Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Treba dati WARN Solicitoru

Zbog Fasistickih i Nacistickih Izjava po Forumu!!!!!!

(jesu njega Cigani Zajebavali Toma-trash Djindjic rindji)

A on sad opste napada

obojene Celog Sveta!!!!

To je Nedopustivo.

On je Clan Demokratske

Stranke pa mozda mu Smeta GANGSTA RAP

Gag,Weed ????

 

Je l' može bre da se napravi neki skript da se postovi ovog čoveka preslikavaju direktno na ovu temu? :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^more of the same...

 

Policija treba da vas iznenadi Kada vas Hapsi!!!!!!

Recimo nece oni da upozore nekog sa dzointom

oni cekaju nesto vece da ga Maltretiraju!!!!

----

Recimo za pirateriju

Nije uopste TACNO KAZANO

sta se moze raditi

Zna se da na ulici nesmes da iznosih

i prodajes [A cesto se nailazi na prodavce]

---

Da ti neko pokupi gomilu diskova

hardova

il i

sta hoce!!!

Vlast Je Vlast!!!

---mogu oni van sveta da donesu zakon

Koji Hoce -to je njihovo pravo!!!

 

treba da budete smrad

da Iznenadite!!!

[cudan post]

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[il je salia il istina?]:

Ministarstvo Kulture Srbije Podrzava Gangsta kulturu

[ZVANU Rap ili hip hop]

klanove-Wu-tang Klan [wutran klan]

Gangsta,Gang Nigger,latinose

Ghetto,Konvicted,

 

Lockdown,Lockdown, Part. 2

Marijuana.Mixtape

Jos da napomenem DA JE RAP dOSTA JAKA

SCENA Gomila Americkih bendova

vise pojedinacnih Repera sa gomilom

Gostiju

Na Albumima!!!

 

Car. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogami je u formi...

 

JAO SETUP!!!!!

namestaljka Advokat-Solicitor

ima sve dokaze kome je prodavaoi slao postom sve one adrese

i skim je menjao,Stavljao je i potpise u tagove

Svedok-Saradnik-velika policiska akcija

oduzimanja imovine!

Jos se nadojite kupite specijalne pakete

ultra brzog interneta

Skidate po ceo dan,Sredjujete fajlove,Snimate

I Sve vam oduzmu!!!Pise Lepo:

AUTORSKA PRAVA SU ZAKONOM ZASTICENA!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja provala malopre.

keva uzela novi cholicev cd i kao krenula da ga pusti u dnevnoj sobi na mini-liniji. ja u svojoj sobi sedim za kompom, kad chujem iz dnevne gruva obituary-ev redneck stomp i to dobrih pola pesme proshlo. ja kad sam skapirao, krecem u dnevnu i pitam ko to slusha obituary. keva me pita: "shta prichash? ovo sam ja pustila novi cd zdravka cholica". ja reko': "e, nisi bogami, ovo ti je obituary". ispostavilo se da je ubacila cholu preko frozen in time-a. josh kaze "ja se chudim shto nema teksta". hahaha! :haha:

 

:lol::lol::lol:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal je raspisan tender za izgradnju krsta ali evo ja imam projekat i ideju za Niš:

dakle da spojimo korisno i religiozno:

 

krst-vetr.png

 

imamo brdo, imamo finansijere i Srbija ima veliki potencija u iskorišćavanju energije vetra... dakle zašto da ne! :mhihi::mhihi::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali su mi anesteziju pa su krenule ruke i glava da mi trnu

onda su mi nekontrolisano suze krenule

onda sam krenula skroz da se tresem i nisam mogla da disem

 

zabavno jedno iskustvo :S

 

 

Да простиш девојчице, тебе је неко добро опрангијао споловилом. Ово су симптоми доброг женског оргазма.

 

 

ahahaha kakav zajeb :haha::D

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

dobro žene, kažite onda koja su imena dobra da znamo da se ne brukamo!

stojko? đole? džordž? milorad? žan klod van dam?

 

 

@Dzoni- Drugar mi je najprihvatljivije. :haha:

 

I raskrvario sam levu nogu jureći drugara po tribini kad je krenula šutka, gurnuo me neko...

 

 

vidiš, loš izbor...

 

 

hahahahaha!!! umrla sam.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas, ali moja malenkost i Efenberg, upisuju na jesen Vornomira i Vornoslava u prvi razred. Kroz šest godina će pipkati drugarice po fiskulturnim svlačionicama i množiti petocifrene brojeve k'o od šale.

Edited by Night's Blood
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazete picke, a? :D

 

не.

 

Јел се то твој олдскул музички укус мења? ;)

 

не.

