Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Nova tema, nemam vremena da cistim sva sranja

 

PRAVILA!

 

1. Ovo je metal forum, pa ako imate black Metal gde se prica o klanju, ubijanju i sodomiji, ostavite i ove ljude na miru da OVDE I SAMO OVDE pricaju o ideologiji koja se vezuje za ovu muziku.

 

2. Demokratija, ne mogu da ukinem satanizam i ako smatram da su satanisti umno poremeceni ljudi, kao onaj klinac sto je ubio dva brata u ime nekog jebivetra o kome se peva u Black metal muzici. Takodje znam da NS ideologija je ucinila uzasne zlocine, ali ako postoje bendovi koji pevaju o tome, ne mogu da zabranim temu.

 

3. Ne mogu da sudim jednima a da druge da pustam, kao sto ima na forumu Srbomrzaca sto se krsi sa pravilnikom, ako ukinem OI pank moram ukiniti i sve sto vredja Srpsko pravoslavnu drzavu ZAR NE?

 

 

 

Lemur re-otvara temu OI!PUNK..

 

odavno ne videh vise fejlova u jednom postu.. :no:

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Теша Тешановић

 

 

 

Posted Today, 12:34

 

View PostBrynhildr, on 26 januar 2010 - 12:08 , said:

Ja sam mislila da ti voliš samo stare narodnjake, a ne turbo folk? Ne valja ti to, Tešo. :haha:

 

 

pa volim istinski samo stare narodnjake,to je ono sto stvarno cenim i obozavam.a turbo volim da slusam iz zezanja,ali ne fensi turbo nego onaj najgori tipa fazlija,dzango.ali to slusam samo iz zezanja ne stvarno,realno mislim da je ta muzika djubre.mada to za turbo sam rekao zato sto ne volim rok muziku pa na nju gledam isto kao i na turbo folk.ali generalno ne podnosim turbo.mada mislim da turbo imidz je interesatniji od metalskog imidza.ali sve su to sranja

 

 

 

Tesa fino objasnjava vezu turbo folka, narodnjaka, metala, i njegovog ukusa :D

Edited by Feniks .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim stvarno... Zasto svi napadaju jadnu devojku?

 

Zamolila bih moderatore da odu na temu Oi! punk i da procitaju sta je ovaj pacenik pisao...mislim da ima mnogo materijala za ban:

1)Shit Starter

2) Spamuje

3) Javno vredja

4) Popeo se svima na k....

5) Ima dva (a mozda i vise profila)

Iako je tema obrisana i to nam se nije svidelo ali eto poceli smo svi normalno da postujemo i onda doticna persona dolazi i pocinje ponovo istu pricu...Pa onda ja pitam moderatore cemu onda brisanje teme? Ocemo sve brisati na svakih sedam dana kada doticna osoba usere temu ponovo? Mislim da je jedino resenje ta Persona Non Grata o kojoj Lemur prica...

 

NEMATU NIKAKVIH DUPLIRANIH NALOGA,UKUCAS U GUGLE MAJN KAMPF I PREČICA TEDOVEDE DOVDE I ONDA ISČITAŠ OVA GOVNA PA NARAVNO DA SI GOVNO I TONACISTIČKO.

 

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Groba, Talvija i Gojka, do definicije meraka i nazad... BM podforum vizdomija:

 

 

 

Nego, samo za Gojka (i ostale koji se tako osecaju):

...

Talvi, hoćeš da kažeš da se ja osećam?

Ali nemojmo poganiti ovu kultnu temu.

Kako je to osjecati se kao Gojko?

Ne kao Gojko, nego osecati se tako da vam se slusa I Shalt. :haha: Znao sam da cete ovo izvuci iz konteksta. :haha:

"Osecati" kao imati osecaj, ne smrdeti. :haha:

Osjecaj kao feeling, il emocija?

Nesto izmedju. Nije bas emocija, ali jeste feeling. Merak, takoreci.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo izedoh najslaniji kroasan sa sirom na planeti.

 

 

Bolje jedi kuvano,lakša govna se seru,a ne to suvo,pa posle imaš muke sa stolicom.

 

 

hvala što brineš za konzistenciju mog izmeta. :wub:

 

 

pa kad ne brineš sama.

 

 

danas sam pojeo dva lisnata sa virslom i burek sa sirom pa ti vidi

 

nađi sebi cyber-brižnu majku, moju ostavi da na miru brine o meni. :P

 

 

dva lisnata govneta?

 

 

 

ja se ne ložim na ta sajber sranja,nit ljudima se falim po forumu šta jedem.

a ti lutko,bolje bi bilo da nadješ nekog vitalnog don žuana,ćisto ti popuni neke praznine u životu.;)

 

 

misliš, da mi napravi prazninu u životu, koju bi kasnije popunio. :haha:

 

Izvinjavam se, ali prica se bas lepo nadovezala. Evo bas se smejem zbog lisnatih govana, a koleginica udje i sigurno je pomislila da sam lud.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

izashao novi imolejshn...

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

KRRRRRRRVVVVVVV TTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIII JJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBEWMMMMMMMM IIIIIIIIISSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVUUUUUUUUUUUUUUUU IIIIIIIIIII BOOOOOOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VVVVVVVVVVVVVRRRRRRRRRR PPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

DDDDRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUGGGGGAAAAAAA PPPPPPPJJJJJEEEEEEEEEEESSSSSSSMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAA IIIIIIII JJJJJJJAAAAAAAAA SSSSSSSSAAAAAAAAMMMMMMMMM VVVVVVVVVVEEEEEEECCCCCCCC SSSSSSSSLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOO TTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNN

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno je nemoguce da veliki AC/DC fan nije znao za njihov koncert. Ako nema pristup internetu, mogao je da vidi na TV-u ili cuje na radiju, ako ne gleda TV i ne slusa radio, mogao je da procita u novinama, a ako ni novine ne cita, valjda bi mu neko rekao za koncert, posebno imajuci u vidu da je on veliki fan benda. Znaci, ili ovo nije istina ili je lik zesci sociopata ili je u pitanju Vojislav Kostunica.

:mhihi:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija nikako nije smiješna ali ova dva posta su prajsles. :haha:

Policija je uhapsila četiri maloletna lica, zbog učestvovanja u tuči u utorak uveče u Hilandarskoj ulici,preko puta Srednje trgovačke škole u Beogradu.

 

Slobode su lišeni maloletni V.M. (1995) iz Beograda, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju, kao i maloletni I.M. (1993), B.R. (1992) i L.C. (1992) zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo učestvovanje u tuči.

 

 

 

 

Devedeset peto brate

 

 

ići će u zatvor nevini.

 

 

al' kad izadju biche iskusniji od mice trofrtaljke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...