Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ako moze fudbal da ima 10+ topica, nece da shkodi da se napravi jedan extra topic za kosharku nadam se?

 

Ovo moze da bude tema i za ostala euro takmichenja shto se mene tiche, dakle Eurocup, Eurochallenge..

--------------------------------------

 

Не може. :) Нек отворе себи тему. Што би се мешали сас цигани? Дакле, само елитно такмичење.

 

Grupa A: Makabi Elektra, Olimpijakos, Unikaha, Cibona, Le Man, Avelino

Grupa B: Montepaski, Barselona, Panatinaikos, Žalgiris, Prokom, Nansi

Grupa C: Taukeramika, Fenerbahče Ulker, Roma, Olimpija, Huventud, Alba

Grupa D: CSKA Moskva, Partizan Igokea, Real Madrid, Efes Pilsen, Armani Džins,

 

22/23. oktobar: Efes Pilsen - Partizan,

29/30. oktobar: Partizan - Real Madrid,

5/6. novembar: Partizan - Armani Džins,

12/13. novembar: Panionios - Partizan,

26/27. novembar: Partizan - CSKA Moskva,

3/4. decembar: Partizan - Efes Pilsen,

10/11. decembar: Real Madrid - Partizan,

17/18. decembar: Armani Džins - Partizan,

7/8. januar: Partizan - Panionios,

14/15. januar: CSKA Moskva - Partizan.

 

 

Срећан рођендан свима који га славе данас или јуче (мрзело ме да шаљем поруке), а долазе на овај подфорум.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

хаха фора је у томе одем на текму и онда гледам коп који је иза мене...хаха

 

и смејем се како нам гробари краду песме :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jbt, Olimpijakos je doveo Dzosha Chajldresa iz Atlante! Opet se troshe k'o ludi..bio bi fazon opet Zeljko da ih zajebe.

 

A ima shanse da cemo videti Gurovica u pioniru..Panionios ga trazi!

 

Šta ?!? Kosati Josh Childress?!

 

Odakle im pare za takvog igrača?

 

A jutros pročitah da se i Roma pojačala Brezecom ... to je ekstra pojačanje.

Taj je,čini mi se, pre dve sezone imao u proseku 15 poena po utakmici u NBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisli su Kecman, Pekovic ,Palasio i Borovnjak... Dosli su Rasic i Aleksic... Pa, ako ne dovedemo jos nekog igraca na poziciji centra i jos jednog igraca na poziciji krilnog centra, nemamo nikakve sanse... Ako dovedemo makar solidnog centra i samo fizicki jakog krilnog centra, imamo velike sanse da prodjemo... Prve 4 ekipe idu dalje... dakle racunam da prodju CSKA, Efes, Real i Partizan, a da Panionios i Armani Dzins ispadnu... Panionios se malo pojacao, al i dalje mislim da nisu dorasli partizanu... Partizan MORA jos da se pojaca inace nema nikakve sanse...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Група јесте тешка, али уз макробиотску исхрану и коришћење методе "тиховања"© патентиране од стране доктора Дабића можемо даље.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Група јесте тешка, али уз макробиотску исхрану и коришћење методе "тиховања"© патентиране од стране доктора Дабића можемо даље.

:):):)

:rockdevil:

:pivopije:

 

sad ozbiljno ne prolazimo mnogo zajebana grupa a i nema se para za nove igrace + svi dobri otisli :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

PArtizan mora da se pojacha inache nece da ima shanse ni u domacoj ligi...posebno ako se Zvezda i FMP spoje, kako se pricha opet.. Plus Hemofarm zadrzao svoj tim, plus treba da dovede nekog...oni imaju pare, boli ih tuki. Ali zato kreteni doveli Stevana Karadzica za trenera, e to im je uzasna greshka.

 

Shto se Partizanovih transfera tiche, doshao je i Basta, Luka se valjda vika, ali on ima 18 godina, ne verujem da ce neshto da ima uticaja ove sezone. Spominje se Krstovic pre svega, on bi mogao da bude extra zamena za Kecmana. I spominjao Dule josh jednog centra i pleja, ali za sada samo nagadjanja postoje..pre svega je problem shto nemamo pare. Najgora solucija trenutno je da prodamo Novicu, a da dovedemo neka dva druga igracha...uf, ziv nisam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, i Kecman i Peković. Dobro, za Pekovića sam i mislio da će otići. Čini mi se da Partizanu pored centra treba i jedan igrač tipa Kecmana, iskustvo, vađenje iz govana u teškim situacijama i te fore.

Ono, navijam za Zvezdu, ali svim srcem uz Gorbare u Evroligi. :rockdevil:

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

PArtizan mora da se pojacha inache nece da ima shanse ni u domacoj ligi...posebno ako se Zvezda i FMP spoje, kako se pricha opet.. Plus Hemofarm zadrzao svoj tim, plus treba da dovede nekog...oni imaju pare, boli ih tuki. Ali zato kreteni doveli Stevana Karadzica za trenera, e to im je uzasna greshka.

 

Shto se Partizanovih transfera tiche, doshao je i Basta, Luka se valjda vika, ali on ima 18 godina, ne verujem da ce neshto da ima uticaja ove sezone. Spominje se Krstovic pre svega, on bi mogao da bude extra zamena za Kecmana. I spominjao Dule josh jednog centra i pleja, ali za sada samo nagadjanja postoje..pre svega je problem shto nemamo pare. Najgora solucija trenutno je da prodamo Novicu, a da dovedemo neka dva druga igracha...uf, ziv nisam...

 

Krstovic je potpisao za Hemofarm... :( Prica se da ce Tomasevic doci u PArtizan... ima jos vremena... traze se pojacanja... siguran sam nece ekipa ovakva ostati... pogotovo sto nemamo drugu peticu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dodju golubovic i tomasevic to je vec druga prica...+ micov i neka camuga.ondak smo jaci nego prosle sezone.AKO, naravno.mada, i onaj jeremic iz fmp-a nije los, verujem da bi kod dula postao igracina. ;)

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladja nece doci u Partizan sigurno... jer je cigan, a i Nebojsa mu ne da... :no: Molimo Boga da dodje Golubovic samo i to bi nam bilo extra... Stranca cemo sigurno dovesti, jer nije bilo sezone bez makar jednog... Bilo bi sjajno kad bi se situacija odvila kao sto si rekao, al cini mi se da nemamo para za tako nesto... :(

 

Ps. ja tog Golubovica nikad nisam gledao... zar je stvarno tolko dobar kao sto pricaju?

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Krstović otišao među ''trovače'' - koji će nam đavo!

 

Ukoliko neko misli da je on adekvatna zamena za Kecmana, nek' se momentalno obesi o krivu vrbu.

Ja mu dajem konopče gratis.

 

Plus nema ni lik za ozbiljan klub kao što je Partizan...liči mi na nekog bandita, možda baš na jednog od braće Dalton.

 

Tomašević ako nam stigne, biće samo potpora za Veličkovića - onako iskusno sa klupe, kada zaškripi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...