Jump to content

2008.11.20. *SKC, Beograd* Biohazard


kIDd

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je bilo FENOMENALNO!!!

Odusevio sam se koliko je bilo ljudi,atmosfera na zavidnom nivou!A sta je bilo lepih korasica i metalki,kad se sad nisam slogiro nikad necu!

Mosh pit je bio brutalan.Izbor pesama samo za pozeleti.Oni se primili na Srbiju zesce,nek vide i nek pricaju kod kuce da nismo majmuni kakvim nas tamo mediji predstavljaju.Velika sala dupke puna skoro kao na Kreator-u.I predgrupe su bile super.

Jos jedan u nizu uspesnih koncerata koje sam upisao u svoju beleznicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej stvarno, izginusmo a Madball je tek pred nama hehehhe Mi se malo loše preračunali pa propustili skoro sve predgrupe. Al za BH bilo mnogo ludo, nisam očekivao ovoliko ljudi...mada mi je jedan prijatelj rekao da je u stvari najmanje ljudi bilo iz BG-a i da je došlo mnoooogoooo Bugara, skoro 200. Ne znam koliko je to tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта се све свирало са 'Urban Discipline?

01. Victory

02. Shades Of Grey

03. What Makes Us Tick

04. Tales From The Hard Side

05. Urban Disciple

06. Survival Of The Fittest

07. Black And White And Red All Over

08. Down For Life

09. Chamber Spins Three

10. Retribution

11. Five Blocks To The Subway

12. We're Only Gonna Die (BAD RELIGION cover)

13. Love Denied

14. Wrong Side Of The Tracks

15. Punishment

16. How It Is

17. Hold My Own

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно је било готивно синоћ. Ја несам обожавалац, више поштовалац, али сам се забавио. Могу мислити како је било онима који баш воле Биохазард. И заиста је било пуно људова. Атмосфера је била до јајчине! Пентрање по звучницима, скакање у публику, кружна шутка... То кад сам видео сетих се Егзодуса који је такође био супер! :metalac: Заиста кавлитетна свирка. Похвале!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej stvarno, izginusmo a Madball je tek pred nama hehehhe Mi se malo loše preračunali pa propustili skoro sve predgrupe. Al za BH bilo mnogo ludo, nisam očekivao ovoliko ljudi...mada mi je jedan prijatelj rekao da je u stvari najmanje ljudi bilo iz BG-a i da je došlo mnoooogoooo Bugara, skoro 200. Ne znam koliko je to tačno.

 

 

Ja sam video bugarski autobus i neki Bugari su ispred nas ulazili na koncert pa smo culi "bratko". :)

Mislim da su svi oni sto su skakali na Last Hope Bugari.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo jebanje keve...

Dosta stvari se slozilo...publika je bila dobro raspolozena...drugarska atmosfera...i sad ne znam da li je ponashanje biohazarda bilo odgovor na dobru publiku ili samo profesionalizam, u svakom sluchaju i oni su dali sve od sebe...mosh pit je bio cool...mislio sam da cu ovaj put posmatrati sa strane, al povuklo me je odmah na prvoj pesmi...

ako primetite neki klip iz bga na youtube ili myspace javite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji komentar ikada sa svirke:

 

"Brate, kako bi ja voleo da volim ovu muziku"

"Jebes death metal koncerte, akda vidim ovo"

 

U svakom slucaju, nisam neki fan, ali je bilo predobro, svaka cast i Biohazardu i masi!

Skakanje od prvog do zadnjeg reda, bez stajanja! :metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

мислим шта рећи......атмосфера врхунска, максимално позитивно. сркл питови предркани. свирка профи, комуникација са публиком супер и ложење никад јаче. сетлиста исто брука. волео ето да су свирали и authority i a lot to learn. али добро, сетлиста је стварно била добра. стварно се не сећам када сам се задњи пут тако лепо искакао и погубио на концерту а притом да сам се пријатно осећао. атмосфера је целокупно стварно никад позитивнија. стварно ће ово бити један од најбољих концерата до сада. без претеривања. ликови су стварно објаснили како се профи одрађује свирка. ја никад нисам неки њихов фан али их готивим и поштујем. и синоћ су превазишли сва моја очекивања. моја оцена 4,5 од 5. а и плус ми се боби хамбел потписао на новчаници од 50 динара :)

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again
01. Victory

02. Shades Of Grey

03. What Makes Us Tick

04. Tales From The Hard Side

05. Urban Disciple

06. Survival Of The Fittest

07. Black And White And Red All Over

08. Down For Life

09. Chamber Spins Three

10. Retribution

11. Five Blocks To The Subway

12. We're Only Gonna Die (BAD RELIGION cover)

13. Love Denied

14. Wrong Side Of The Tracks

15. Punishment

16. How It Is

17. Hold My Own

Најбоље 3 песме за крај :da:

Хоћемо неких фотографија, јел направио ико фотосешн да нам веродостојно предочи атмосферу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm..

Moram priznati da sam to vece prvi put chula za Biohazard,prvi put ih slushala,gledala.. :redface::)

 

Bilo je super.

Bila sam na balkonu..pogled je bio odlichan,niko me nije gurao...savrsheno! :rockdevil:

Par puta sam bacila pogled dole...ono je bila ludnica.

Svidelo mi se to sto su, pre podele rulje na dva dela za kreiranje mosh piTa ili ti srKl of deatha..kako god..izvukli sve devojke na binu (mislim na one koje su bile u prvim redovima.)..divan gest!.. :zeleni:

U tom sam momentu pozelela da budem dole(da se i ja popnem na binuuuu..:P)...resto veceri mi je bilo do jaja gledati sve sa galerije..mnogo je bilo sigurnije..

 

Shto se tiche same muzike,totalnoo su kul!

 

..nemam primedbi.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...