Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Mene lichno nervira to shto su krali ideje od tada poznatih bendova(Celtic Frost npr.)...Samo shto su oni to mnogo loshije odsvirali pa se ni ne chuje da su ukrali ;)

 

Ko je krao ideje od CF? Kreator?

 

(Inace, ne znam da li je neko primetio koliko se fanovi thrash metala razdvajaju oko albuma Pleasure To Kill, ljudi ga ili obozavaju ili ne podnose! icon_smile.gif )

 

Not! :)

PTK mi je solidan album,ali on tek dolazi posle EA,EoG,COS,VR,TC,EP...Nije da ne volim taj album,ovi su ipak bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se i normalno je da ce izdati ozbiljniji i konceptualno mozda i bolji album posle 25 godina postojanja nego kao klinci ali ako pogledash muziku opet nije to onaj stari Kreator,bar se meni muzika dosta izmenila od sredine 90-ih pa do sada....Mnogo je melodichnije(shto ne znachi da je to loshe)ali opet ja sam bar navikao na onaj stari Kreatorov zvuk....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se ali nije mi jasno zashto svi odvajaju ta prva dva albuma od ostalih izdanja do endorame?Ja to smatram za stari Kreator,Endoramu smatram za jedan muzichki izlet koji po meni nije uopshte toliko sranje ma koliko ga thrasheri mazali,sve posle toga totalno nov kreator koji takodje nije losh(chak shta vishe fenomenalni albumi) ali jbg,ako cemo othrash metalu onda je to ona prva faza Kreatora.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno izdvajam prva dva,zbog toga sto mi se uopste ne svidjaju,i meni su totalno bezveze.Po meni su vrhunac njihove karijere "Extreme Aggression" i "Coma Of Souls",i nista nemoze prici tome.Posle ta dva,meni se najvise svidjaju "Violent Revolution" i "Enemy Of God",i po meni ta cetiri albuma cine grupu najkvalitetnijih Kreator izdanja.

"Endorama" je jako dobar album,samo sto nije trebala biti potpisana kao Kreator,vec kao Gosn.Miletov projekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li je neko vec okacio, il postoji posebna tema, al obratite paznju na ovaj super-projekat:

 

 

http://musicsharing4all.blogspot.com/2008/...y-may-23rd.html

 

 

 

Headhunter - Parasite Of Society [May 23rd, 2008]

 

 

01. 3rd Man Introduction

02. Parasite of Society

03. Silverskull

04. Remission

05. Doomsday for the Prayer

06. 18 and Life

07. Read My Lips

08. Backs to the Wall

09. Egomaniac

10. The Calling

11. Payback Time

12. Rapid Fier

 

Size: 84 Mb

Info: mp3, 234 (VBR) kbps

 

Current line-up:

 

Marcel ``Schmier`` Schirmer - Vocals, Bass (Destruction, Nuclear Blast Allstars)

Uwe ``Schmuddel`` Hoffmann - Guitars (ex-Talon (Ger))

Jörg Michael - Drums (Rage (Ger), Saxon, Running Wild, Stratovarius, Grave Digger, Mekong Delta, Unleashed Power, Surgeon (Ger), Tom Angelripper, House of Spirits, Kaledon, Glenmore, Beto Vázquez Infinity, Axel Rudi Pell, Der Riß, Soulslide, ex-Avenger (Ger), X-Mas Project)

 

Znaci, ovo je fenomenalno, kao sto bi se i dalo ocekivati od ovakvih likova! Bice ovo jedan od albuma godine. treba otvoriti temu o ovom projektu.

Edited by Prisoner of Dreams

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kucao sam ja na fest temi, al' evo i ovde:

 

Curse The Gods

Nailed To The Cross

Mad Butcher

Eternal Ban

Life Without Sense

Death Trap

Tormentor

Thrash Til Death

Soul Collector

Total Desaster

Bestial Invasion

The Butcher Strikes Back

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поприлична класика, мада се слажем са Карлом да 'Life Without Sense' смара. Бољље да уместо ње свирају нпр. 'Unconcious Ruins'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...