Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Jok, izdrkao sam ga :rockdevil:

IMMOLATION !!!

 

a ja ga izdrk'o kad mi Grob™ poslao poruku :rockdevil:

 

A sta ako ste ovime izmalerisali njihov dolazak ?!:)))

 

Samo strpljenje narode !:)

 

Torente:

gledasmo fleshless na hellhammeru, bojim se da nece imati mesta za sve bendove i sad smo ga preterali... :))

 

A koliko bendova ce biti? Koliko dana? Samo jedan?

 

PS Pise se Torrente™

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajt sledece nedelje valjda :))), bice 2 dana itd.

Sam polako , nigde nam se ne zuri ... nego sada kada ovi indijanci dest. objavili pritiskaju nas sa svih strana , nismo jos ni planirali da pokrenemo celu pricu :).

PS> A i necemo da objavljujemo dok nemamo bar potpisane ugovore sa 4.benda .

:rockdevil::pivopije:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Počeo sam da slušam ovaj bend sa Infernal Overkill, i mogu reći da je do jaja, najbolje što sam ikad čuo od Evropljana. NEUPOREDIVO bolje od Sodoma, a dosta bolje od Kreatora, a pre svega originalnije. Favoriti su mi Death Trap i The Ritual... Jedina zamerka mi je mnogo grešaka u sviranju na snimku... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushao sam i taj i ostale albume (sas Schmierom) zilion puta i nikada mi te "greshke u sviranju" nisu smetale da uzivam u tim delima, posebno remek-delima iz 80tih...verovatno zato sto ih ja i ne chujem neshto :)

 

Jbg, meni ponekad baš smetaju, najviše na bubnjevima...

 

Do jaja je i ovaj Bestial Invasion, jedino što se kroz pesmu vrte dva riffa... :lol: Al' ipak je vrh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pesma je bash i zato genijalna, ima 3 riffa a izuva.

Poslushaj ti na pr. poslednji album od kreatora ''enemy of god'' pa ponovi to shto si rekao za kreator

 

 

Pa, dobro, jeste, do jaja je 'sma... :) Ipak, mislim da bi trebalo ubaciti po koju promenicu, ali je do jaja i ovako...

 

 

A, to za Kreator... Ljudi nikako ne razumeju. Ja NE SLUŠAM ništa što je izašlo posle 1990. godine. To za mene jednostavno ne postoji. Tako da, ako je Kreator napredovao posle toga, to mene ne interesuje, ono iz osamdesetih je ništa posebno, po mom mišljenju čak loše, a neuporedivo lošije od npr. Destrucitona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, dobro, jeste, do jaja je 'sma... :) Ipak, mislim da bi trebalo ubaciti po koju promenicu, ali je do jaja i ovako...

 

 

A, to za Kreator... Ljudi nikako ne razumeju. Ja NE SLUŠAM ništa što je izašlo posle 1990. godine. To za mene jednostavno ne postoji. Tako da, ako je Kreator napredovao posle toga, to mene ne interesuje, ono iz osamdesetih je ništa posebno, po mom mišljenju čak loše, a neuporedivo lošije od npr. Destrucitona...

Pa dobro, to shto si ogranichen (na taj period) je tvoj problem.

U to vreme su oba benda vrtela po 2,3 riffa tako da ne znam kako ti je destruction neuporedivo bolji xD. Volim i ja destruction, da se razumemo, bio sam 2005. na certu i bilo je previshe do jaja xD .

Ako ne slushash nishta posle 90 preslushaj onda od kreatora Extreme Aggression i Coma Of Souls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, to shto si ogranichen (na taj period) je tvoj problem.

U to vreme su oba benda vrtela po 2,3 riffa tako da ne znam kako ti je destruction neuporedivo bolji xD. Volim i ja destruction, da se razumemo, bio sam 2005. na certu i bilo je previshe do jaja xD .

Ako ne slushash nishta posle 90 preslushaj onda od kreatora Extreme Aggression i Coma Of Souls.

 

Pa, jednostavno. Tri riffa koje je Destruction vrteo su bili bolji od tri riffa koje je Kreator vrteo... :lol:

 

Preslušaću. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A, to za Kreator... Ljudi nikako ne razumeju. Ja NE SLUŠAM ništa što je izašlo posle 1990. godine. To za mene jednostavno ne postoji.

 

Uuu,pa ti si opasan metalac.Stvarno si zajeban.Za tebe nista posle 80-ih ne postoji.Imas srece sto tako ne razmisljaju tvoji roditelji,jer onda ne bi postojao ni ti. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu,pa ti si opasan metalac.Stvarno si zajeban.Za tebe nista posle 80-ih ne postoji.Imas srece sto tako ne razmisljaju tvoji roditelji,jer onda ne bi postojao ni ti. ;)

 

Ne, ne, ne! Ja nisam rekao da slušam METAL iz osamdesetih. Ja slušam sve i svašta iz pomenutih godina. A, inače ja sam začet 1989, a rođen 1990. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer slusas i onaj gej elektro pop iz osamdesetih? I Majkla Dzeksona? :) Nemoj da me shvatis pogresno, ali tvoj stav mi je malo tupav, postoji tona dobre muzike iz doba pre a bogami i posle osamdesetih. Slazem se da je to definitivno bila zlatna era, ali postoji mnogo kvalitetnih stvari i van nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...