je skinuo jos u novembru. :haha: Igrao deset minuta i obrisao. Uzasna igra.

 

Pa,gresis.Evo,nakon par dana igranja,mogu reci da je igra zaista odlicna.Sjajni kvestovi,originalna prica,pretvaranja u zmajceka,sjajna grafika,prelepo okruzenje,odlican kombat sistem,pregrst skilova za dobru makljazu,super likovi,fenomenalna muzika...dakle,imam samo reci hvale.Dobro,ima i dve losije strane igra.Prva je ocajna mapa koja je u velikoj vecini slucajeva neupotrebljiva,druga je ne tako dobro balansirani leveli izmedju tvog lika i neprijatelja u pocetku igre (u prevodu,mnogo su zajebani),ali kasnije se to popravi.Sve u svemu,definitivno daj igri jos jednu sansu i igraj je duze od 10 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova PopCap igrica Gyromancer nije losa al ima puno mana. Tj sve mane su vezane za mape, kretanje po istim i to sto kad izadjes sve se restartuje a kad ispunis neku kvotu automatski te izbaci sa iste i to ne mozes da izbegnes :confused: Inace je varijacija na temu JewelQuest-a i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeza me crack za nfs shift, krekujem igru i nece ni da se pokrene, samo pukne. Imam reloaded verziju, skinutu odavde. Probao sam i crack 1.1, i da brisem graphicsconfig.xml iz my documents, i da se igram sa compitability settings-ima, i nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igram Assassins Creed 2 trenutno. Odlican je. Mozda je bolji od prvog dela, nisam siguran. Ima novina svakako samo mi se za sad cini da je prica u prvom delu bila bolja. No necu nista jos da tvrdim, sacekacu da se prica razvije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...