Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

koja je fora sa tim cudom...lice na japanke...duboke...sto lepo ne uzmete papuce...tj,japanke,pa ne moraju da vam idu do kolena...ili kupite fila papuce na pijaci...

Zato sto smo zene :). Ni mi same nikada necemo razumeti potrebu za svim tim sitnicama :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas pitam

Gde izuzev Snajpera mogu da se pazare Magnum cizme

Em nemaju neki izbor em je onaj matori sto radi tamo krajnje neljubazan-ja ga pitam za model Stealth 8.0 WP koji trazim a on me samo belo gleda :)

Ima u Army Shop ali imaju svega par modela na meniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha..... da li bi iko normalan ovo nosio, a kamoli platio 7 iljada?

 

Zar to nisu one kao ptikice za specijalne sportove extreme climbing i te fore?

 

Ako nisu onda svako ko ih kupi pwn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добре су!

:pivopije:

 

 

Meni se ne svidjaju te fore sa "nalepnicama" ili kako se zove ovo vec sto se preklopi. Razumete me valjda. :)

 

Такве патике су изузетно практичне ... а имају и неки додатни шмек на елеганцији.

Ја, рецинмо, не контам људе који узимају оне еспадриле са шаховницама (у црно-белој варијанти).

Те немају ни преклоп, нити пертле ... ал' су зато ружне у пичку материну. Општа помама је за тим моделом, цео град се преплавио младићима који ходају у њима. Нешто најогавније што сам на стопалима икада видео.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne svidjaju te fore sa "nalepnicama" ili kako se zove ovo vec sto se preklopi. Razumete me valjda. :)

 

Na chichak :)

 

Meni se dopadaju, ionako jednom vezem pertle i posle patike samo obuvam tako da nemaju neku funkcionalnu vrednost sem da se otpartlavaju kad me bole ledjha da se sagnem :)

 

Trazim takve na chichak ali zenske, do sad nisam nasla neki fin model... Ako neko vidi nek javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја, рецинмо, не контам људе који узимају оне еспадриле са шаховницама (у црно-белој варијанти).

Те немају ни преклоп, нити пертле ... ал' су зато ружне у пичку материну. Општа помама је за тим моделом, цео град се преплавио младићима који ходају у њима. Нешто најогавније што сам на стопалима икада видео.

 

I meni su ti modeli mnogo ruzni. :da:

 

 

@smorock jes' bre na cicak se kaze :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја, рецинмо, не контам људе који узимају оне еспадриле са шаховницама (у црно-белој варијанти).

Те немају ни преклоп, нити пертле ... ал' су зато ружне у пичку материну. Општа помама је за тим моделом, цео град се преплавио младићима који ходају у њима. Нешто најогавније што сам на стопалима икада видео.

verovao ti ili ne, te patike su jako udobne :da:

a sad, da li su ružne ili ne, kako kome, meni nisu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја, рецинмо, не контам људе који узимају оне еспадриле са шаховницама (у црно-белој варијанти).

Те немају ни преклоп, нити пертле ... ал' су зато ружне у пичку материну. Општа помама је за тим моделом, цео град се преплавио младићима који ходају у њима. Нешто најогавније што сам на стопалима икада видео.

Ofo??

101_24489_0.jpg

Slipersice.

Ma daaaj.. one su exxtra imam 5pari u raznim bojama, dezenima, oblicima šara/lobanjica..

I stvarno su udobne, ljetos sam Šehitluke uzduž i poprijeko pretrčala u njima. :zeleni:

 

I plus su praktične.. ne jebavaš se sa pertlama i čičkom, samo ih navučeš.

Edited by la Fée Verte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofo??

101_24489_0.jpg

Slipersice.

Ma daaaj.. one su exxtra imam 5pari u raznim bojama, dezenima, oblicima šara/lobanjica..

I stvarno su udobne, ljetos sam Šehitluke uzduž i poprijeko pretrčala u njima. :zeleni:

 

I plus su praktične.. ne jebavaš se sa pertlama i čičkom, samo ih navučeš.

 

 

pa aj zenski modeli... al muski... :puke:

ja volim sportski tip...

reebok-shoes-1712205-left.jpg

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...