Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ovako se bre igra, srcem, svaka čast, ali videlo se da nam treba jedno dobro krilo. Lasme je car, mnogo borben igrač, Vraneš je odigrao svoje baš kako treba, Rakočević odličan, konačno jedan krilni centar/centar koji uvek ide na zakucavanje. Rašić je odigrao fino partiju, ali mnogo srlja, mora malo manje da siluje loptu, je l' zna on da se za silovanje ide u zatvor? ;) Navijači fenomenalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasa je prijatno iznenadio, iako sam mislio da je izgubljen slucaj...pogadjali su svi kad je trebalo (i Vitkovac i Tripko onu tesku dvojku)...imamo dobru kolektivnu igru, to je najvaznije - sa ovakvim pristupom, sve mozemo da deremo

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantasticno , svi su bili dobri , sem jos rovitog Tripkovica, kad on udje u sutersku formu , nece jedan tim igrati pola utakmice zonu.

 

Sudjenje opet na strani Reala , onaj nazovi faul Tepica nad Bulokom , i rampa Vranesa nema govora da je faul , takodje laktanje Papadopulosa i Rejesa u napadu je sve licna greska , ali sve se vraca promasenim bacanjima !

 

Navijanje desetka .

 

Ako sam dobro razumeo sledeca utamkica je u BG protiv italijana , to bi morala da bude pobeda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da se razumemo, ja sam Zvezdas, i moj cale je Zvezdas, ali uvek navijamo za sve nase klubove kad igraju u evropi (a i kako ne bi, ko moze da navija za nasu reprezentaciju u basketu a da mrzi Partizan :) )... Veceras smo bas uzivali i radovali se ko mala deca :) :)

Partizan je prosle godine priredjivao veliku radost pored malih tv ekrana i vracao nadu u nasu posrnulu kosarku.

Bio sam skeptican, ali razuverili su me, nema razloga da se fenomenalne partije u Evropi ne ponove i ove godine

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...