Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

SAOBRACAJ:

 

 

 

* trenutno smo u mogucnosti isporucivati robu samo na teritoriji BIH. medjunarodni saobracaj je trenutno nemoguc zbog neuspostavljenog platnog prometa sa inostranstvom.

 

* WE DONT SHIP OUT OF BOSNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek imam problem sa kupovinom skejterki. Nosim br 40 u prevodu previse veliko za zenske modele (koji su mi ionako grozni) a previse malo za muske modele. Tako da ili kupim neki zenski model koji je slucajno ostao u toj velicini i naravno ne svidja mi se, ili kupim muski par brojeva veci. :D Valjda ce ubuduce biti bolje, jer ih sad mnogo ljudi nosi, pa valjda i ima veci izbor, pre 4, 5god kada sam pocela da ih kupujem bilo je grozno... Posto nisam iz Bg jedva uspem jednom ili 2x godisnje da odem tako u malo veci shoping za obucu i uvek ubodem kad je izbor ocajan. XD Moracu drugare da posaljem u izvidnicu pre dolaska sledeci put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E konacno nesto u mojoj struci...Inace trenutno ucim skolu za dizajn obuce i dosta sam video izrada cipela i patika...

 

Evo nesto iz moje kolekcija patika...

 

5007338551d.jpg

 

OVO SU MOJE PATIKE ZA TRCANJE

 

 

 

 

20082111b1.jpg

 

NAJNOVIJI PAR KOJI SAM KUPIO,INACE ISKLJUCIVO LETNJE,JER JE KOZA PREVISE TANKA

 

 

 

 

adidassuperstarfleshimp.jpg

 

LEGENDARNE PATIKE...OBOZAVAM IH I PLANIRAM DA KUPIM JOS JEDAN PAR 

 

 

 

 

emericafelt.gif

 

OVAJ MODEL JE IZ 05 ILI 04 GOD I MNOGO SU JAKE...DO SAD NISAM VIDEO DA NOSI NEKO...

 

 

 

 

etnac.jpg

 

MOJE SU BRAON-MASLINASTO ZELENE,ALI ISTI MODEL

 

 

 

 

 

 

Toliko od mene pozz

 

 

 

Da li neko mozda zna da li postoje negde da se kupe ove? Raspale su mi se stare, a tako ih volim :(

t_majm_8e8a831.jpg

 

 

 

Pogledaj u urban shop-u,mislim da sam ih ugledao...Inace super su!!!Izgledaju dosta komotne...pozz :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4000? u jbt oskudacija pre su bila 2 i 100,200 dindzi :icon_ne:

Pitacu devojcicu sutra, sad ni ja nisam siguran za cenu. 4000max. A starke kupujem po nabavnoj, brat radi u Converse magacinu. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...