Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Dobra bi bila fora da ljudi pocnu da grle razbijaca na sred trga, hefest ga hvata za kitu da provjeri dal su istinite price o gabaritima, princ of drkanjes protestvuje preko puta i poziva hevi metal bogove da zgrome masu zombija i ljubitelja lika i dijela petra vranjesica. jebeni kult od dogadjaja.

naravno, josif ce da demonstrira svoje poznavanje borilackih vjestina nad petoricom random jumetalaca sa shtanglam i lancima, djomla elitista u povoju ce da smara i kvotuje svaku izjavu prisutnih, full metal jakuza ce doci na svojoj kompjuterskoj stolici uz pratnju trubacha i fotografa, a sve ce da zacini gojko koji ce da devastira pradjedovski grob iz kojeg ce da ukrade lobanju i butne kosti kojima ce formirati obrnuti kriz.

 

jebem ti zivot sto zivim u daleku crnu goru.

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ste već rekli, koncert je bio krljanje.

Pozdrav za sve yumovce koje sam upoznao, hvala Uruku na uslugama.

Uzeo sam Dying Fetus setlistu i slikao sam se sa Šonom i Džonom.

Smrz'o sam se k'o pička čekajući voz.

Hefeste, puši ga!

 

Не могу да дођем себи од смеха. :haha::haha::haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba neko ko crta da uradi karikaturu yu metalaca.

 

U središtu da bude Jaroslav koji izlazi iz kante, a kod obližnjeg parka viri Teša iza drveta i kita koju pokazuje starijim gospođama dok šetaju psiće, Veronika u uglu kako gleda neke ružne fensi čizmice u izlogu, Gojko i Brunhilda pozadi vire iza nadgrobnih statua, Sisus koji šeta sa Gagom i okreće se za nekom milfačom sa ogromnim sisama (dok Gaga pizdi), Elitista koji se raspravlja sa 5-6 ljudi odjednom, sa leve strane Razbijač koji mrtav pijan pokazuje kitu debelim snajkama, i nas nekoliko sa ove teme koji sedimo u obližnjoj kafinici, pijemo i ogovaramo ih ko sada. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' te, a što je zaključana "'bem ti život" tema? Aj da razumem što zaključaše ono o Underworld-u, hard cock-u, defloratorima i masturbatorima, al' na 'bem ti život nismo napravili nikakvo sranje, čini mi se.

 

 

Pa samo se spamovalo jedno 7 strana o telefonima i nekoj debeloj kravi sto se pući i izlazi iz ormara skoro onako efektno kao Jaroslav iz kante za smece.  ;)

 

 

S tom razlikom što nije tako zgodna i graciozna kao Jaroslav :D

 

 

Daleko od toga. Jaroslav je bar tri puta bolja riba i nekako ne djeluje izvjestaceno,vec kao da je srastao sa onom kantom,a za nju i ormar se ne moze to reci. :haha:

 

 

Treba neko toj debeloj da pošalje Jaroslavovu sliku da vidi koliki je amater.

Propala bi u zemlju od muke.

 

 

Cura je jednostavno pozerka, za razliku od Jaroslava koji u sve to unosi svu svoju harizmu, seksipil i helanke. Fejsbuk dromfulje nemaju baš mnogo šanse u sudaru sa estetskim gigantom takvih proporcija.

 

 

Zato i izbjegavaju bilo kakve kontakte sa takvim kao sto je Jaro.  Njihova sujeta je veca od njihovijeh masnijeh guzicah.

 

 

Jaroslav je pokazao kako se treba ponasati i kakvu pozu zauzeti,ako slucajno stavite nogu u kontejner i pri tom nosite helanke,imate dugu kosu i nalazite se u Kragujevcu na zeleznickoj stanici.. :wub:

 

 

Treba neko ko crta da uradi karikaturu yu metalaca.

