Jump to content

Audio Programi


Vlladimir

Recommended Posts

Interesuje me sledeće, na jednoj kaseti sam imao jedan snimak, koji sam kasnije sa drugim snimkom presnimio, pa me zanima da li postoji neki program koji može da izvuče ono što je presnimljeno /znači onaj prvi snimak/ i da se to nekako prebaci na računar pa posle na cd?

 

I ako postoji, gde mogu da ga skinem,downloadujem...?

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me sledeće, na jednoj kaseti sam imao jedan snimak, koji sam kasnije sa drugim snimkom presnimio, pa me zanima da li postoji neki program koji može da izvuče ono što je presnimljeno /znači onaj prvi snimak/ i da se to nekako prebaci na računar pa posle na cd?

 

I ako postoji, gde mogu da ga skinem,downloadujem...?

hvala.

Ако си тај снимак преснимио негде са другим снимком, онда је најбоље да пронађеш ту касету где се налазе оба снимка, а након тога ће пребацивање на комп бити пис ов кејк... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако си тај снимак преснимио негде са другим снимком, онда је најбоље да пронађеш ту касету где се налазе оба снимка, а након тога ће пребацивање на комп бити пис ов кејк... :)

 

Onda se verovatno ne bih ni raspitivao ovde...da je to u pitanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Hvala!

 

Iam i jedno glupo pitanje, moram li da ugasim muziku dok grabujem disk, smeta li mu to nesto da grabuje kako treba? :D

 

To sam cuo jos kao klinac od nekog matorog pametnjakovica :mhihi:

 

Mislim da je PIII bio aktuelan tad xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако пушташ са тог диска који гребујеш, капирам да је паметно угасити. Ако пушташ нешто друго са компа, онда нема везе.

 

А можеш и диск да пустиш да свира док га гребујеш.

 

Сад видим да сам се лоше изразио. :haha: Ако пушташ диск преко програма преко којег углавном пушташ музику, онда капирам да то не ваља. Али, Audio Catalyst има опцију да пусти диск док га гребује и то је ок.

 

Е, тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram, kao da slusas kasetu dok se presnimava :D

 

Nego, aj mi neko kaze kolika je razlika realno izmedju 320 kbps i 640?

I izmedju 640 i ovog default losslessa?

 

U dilemi sam u kom formatu mi je najbolje da grabujem :D

 

Deluje dobro ovaj Kuruzov predlog, svasta ima od opcija, a ne izgleda kao da je debilan za koriscenje

 

Haha, nema ovih MetaData ID tagova za ovo sto hocu da ripujem, domaci metal ist Krieg

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam već tu, da preporučum i Super converter

juče sam skinuo The Exploited diskografiju u nekom .ape formatu, svaki album je ripovan kao jedan fajl

probam u dBpoweramp-u da konvertujem u .mp3, kad on uopšte ne vidi .ape

probam da ubacim u foobar, neće da pusti

na kraju se setim moćnog Supera, konvertujem sve i posle isečem uz pomoć Audacity-ja

 

 

odličan je, a besplatan, svaka preporuka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, to mi je trebalo da razdvojim neki flac/ape rip na pesme (Ascension - Consolamentum je bio album, pre nego sto sam nabavio original :blek:), rodio sam mecku s tim, odlicno, hvala jos jedared.

 

Lej, sto lepo ovo sa dBpoweramp-om, grabuje se disk, jedno jezgro procesora cepa jednu pesmu, drugo drugu, pojede ga za 2 min na 320 kbps.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za ripovanje koristim foobar2000 uz Lame for Audacity, i obično ripujem u v0.

 

Blah, ja sam opterecen kvalitetom zvuka (sto moj sistem za reprodukciju zvuka nikako ne opravdava :D), malo mi je v0, ocu minimum 320.

Da mi uleti neki HDD od 1TB, verovatno bih zapinjao da sve bude flac

 

Mada se i na ovim obicnim 2.1 zvucnicima od 40-50 evra primeti razlika...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Skinuh ovaj novi kod rusa u flac, kad sam video da je jedan fajl, kao u oko da mi je brknuo :udri:

 

Nisam se tome nadao od njih,

 

A fini Bigasoft Audio Converter, mnogo lepu alatkicu ima za te stvari, medjutim NE NUMERISE PESME, kad mi odradi split i udarim refresh pa se pesme izmesaju, slogiram se.

 

Zna li neko kako da ih numerisem? Neki program koji razdvaja slicno kao ovaj Bigasoft, samo da numerise pesme? Tipa kulturno ubacis fajl u program, ides komandu split by chapters, da razdvoji fino, i onda i da numerise fajlove da ne moram rucno.

 

Da ne moze slucajno dBpoweramp to da odradi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...