 

А јел ти Тигар нешто у сродству? ;)

 

A?

 

ne.

 

хахаха! Тигар и Дрогарито! јеботе! упишах се од смеха! :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mozda ce neko reci da je uzaludno na yumetalu, od svih mesta, postavljati ovakvu temu ali mislim da ne moze da skodi :pivopije:

 

Dakle, mene kao studenta psihologije interesuje kako obicni ljudi (koji nemaju kontakt as psihologijom, psihijatrijom i slicnim profesijama) vide psihoterapiju.

 

Zanima me, da li smatrate da je psihoterapija korisna, pod kojim uslovima bi mogla nekom biti korisna, da li biste ikad i zasto isli na psihoterapiju, i da li mislite uopste da takva praksa treba da postoji? Sta znate o psihoterapiji i metodu koji stoji iza nje uopste? Molim sve izjave, za ili protiv ili neutralne, bar iole argumentovati, inace je diskusija besmislena!

 

Naravno, ako je neko imao iskustva s psihoterapijom, direktno ili indirektno (bio moj komsija/brat/tetka...) moze slobodno da se javi i podeli to s nama, mada necu da se zavaravam, znam da ovaj je ovaj forum kvazianoniman pa tako nesto iskreno ni ne ocekujem :mhihi:

 

Na kraju, ako ikog interesuje nesto o ovoj temi, ili o bilo cemu sto ima veze s psihologijom, slobodno moze da pita pa cu mu ja odgovoriti sto bolje mogu :smile:

 

 

Mislim da si zajeban poziv odabrao. Nažalost, iz iskustva mogu da ti kažem da će ljudi kojima je psihoterapija najpotrebnija, najnevoljnije pristati na nju. Evo ti pola yumetala kao najbolji primer. S druge strane, oni malo normalniji, kojima fali samo malo da bi se stabilizovali i rešili neke konkretne životne probleme, pa zbog toga traže pomoć psihologa i psihijatra, na kraju obično shvate da je takav potez bio kontraproduktivan. Ja sam svoju prvu psihoterapiju prekinuo, jer mi je psihološkinja ograničenog životnog iskustva rekla: "ne znam šta da vam kažem", a drugu zbog toga što se ispostavilo da je moja psihološkinja u stvari i sama psihijatrijski slučaj i da se godinama kljuka antidepresivima, a da ni sama ne zna zbog čega je depresivna. Moje konačno razočarenje u tvoju profesiju dogodilo se kada sam odbijen za posao zbog negativnog mišljenja psihologa. OK je, ne kažem da sam bio sasvim normalan i idealan za taj posao, ali su zaključci do kojih su psiholozi došli bili skroz naopaki. Znam to, jer i sam solidno poznajem psihologiju i način na koji psiholozi rade. Zato mogu da kažem da su napravili nekoliko početničkih grešaka, što njima ne smeta ni malo, ali onome kome na taj način oduzimaju hleb i ruše mu koncepciju za koju se godinama školovao i bio najbolji u svojoj generaciji, smeta mnogo.

 

Recimo, da ne ispadne da pričam napamet, evo jedno pitanje za tebe kao psihologa: možeš li da mi navedeš sličnosti i razlike između introvertnosti i stidljivosti? I podpitanje: možeš li na osnovu 5 minuta razgovora s nekim da provališ da li je on introvertna osoba, ili je možda samo stidljiv?

 

 

Bog s tobom i andjeli nebeski.

 

 

Doom, kralju!!! :haha::haha::haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

As. projekcija kod ljubitelja black metala pogotovo nije preporucljiva, neko ko bas poima nema , slusa metal i proba da se

astralno projektuje dozivi bas fina iskustva. Ha, ha ha .

 

Poseti ga Lucifer i uzme mu dušu? Ah, taj black metal.

 

Došao sam da se projektujem :haha:

 

Ako slušaš black metal, bolje nemoj. :haha:

 

Ali, uneo bih neku progresiju u projekciji :haha:

 

Ja sam skoro sanj'o Maraju Keri, pa sam se astralno projektovo na carsav!

 

mariah-carey.jpg

 

Sad cu ja morati da se astralno projektujem po tastaturi.

 

Super vam je ova tema. Te projekcije i to.

