Jump to content

Assault na EMO decu


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Ona je iz Sarajeva. :meshuggah: Mnogo je lijepa cura. Mislim da je ovo oko nje ruka gitariste Unleashed-a. :D

I, da, ima 20 godina. I ozbiljnu vezu.

:)

Стварно лепо изгледа.

 

 

 

Хајд' ме додај на МСН листу. Што само Принц да има ту част... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf al sam se slatko izlupao gluposti. Sad mogu u grad :bigblue:

 

Хвала Господу Богу. Ја се уплаших да сам једини маторац који је постовао па ме би мало блам...

 

Него, шалу на страну, ти би могао да се окористиш о оне клинце (тачније - Марија), упути их на ДР сајт и на њену тему, можда неко од ове деце купи неку одећу или поручи да им се сашије нешто. Не зезам се.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

BIO JE BOOOOOOOOOOOOOONDAGEEEEEEEEEEE

 

 

 

 

 

Pipni mi Jevreje i Muslimane i Hriscane jos jednom i napicu ti se krvi picko jedna!!!!
Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci carevi :)

Kako vas nije sramota da vredjate nekog starijeg od vas??Ponashate se kao deca sa ulice.Zashto prvo ne gledate sebe,pune mrznje i ogranicenja?Sramota vase povrsi.

 

moramo i na RBD forum znaci MORAMO

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima

 

Zovem se Jovan, zovu me Joca od milošte

Imam 18 godina

Od muzike slušam Avenged Sevenfold, Avril Lavigne, My Chemical Romance, Tokio Hotel, Silverstein... Ne podnosim jaku muziku i sataniste.

U slobodno vreme vozim sk8, a sad će i sk8 park da se otvori pa ću profesionalnije vežbati

I da, s NBGa sam

 

Oduševljen sam što postoji ovaj forum gde ćemo svi mi sličnih stavova i razmišljanja imati svoj mali kutak... Muka mi je zajebavanja jer sam emo, i vrlo sam srećan što nas ima još....

PROUD TO BE AN EMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam njega hahahaha

Jedan quote lika koji ima 14 godina i na avataru mu je neki gej, a u potpisu slika rebelde govana

Bolje da slusham RBD nego razne ludake koji su se djavolu molili.

3.Ja mozda imam 14,ali sam triput zreliji nego vi u vasih starijih godina.Pogledajte svoje postove:To ni djilkosh ne bi napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, a ja sam tamo kopipejstovao onaj opsežni Razbijačev post sa Legacy Festivala. :)

 

 

Ona balava židovka moderatorka je ispizdila na mene samo tako ... a jbg stvarno srca nisam imao,

pomerao sam joj dupe nonšalantno i konstantno.

 

 

Bilo je to ludo predveče, još samo kad bih znao da promenim IP adressu. :):udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto samo se diskonektuj sa neta pa ponovo se konektuj :D

 

e da onda jos jedan biser:

 

Ti si pickica koji nosi roze majce,bez uvrede Stefane.

Vampiri imaju sve sto ti nemas.Mojne mi diras vampire a pogotovo ne Milicu da te se ne bi neki vampir nasisao krvi i ti se osusio.

Ti mene da taknes?Ja bih tebe u stomak nogom udarila i pravac na zemlju te bacila.Ne kaci se sas mene da ti krv ne bi bila prolivena...NIT SA MOJE DRUGARICE.

 

STEFANE DA SI MI OVO PRICAO U LICU RADO BIH NASLA NEKE MAKAZE I ODSEKLA BIH TI JEZIK I DALA VAMPIRIMA DA GA ISISAJU POSTO VIDIM DA TI JE JEZIK BOGAT RECNIKOM.

 

Mislis da cu ti reci i svoje ime?

Takvi kao ti aka RETARDINJOSI(rebeldinjosi) ne zasluzuju reci HARDCORE rec.

Da Bog da ti kompijuter crko Stefane i da Bog da izgubio sve slike RBDa.

Ja sam mislio da ces da se urazumis,a ti nastavljas da se ponasas kao dete.Nisam ti trazio ime,zasto ga pominjes.Ako ces da nastavis da se istresas.izvoli,mene to ne zanima.To je odraz tvog kucnog vaspitanja.
Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa

najaca fora

znam da su sa yu ma ali nema veze

dolazi lik

ja ne smem da stavim slike

a dolazi lik

dobro ko zna kakva si nakaza XD

 

 

Imam turetov sindrom ! Sto si okrutna !

Nekontrolisano izgovaram neke stvari ... u ovom slucaju i kucam

 

svaka cast ljudi :)

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...