 

U središtu da bude Jaroslav koji izlazi iz kante, a kod obližnjeg parka viri Teša iza drveta i kita koju pokazuje starijim gospođama dok šetaju psiće, Veronika u uglu kako gleda neke ružne fensi čizmice u izlogu, Gojko i Brunhilda pozadi vire iza nadgrobnih statua, Sisus koji šeta sa Gagom i okreće se za nekom milfačom sa ogromnim sisama (dok Gaga pizdi), Elitista koji se raspravlja sa 5-6 ljudi odjednom, sa leve strane Razbijač koji mrtav pijan pokazuje kitu debelim snajkama, i nas nekoliko sa ove teme koji sedimo u obližnjoj kafinici, pijemo i ogovaramo ih ko sada. :haha:

 

p.s. Zaboravio sam Josifa koji prolazi sa autom, a naštimovan mu onaj kez na faci. :haha:

 

 

A na uzvisini, na postolju nekog spomenika stoji Prince, značajno uzdignute glave i podignutog kažiprsta, na majici mu lik Vuka Jeremića, a na usnama ona legendarna: "Ja vam držim lekciju, a vi me držite za kurac!" :da:

 

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijac mi ostavlja ovde u amanet da nastavim njegovo Yumetal delo i ja mu se po pravilima lepog ponasanja zahvalim, a ti ko ovan mi`oljski zaleteo da balavis. Pa i zivotnje se lepo ophode jedna prema drugoj u samrtnome casu. :icon_ne:

 

 

 

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj brat je bio na njihovom koncertu u holandiji

Pa?

I sta sad?

izvinite,nisam znao da ne smem to da kazem jebem vam mater retardiranu

Old, ali sam se lepo nasmejao. :haha:

Edited by Mare^^
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma lepo. Uzmite lepo i napisite mejl organizatorima WWE i recite im da je to u stvari riality show jer po njima je to ovako:

 

 

WWE's business focus is on professional wrestling, a simulated sport that consists of wrestling combined with acting and theatre

 

 

Написао сам. Стигао ми је следећи одговор...

Dear Axeanosilas,

 

You are right, WWE is not sport, it's a show. We support your decision not to approve "WWE" topic in the Sport subforum. It should stay in Culture, Art, Media.

 

Greetings

 

Стога - тишина!!!

HAhahahaahahahahaha, Axe zavodi reda. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora kompletno, prosto mora!

 

Ne, već zato što je to bio jedini način da me izbace iz konkurencije, jer sam po svim ostalim pokazateljima bio prvi na rang listi (inače se primalo prvih 20 sa liste). Najlakše je, kad vide da ne mogu da ospore tvoje znanje i sposobnosti, da te sjebu na psiho testu, to je odavno poznata fora. Dovoljno je da kažeš kako slušaš heavy metal, kako imaš mnogo poznanika, a malo prijatelja, kako smatraš da je većina ljudi pokvarena i egoistična i da samo gledaju kako da te zajebu i da priznaš da si u osnovnoj školi ošamario drugaricu zato što je pokušala silom da te izvede iz učionice kad su svi kolektivno bežali sa časa, a ti nisi hteo da im se pridružiš - pa da dotična psihološkinja napiše kriminalan izveštaj o profilu tvoje ličnosti i svrsta te u kategoriju koja se ne preporučuje za diplomatsku službu. Pri čemu ti to i ne slutiš, jer ti se dotična sve vreme razgovora smeškala i tvrdila kako je sve u redu i kako nema prepreka. Najveća ironija je u tome što bih ja glatko položio psiho test, da sam ga radio na regrutaciji za vojsku, recimo. Jer, kad ti ne daju da radiš posao (i zarađuješ na njemu) za koji si se godinama školovao i bio najbolji u svojoj generaciji na kraju tog školovanja, to je OK, a kad te silom teraju da "braniš otadžbinu" sranjem u prirodi, trominutnim kupanjem hladnom vodom pod zajedničkim tušem i besmislenim preciznim sklapanjem čaršava i pokrivača u spavaonici, to je takođe OK. I onda nije ni čudno što pišu ovakve članke po novinama.

 

P.S. Ni meni roditelji nisu dovoljno pričali o smrti i emocijama, zato valjda i nisam za diplomatu.