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti majku u pičku. Ti ćeš meni ovde da upadaš sa svojim glupavim doskočicama, sestru ti jebem. Ovde se meni oduzima pravo da pišem o bilo čemu. I ovo malo što dolazim i napišem ponešto, osporava mi se najgorim niskim udarcima. Lepo je čovek otvorio temu o psihoterapiji, pitao ko šta o tome misli i kakvo iskustvo s tim ima. Ja sam krajnje korektno i ozbiljno odgovorio na ta pitanja i zauzvrat pitao nešto čoveka da mi razjasni. I onda se javlja ovaj kreten sa kačenjem linkova ka nekim skarednostima koje veze nemaju sa temom. Onaj isti kreten koji mi par dana pre toga prebrojava koliko godina slušam metal, a za pola bendova koje slušam nije uopšte ni čuo. Čovek koji sluša Rage Against the Machine će meni da drži predavanja o metalu. Pu, jebem ti mater. Kači moje slike budala, smeta mu što sam osvojio Musalu i što sam član Mense. Hajde da vidim tebe, pederčino. Hajde da vidim koliko bi ti bio lep na slici da se po cičoj zimi i ledenoj kiši popneš na najviši vrh Balkana, rizikuješ život na klizavim grebenima, nakon što si prethodno ostao bez vode i prespavao u nedođiji bez grejanja. I onda kad se ja opravdano pobunim što se spam i flaming ne briše, dođe ova paćenica i nazove moje legitimne zahteve "smaranjem". Ko je jebe. I vas sve ko jebe, u pravu je onaj delay što vas psuje i kune. I svi oni ljudi što su napustili forum zbog vas, u pravu su. Forum valjda služi za neku opuštenu diskusiju i razmenu mišljenja, ali ovde se ne može normalno razgovarati, ni o čemu. A ja hteo da budem fin, prijatan, druželjubiv, išao na okupe, zezao se, sa ljudima od kojih pola nisu zaslužili ni da ih pogledam. Majke vam ga svima nabijem.

 

U tome da su ostali OK i normalni, a ja nisam. Eto, to sam hteo da kažem, treba li da crtam? Ponoviću još jednom: JA NISAM OK I NORMALAN, ALI OSTALI ČLANOVI MENSE JESU. NA OSNOVU MOJIH OSOBINA NEMATE PRAVO DA DONOSITE NEGATIVAN SUD O ČLANOVIMA MENSE GENERALNO. Kao što se na osnovu mene ne može donositi sud o metalcima, o politikolozima, o ljudima sa juga Srbije... jer oni su oni, a ja sam ja. Je l' to jasno ili treba da povećam font?

 

Sad, ako Smorock smatra da nisam pametan, to znači da ni ona nije naročito pametna, čim me nije provalila ranije. Letos mi je rekla kako mi "fizički izgled nije neki adut, ali intelekt i verbalne sposobnosti jesu". Pa se pitam da li je pogrešila u proceni, ili je lagala, tj. samo se pretvarala i govorila ono što ne misli. U oba slučaja ne valja - u prvom je glupa, u drugom je dvolična.

 

Ko vas jebe.

 

Ja sam izneo SVOJE SLIKE na net, a ne SKAREDNE FOTOMONTAŽE SVOJIH SLIKA. OK je jednom ili dvaput da me neko u šali izmontira, ali da se te montaže citiraju svaki put kad ja nešto napišem na nekoj temi, to je prevršilo svaku meru. Moje je legitimno pravo da iznesem svoje mišljenje o nekom pitanju, u ovom slučaju psihoterapiji, moje je pravo i da kažem svoje lično iskustvo o tome, ali niko nema pravo da tu raspravu, koja je ozbiljno krenula, bombarduje fotomontažama koje nemaju veze s njom. Kada reportujem ta govna, moderator je DUŽAN da obriše postove, jer pravilnik zabranjuje spam i flaming, što dotični postovi jesu. Moji postovi se brišu kad ja spamujem i flamujem, jedino su protiv mene sva sredstva dozvoljena. I onda se čudite kad mi kao jedino meni dostupno sredstvo ostanu psovke, kao i batine koje će neki da dobiju. Jeb'o vam pas mater.

 

sa, pogodili ste, cinkarenja i tužibabljenja.

daklem, drama llama moment par excellence.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Specijalni Zahtevi za moj koncert:

Supa od Kornjace,Krekeri,Ves masina za pranje Vesa,

Jaja od Papagaja na OKO za dorucak

za veceru jaja od Iguane,

a za Rucak Meso od Jaguara.

------

Naravno veci koncert na livaadi

pa se isplati potruditi oko Specijalnih Zahteva.

 

Specijalni Zahtevi za moj koncert:

Supa od Kornjace,Krekeri,Ves masina za pranje Vesa,

Jaja od Papagaja na OKO za dorucak

za veceru jaja od Iguane,

a za Rucak Meso od Jaguara.

------

Naravno veci koncert na livaadi

pa se isplati potruditi oko Specijalnih Zahteva.

 

Genije. :rockdevil:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...