Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Krece vecheras! Tau-Fener

 

Utakmicom Taukeramike i Fenerbahče Ulkera u Vitoriji u ponedeljak uveče počinje nova sezona košarkaške Evrolige. Premijerni duel dogodiće se na 50. rođendan Taukeramike, a čitava ceremonija uključiće i otvaranje prelepog sportskog kompleksa Baskonija Kirol Hirija.

 

Ovo ako ne pobedi TAU bice chudo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pre početka takmičenja u Evroligi, koncentrisali smo se na Efes. U potpunosti su promenili ekipu u odnosu na prethodnu sezonu. Tu je naš drug Miloš Vujanić. Gotovo mesec i po dana s njim u reprezentaciji. On je paklen igrač! Angažovali su Butsija Torntona, koji nas je namučio prošle sezone igrajući za Montepaski, pa još jedan naš stari poznanik Čarls Smit iz Reala. Sve osim njihove pobede biće ravno čudu, ali ja verujem da se čuda dešavaju. Samo treba da odigramo najbolje što možemo i da odigramo bez opterećenja. Ako veruješ možeš ostvariti snove, a ja verujem", izjavio je Milenko Tepić.

 

koji genije! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta , imali smo utakmicu , losi prodori Rasica i Tepica , i neke sumnjive odluke sudija (rampa Rakocevica , i faul nad Rasicem) su resile utakmicu , naravno i ona neverovatna serija od 6 trojki u 3 minuta!

 

Lasme odlican , dabl - dabl , uz 4 rampe , Novica solidan kao i uvek , mnogo je falio jos rovit Tripkovic , sve u svemu zadovoljan sam , odbrana na visokom nivou , jos sut da proradi i bice sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta , imali smo utakmicu , losi prodori Rasica i Tepica , i neke sumnjive odluke sudija (rampa Rakocevica , i faul nad Rasicem) su resile utakmicu , naravno i ona neverovatna serija od 6 trojki u 3 minuta!

 

Lasme odlican , dabl - dabl , uz 4 rampe , Novica solidan kao i uvek , mnogo je falio jos rovit Tripkovic , sve u svemu zadovoljan sam , odbrana na visokom nivou , jos sut da proradi i bice sve ok.

 

Ja to josh ne mogu da prezalim..par puta su nas sudije uz kurac sjebale! Dobro pa onaj Gonlum bash ne mirishe bacanja..1/6 shutao u finishu. Ali Rashic..jaoj, plakala mu majka... -5 index sve govori.

 

Realno, 1 nam je slab, 5icu k'o da nemamo, trojka na niskom nivou, ali bre na 4 smo prejaki! Novica je manijak, Zarko me odushevljava, a Lasme srchano igra i ochekujem josh bolji da bude! Juche jebao kevu u skokovima, 14! I sveukupno u tom segmentu ih razbismo..al' jebesh ti to kad nam zaribao shut, i kad nam je prvi plej smota. Mislim...jebena shteta..tako smo blizu bili na kraju... ni Tepicev onaj prodor nije najbistrija stvar. No, za prosutim mlekom ne vredi plakati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam skor Partizana sa Realom koji je uzgred jedini tim protiv kojeg Partizan nema pobedu a da je odigrao vise od jedne utakmice je 0-14 !!!!!!

Znaci tradicija se verovatno nastavlja uz tesan poraz u Beogradu a u Madridu--domaci teren, sudije tako da videcemo

Sto se tice CSKA oba poraza sigurno , u Beogradu desetak a u Moskvi -20 bice uspeh

Pobede u Pioniru protiv Efesa, Grka i Armanija su realnost

Prolaz treba traziti u Milanu posto je Armani uz Nancy najslabija ekipa Euroleague ove sezone

4 pobede bice verovatno dovoljno za Top 16...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...