 

Možda se samo uplašili da ne ispričaš sve to nekom stranom diplomati. :haha:

 

Diplomata: Vidite, mi smo zabrinuti zbog ugrožavanja građanskih prava u vašoj zemlji...

Prince: Ma ko im jebe mater. Misliš da sam ja imao neko pravo kad su moji drugovi bežali sa časova, a ja jedini nisam hteo. Čak sam opalio šamar drugarici da bih ostvario to pravo.

Diplomata: A i nedavna parada ponosa je otkazana...

Prince: Pazi sine, za to ja nisam kriv. I Rob Halford je pederčina neviđena, pa slušam njegove albume. Slušaš li ti metal? Možemo da razmenimo kasete. Imam čak i bend, daću ti album da ga promovišeš malo u Holandiji

Diplomata: Vi morate obezbediti mir na ovim prostorima... biti vojno neutralni.

Prince: Ma sve je to isti kurac, veruj mi. Vojska ko vojska, sve se svodi na to kad te silom teraju da "braniš otadžbinu" sranjem u prirodi, trominutnim kupanjem hladnom vodom pod zajedničkim tušem i besmislenim preciznim sklapanjem čaršava i pokrivača u spavaonici. Kako vi sklapate čaršafe u Holandiji? Koji je tvoj rekord?

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.facebook....id=167722191282

 

Postaviše me zlikovci, bez pristanka, maločas. Kemalov naslednik je na vidiku!

Dosta sam uznapredovao, s obzirom da je snimano pre 2 godine. Gledaj Prince Pakla, ovo je muzika - tu leže pare. Kakve grbave tange, kakve neispeglane boxerice...

I malo growla za kraj, da se začini.

 

umalo nisam pao sa stolice! :haha: :haha:  :rockdevil::rockdevil::rockdevil:  :haha:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејтери напоље. Ни један метал бенд никада неће написати ни упола добру песму као што је Певај Србијо. Једини певач који може да се такмичи са Бајом је Родољуб Роки Вуловић.

Иначе, то вече имам неке рођендане, али ако буде било какве прилике, долазим на концерт.

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo boldirana recenica :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

QUOTE (Elitista u Povoju. @ 21. 8. 2009, 02:27) Tebi bash stalo da ubedjujes sebe da pwnujes?

Ajde pogledaj dokumentarac i nauci nesto ako oces ako neces boli me kurac.

I ko ce da misli ko je koga pwnowao.

 

 

Sudo Dionisius je rankirao i podelio andjele. I stvorio serafime.

Daj mi samo tachne stihove, poglavlje i broj.

 

Mnogo ti igraš one heroje i warcraft i sva ta japano amerićka govna.

Jednostavno,dećko,ti si BOLESTAN,popijen ti je mozak,NISI ZDRAV.

Idi umij se,pogledaj se u ogledalo,pogledaj u sebe.

BEHOLD,THE FALL OF SERAPHS BITCH!!!

 

Inaće,svi da znate,Mladen se na Đi talku potpisuje Mlađa Mrak,zato što je nevin.

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik trazi ime za pop-rok bend. :haha::haha::haha:

 

Latentni hrišćani.

 

 

Орални Сапуњач

 

 

Prasad

 

 

Pajserom

 

Po

 

Picki?

 

raspali su se odavno, ali steta da propadne ime :blush:

 

 

Rogozubi

 

Orkestar Prijatelji :rockdevil:

 

Novi Folderi

 

 

Мртви Линкови.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila ortaka me je pitala za dragon age i mrzi me da se ponovaljam pa cu samo reci da je to najkompletnija igra koja je skoro izasla! prica, grafika, combat sistem i ostali sistemi..sve je maltene S.A.V.R.S.E.N.O.!

 

Ma sve je to lepo ali bi ja toj tvojoj savrsenosti igre dodao jednu enormnu glupost :

 

Gde si ti video da Elfovi mogu da gube kosu ?

 

AHahahah , umro sam od smeha kada sam video da Elf ima gnezdo ....

 

 

Mozda je bio na hemoterapiji.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...