Jump to content

Recommended Posts

ovaj bend sam gotivio jako kad sam bio mladji, sad ih uopshte ne slusham, ali su mi josh uvek gotivni.

smash mi je ubedljivo najjachi album. iako ga nisam slushao bash dugo, i dalje ga smatram odlichnim.

ixnay mi je odmah iza smash-a.

 

nisam josh uvek chuo nishta sa novog albuma. valja li shta??

 

sa poslednjeg preporuchujem hammerhead,you're gonna go far kid,trust in you,kristy are you doing okay?,half-truism.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pih,poshto je topik sa najavom koncerta u Zagrebu izbrisan,ne znam zashto,evo ovde

 

"Ulaznice za prvi koncert The Offspringa pred hrvatskim fanovima iznose 200 kuna, a možete ih nabaviti u Tvornici kulture, zagrebačkom Profil Megastoreu te na svim prodajnim mjestima sistema Eventim (u Zagrebu Berislavićeva 13).Na dan koncerta cijena će ulaznice biti 250 kuna. The Offspring u Zagreb dolaze povodom aktualnog albuma "Rise and Fall, Rage and Grace", a naravno da treba oečkivati i hitove s megauspješnog albuma "Smash" iz 1994. koji je prodan u više od 10 milijuna primjeraka i drži titulu najprodavanijeg nezavisnog albuma ikad."

 

kao i sluzhbena potvrda benda:

 

http://www.offspring.com/cgi-bin/WebObject...s?newsID=767401

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Totalno prs'o bend.

pa bas i nije,sasvim ok im je poslednji album...nikada nece ponoviti smes,amerikanu i iksnej,al ovaj albim je sasvim ok...

 

nazalost da.

 

sasvim lepo rade sada,prodaja albuma i oseta na koncetima je porasla,a marketing im nije kao pre...

Ne bih rekao, poslednji album je daleko od njihovih najboljih izdanja, ali uopshte nije losh.Offspring, jednostavno, nikad nije ni izbacio losh album, bar po meni.Sledece godine se planira novi album.

 

konspirasi of van...nije on ni toliko los,al od njih se ocekuje bolje...po mom nekom misljenju mislim da bi trebali da pestanu malo sa albumima...na jedno 5 godina...da se malo masa zazeli...pokusavaju da naprave opet nesto kao ixnej,al im ne ide...pa mu to dodje teranje mrtvog konja...treba nekada znati kada treba malo i iskulirati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...