Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ako je nesto dobro u svemu ovome je

Tripko je odigrao odlicno

Sudije nisu bile toliko lose s obzirom kakvo sudjenje se u Spaniji ocekivalo

Opet ste se vratili iz mrtvih mada to protiv Reala nije toliko bilo tesko

jer ljudi igraju ocajno ove sezone --- cak im je i Zvezda dala stotku pre par godina

Vujosevic kaze da se nada da ce se ovo vratiti Partizanu--svi ovi porazi od po 1 razlike, mozda mu se to sve vraca za sve one pobede koje Partizan imao protiv Zadra, Hemofarma, Olimpije, Zagreba, Fmp-a

Sad je mec lopta protiv Armanija---ako se tu dobije mislim da je Partizan verovatno osigurao Top 16 ali ako bude suprotno bice gadno!!!!!

Ko je gledao sinoc Zonu press gde je gost bio Tadija Dragicevic mogao je svasta da cuje---Pljujete Tepica a niko ne spominje koliko ste utakmica zbog njega dobili--mada mozda je i prodao tu jednu loptu posto ga verovatno ne bi Real uzeo za sledecu sezonu heheheeh. Svi Grobari postuju Tadiju sto je bilo jako lepo cuti sinoc!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda od Efesa imaju to na dresovima. Znam da su bili neki pregovori sa NISom, ali sam mislio da ne mogu da budu sponzori posto je Partizanov racun u blokadi, pa sam se zato zacudio zbog natpisa. Dobro, bitno je da neko krene da sponzorise, zasluzili su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je anti propaganda kosarkaske igre , grozno za gledati ...Partizan sramotno los , u svi segmentima i svi igraci , sa ovakvom igrom se i ne zasluzuje prolaz u Top 16 !

 

Ipak jos su sanse realne

 

9 kolo :

Efes - CSKA

Partizan - Panionios

Armani - Real

 

10.kolo :

Real - Efes

Panionios - Armani

CSKA - Partizan

 

Mislim da se Real i CSKA nece zajebavati , jer ipak je sada borba za prvo mesto , posto u slucaju istog broja pobeda, prednost ima Real , zbog vise postignutih poena na strani , dakle mislim da ce pobediti sve dalje.

 

U tom slucaju uz pobedu Panioniosa sutra Efes ostaje na 3 pobede , a Partizan sa pobedom nad Panioniosom ce imati 4 pobede . Najbitnija utakmica je armani - Real , tu Real mora da pobedi i onda utakmica u zadnjem kolu Panionios - Armani , za Partizan ne igra preveliku ulogu , ako se savlada Panionios u Beogradu sa vise od 5 poena .

Vrlo je moguce da se zatvori krug Armani , Panionios , Partizan , i onda odlucuje kos razlika , tu je Partizan najbolji , samo da ne puknu od CSKA 50 razlike , tako da je ipak bolje da u zadnjem kolu pobedi Panionios italijane, zbog sigurnosti.

 

Znaci pozeljni rezultati :

 

Panionios-Efes , pobeda Panioniosa

 

Partizan-Panionios , pobeda Partizana sa +6

 

Armani - Real ,pobeda Reala

 

Panionios - Armani , pobeda Panioniosa.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu nama je svejedno ko ce sutra da bije, mrzi me sad vise da kalkuliram, nesto malo pre gledah, ali cenim da ce nama jos vise da znaci ako Efes dobije + se realizuju ta tri ostala rezultata, tako smo i treci, jer bi se napravili povoljni trouglovi/kurci/palci..blah.. Svejedno, tekma sa Grcima je kljucna tu nema dileme.. Kad vec veceras nisu 'teli nista da rade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobedi Efes , ovo ce biti zavrsnica i ko zna sta ce sve odlucivati , ipak najbitnije je da u sledecem kolu pobede Partizan, sa +6 , Real i CSKA , mada vise nista ne prognoziram , jer je grupa jako izjednacena , barem ova 4 tima.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...