Jump to content

Recommended Posts

Nece. A ja necu na iFolder.

 

@Lou

i "Splinter" je sjajan album.

 

"Rise and fall" i "Days go by" bih mogao da skinem i poslusham, malo sam zabatalio bend, a do "Splintera" imam sve na originalu, pocheo da sakupljam 1996.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leto ce biti kompletnije uz nov Offspring, pa kakav god da je. :) Inace o starijim albumima i da ne komentarisem kakvi su kvaliteti, meni je Splinter odlican album, skoro svaka pesma je hit. A Rise and Fall, Rage and Grace je najslabiji ubedljivo, mada i on ima 3-4 dobre pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem šta si hteo da kažeš.

 

Inače, ovo je očigledno parodija na račun Kejti Peri, vrtelo se na MTV-ju (koji više i ne pušta muziku) kao svojevremeno "Pretty Fly" ili ne - ne menja činjenicu da je parodija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Prve dve su mi zestoko sranje, al' treca stvar nije losa uopste, za sada samo live snimak postoji. Nadam se ostatak albuma nece biti kao prve dve, cesto su znali da izbace sranje singlove, a ostatak albuma bude sjajan.

 

The future is now -

 

Inace, proslo 20 godina od Ignition-a. Rade po neku svirku gde odsviraju ceo, i po neku stvar sa The Offspring + hitovi. Al' jebem li ga kad se to nece desavati nigde blizu. Na albumu ce takodje biti nova verzija "Dirty Magic", isto povodom jubileja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hurting as one i i wanna secret family with you mi se svidjaju jer najvise vuku na stariji zvuk, ostalo za brz zaborav. Oc Guns mi je najvece razocaranje, imali su ovakvih "nidje veze" izleta i ranije, ali ovo je katastrofa na kub. mada, pesma ima neki debilni vajb i ne sumnjam da ce biti hit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oc Guns класична њихова зајебантска. Увек су имали такве ствари. Шта знам, пристојан је албум. Мада, некако ми се не осећа она њихова весела атмосфера.

 

И је л' изваљујете Have You Ever вајб у Dirty Magic? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да ме је апсолутно болео курац да извлачим било какву филозофију из простог панк рокића док сам одрастао. :bigblue:

 

А довољно сам обраћао пажње на све песме. Плус су ми у основној били можда и омиљени бенд. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni, ali izgleda da smo imali potpuno drugačije razloge. ;)

 

Ja tada nisam razaznavao previše reči, ali sam osećao zvuk, gomilu mola, melodija, osećanja u glasu i sve to mi je odlično leglo. Naravno, počeo sam (kao i svi) zbog singlova koje su gurali na televiziji, ali sam ostao zbog prethodno pomenutog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album mozda i gori od prethodnog, ali meni se i dalje svidja, ima 4 pesme koje se malo izdvajaju. Slusace se samo tako. Offspring i na mene pozitivno deluje, ali imaju oni i te pesme o sjebanoj mladosti sto Lou pominje, npr. The Kids Arent Alright, ali me sve to radi nekako na pozitivan nostalgican nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...